Taze embriyo transferi

Cicektozu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
77
32
Arkadaşlar merhaba çok şükür aylardan beri uğraştığım tek yumurtam dün toplandı.Bugun aradılar döllenme gerçekleşmiş.Eger gelişimi devam ederse iki yada üçüncü gün transfer yapacaklar.Bu durumda hamile kalan var mı çok korkuyorum bı aksilik çıkacak diye

Merhaba benimde ilkinde taze cift embriyo transferim oldu o negatifle sonuclandi ptesi 2. Denememi oldum oda taze uc gunluk cift embriyo onunda sonucu bekliyorum. Buradan okudugum kadariyla kaliteside cok onemliymis.

Arkadaşlar merhaba çok şükür aylardan beri uğraştığım tek yumurtam dün toplandı.Bugun aradılar döllenme gerçekleşmiş.Eger gelişimi devam ederse iki yada üçüncü gün transfer yapacaklar.Bu durumda hamile kalan var mı çok korkuyorum bı aksilik çıkacak diye
Benim 3.gun taze emriyo trasferi oldu çok şükür tuttu

Benim de 3.gün taze transfer çok şükür pozitif geldi. Hiç güne ve taze veya dondurulmuş olmasına takılmayın o bebek gelecekse pozitif olacak inşallah 🥰

X