Taze gebeler buraya :) Doğum tarihi Kasım 2017

Herkesin farklı zamanda oluşuyo 7. hafta da gören de var daha erken gören de. Ben keseyi görmeye gitmedim doktor dedi ki 2 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım bende gittim hem kese hem kalp atışını gördüm 6. haftada. Zor geçiyo 2 hafta ben düşün düşün kafayı yicektim ama sonradan stres yapma sakin ol dedim kendi kendime akışına bıraktım görünce de rahatladım zaten. Sende sıkıntı etme görürsün gidince iyi şeyler düşün.

sanrım herkesın farklı :) hadı bakalım hayırlısı :)

Bende geldim kizlar bizde 6 haftaligiz bugun gittim kalp atislarini duyduk :) ilk 4 haftalikken gittim bana da kese var ama bekle demislerdi

Bende geldim kizlar bizde 6 haftaligiz bugun gittim kalp atislarini duyduk :) ilk 4 haftalikken gittim bana da kese var ama bekle demislerdi
Keseyi vajinal ultrasonla mı gördü canım? Genelde karından pek görünmüyor 4 haftalıkken

Teşekkür ederim benim de çok yeni bende suan bulantı pek yok daha olacak mı :)
Olmazsa şanslısın ama bikaç haftaya başlayabilir. Benim 5. haftada başladı şu an 7ye girmek üzereyim devam ediyo ve baya zor oluyo.

Olmazsa şanslısın ama bikaç haftaya başlayabilir. Benim 5. haftada başladı şu an 7ye girmek üzereyim devam ediyo ve baya zor oluyo.
Dün oldu birwz bakalım. Daha yeni başlıyor sanırım ne yapalım melegimiz için katlancaz :)

Merhaba kızlar herkesin bebeği hayırlı uğurlu olsun ben de inş kasım ortası gibi alıcam bebeğimi kucağıma :KK48: daha keseyi de kalp atışını da görmedik 4+1 im daha haftaya gidicem bakalım inş bir sorun yoktur

X