Tavsiye edebileceğiniz cep telefonları

KirazHanim

08.04 🌏
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
6.754
8.269
Merhaba Hanımlar,

Telefonumu değiştirmek istiyorum fakat bir kaç model arasında gelip gidiyorum.
1000 TL'yi geçmesini pek istemiyorum, bütçem müsait olsa LG G2 de gözüm ama maalesef :KK14:

Kısacası 1000 TL civarında kullandığınız veya eşinizden-dostunuzdan görüpte beğendiğiniz telefonlar hakkında benimle fikir alışverişi yaparsanız memnun olurum. :KK16:

Merhaba Hanımlar,

1000 TL'yi geçmesini pek istemiyorum, bütçem müsait olsa LG G2 de gözüm ama maalesef :KK14:

Kısacası 1000 TL civarında kullandığınız veya eşinizden-dostunuzdan görüpte beğendiğiniz telefonlar hakkında benimle fikir alışverişi yaparsanız memnun olurum. :KK16:

samsung s2 kullanıyorum gayet güzel s3 te fena degil ama fiyatlarını bilmiyorum :KK1:

ı phone 4ü düşünmüyormusun cnm 1000 lira ben gönülsüz aldım samsung istiyordum ama çok memnunum 1 sene olacak alalı:26:

ı phone 4ü düşünmüyormusun cnm 1000 lira ben gönülsüz aldım samsung istiyordum ama çok memnunum 1 sene olacak alalı:26:

Kaç sene oldu canım o çıkalı ya, sen yine fazla eskimeden yakalamışsın :KK9:
Bir de bana çok soğuk geliyor Iphonelar yani 5s i alacak param olsa yine de alırım da :KK9: nerdeeeee..
1000 TL ye bi telefon var LG G Pro Lite, onu düşünüyorum bakalım ama netteki yorumlardan bazıları canımı sıktı...

Merhaba Hanımlar,

Ben birkaç sene önce kullanmıştım Sony xperia arc s tavsiye ederim sadece konuşma esnasında ısınma gibi sorunları oluyordu o da çok rahatsız edici birşey değil

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayrıca lg de kullandım sonyden önce çok beğendiğim bir marka kaliteyi ucuza satıyorlar bence :)
Neredeyse her markanın telefonu geçmiştir elimden şu an iphone 5s kullanıyorum ve gerçekten iphone diğer telefonlara göre farkını çok belli ediyo sen bütçene göre iphone 4 alabilirsin belki ama iphoneda eski model almanın pek bir faydası yok yeni gelen güncellemeler eski modellerde sıkıntılara yol açabiliyo o yüzden düşünmemek de iyi etmişsin :KK66:
Lg ya da Sony alabilirsin hem şık hem de kullanışlı telefonlar samsungun dizaynını hiç beğenmiyorum

Son düzenleme:
Ayrıca lg de kullandım sonyden önce çok beğendiğim bir marka kaliteyi ucuza satıyorlar bence :)
Neredeyse her markanın telefonu geçmiştir elimden şu an iphone 5s kullanıyorum ve gerçekten iphone diğer telefonlara göre farkını çok belli ediyo sen bütçene göre iphone 4 alabilirsin belki ama iphoneda eski model almanın pek bir faydası yok yeni gelen güncellemeler eski modellerde sıkıntılara yol açabiliyo o yüzden düşünmemek de iyi etmişsin :KK66:
Lg ya da Sony alabilirsin hem şık hem de kullanışlı telefonlar samsungun dizaynını hiç beğenmiyorum

Merhaba, teşekkür ederim önerilerin için. :KK16:

Telefon seçimimi LG G2'den yana yaptım, cumadan beri kullanıyorum ve telefonu çok sevdim :KK16:

X