Taze gebeler buraya :) Doğum tarihi Kasım 2017

mihrale55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2016
54
21
Selam arkadaşlar bu siteye Yen'i başlayanlardan Yen'i annelik duygusu yaşayanlardanım umarım sağlık sıhhatle geçiririz. Kaşık ağrıları kırampları olan bir süreçteyim kese daha yeni oluşuyor dedi 5. Hafta bitti inşallah keseyi de çocuğun oluşumu nu da tam görebilirim. Sizler nasıl bir süreç geçiriyorsunuz ? Göğüslerde sızı yoğun akıntınız varmı ?

Benim de bugün 4+4 :dd daha bi kere kan testi yaptırdım adete 2 gün kala 32 çıkmıştı doktor düşük çıktı diye bu hafta tekrar çağırdı bakalım yarın tekrar hcg ye baktıracağım inşallah yükselmiştir çünkü ben daha şimdiden çok alıştım gebeliğe :d kasık ağrılarım hafif ama karın ağrılarım oluyor gaz sancısı gibi bi de kabızlık var : ( göğüslerim özellikle uçları çok sızlıyor iştahım çok açık yorgunluk ve sürekli uyku halim var bi de bütün belirtileri yaşıyorum :d henüz mide bulantılarım falan yok çok şükür senin kaç çıkmıştı değerlerin

Hayırlı olsun. Bende yeniyim bugün doktora gittim 6 haftalıkmış keseyi görmeye gitmedim bugün keseyi de kalp atışını da gördük allah sağlık versin kucağıma almayı da nasip etsin inşallah. Benimde akıntım var baya gögüslerim çok acıyo özellikle uçları. Kasık ağrıları kramplar sık oluyodu ama son bikaç gündür azaldı. İki üç gündür bulantım başladı mutfağa bile giremiyorum o kadar kötü durumda bakalım daha neler göreceğiz.

Şimdi siz of of Kasım gelir mi diyorsunuz vallahi gelir :) şu anların zamanını bilin son zamanlar geçmiyor Rabbim hepimize sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah..

Şimdi siz of of Kasım gelir mi diyorsunuz vallahi gelir :) şu anların zamanını bilin son zamanlar geçmiyor Rabbim hepimize sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah..
Oo senin az kalmış biz daha yolun başındayız:KK70:allah sağlık versin de bekleriz artık

Benim de bugün 4+4 :dd daha bi kere kan testi yaptırdım adete 2 gün kala 32 çıkmıştı doktor düşük çıktı diye bu hafta tekrar çağırdı bakalım yarın tekrar hcg ye baktıracağım inşallah yükselmiştir çünkü ben daha şimdiden çok alıştım gebeliğe :d kasık ağrılarım hafif ama karın ağrılarım oluyor gaz sancısı gibi bi de kabızlık var : ( göğüslerim özellikle uçları çok sızlıyor iştahım çok açık yorgunluk ve sürekli uyku halim var bi de bütün belirtileri yaşıyorum :d henüz mide bulantılarım falan yok çok şükür senin kaç çıkmıştı değerlerin
İnşallah değerin yükselir canım hayırlısı olsun bende de kabızlık Yen'i başladı iştah fena açık koku hassasiyetim var mide bulantım benimde Yok
Hayırlı olsun. Bende yeniyim bugün doktora gittim 6 haftalıkmış keseyi görmeye gitmedim bugün keseyi de kalp atışını da gördük allah sağlık versin kucağıma almayı da nasip etsin inşallah. Benimde akıntım var baya gögüslerim çok acıyo özellikle uçları. Kasık ağrıları kramplar sık oluyodu ama son bikaç gündür azaldı. İki üç gündür bulantım başladı mutfağa bile giremiyorum o kadar kötü durumda bakalım daha neler göreceğiz.

Umarım bende keseyi kalp atışını görüp duyabilirim çok hevesliyim mide bulantısı Yok olur diye çok korkuyorum :KK43:

Umarım bende keseyi kalp atışını görüp duyabilirim çok hevesliyim mide bulantısı Yok olur diye çok korkuyorum :KK43:
Duyarsın merak etme zamanı gelince duyarsın stres yapma. Mide bulantısı olmazsa şanslı olursun valla çok zor.

Kizlar bende kasik agrisi fln olmuyo olmamasi kotu bisey mi? Bgn keseyi veya bebegi gormeye gidiceZ mrk ediyorum

Kese göründü ama Bebek oluşumu için kalp atışı için 2 hafta bekleyeceğim öyle dedi doktor
Herkesin farklı zamanda oluşuyo 7. hafta da gören de var daha erken gören de. Ben keseyi görmeye gitmedim doktor dedi ki 2 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım bende gittim hem kese hem kalp atışını gördüm 6. haftada. Zor geçiyo 2 hafta ben düşün düşün kafayı yicektim ama sonradan stres yapma sakin ol dedim kendi kendime akışına bıraktım görünce de rahatladım zaten. Sende sıkıntı etme görürsün gidince iyi şeyler düşün.

Merhaba kızlar,hepimize hayırlı uğurlu olsun.insallah sağlıkla doğar bebislerimiz.ben de 4+2 yim.iki hafta sonra kese ve kalp atışı için gidicem

Merhaba kızlar,hepimize hayırlı uğurlu olsun.insallah sağlıkla doğar bebislerimiz.ben de 4+2 yim.iki hafta sonra kese ve kalp atışı için gidicem
Amin inşallah seninde hayırlı olsun. Rahat geçsin 2 haftan gidince de görürsün bebişini

X