TCA Peeling Sonrası Kılcal Damar Çatlaması

Mandalinas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
169
63
36
Merhaba,

Cildime TCA Peeling yapmaya başladım. Biraz önce farkettim ki soyulmalardan sonra ufak ufak 2 yerde kılcal damarım çatlaması olmuş. Acaba peelingin etkisi midir? Araştırdım ama konuyla ilgili birşey bulamadım :KK43: bilgisi olan var mı?

Size önerebileceğim bir set ile sorununuza çözüm bulabiliriz. Aloevera acil durum setini düzenli kullandığınız takdirde kısa sürede etkisini görebileceksiniz.

evet size önereceğim set aloe vera özlü evet ama içlerinde başka bitki özleride mevcut. İsterseniz jelini deneyin bir süre sonra tekrar görüşelim size yardımcı olacağım. Bu arada sadece aloe vera jeli ile size çözüm bulabilir miyiz ben başkanlara sorayım.

Birde aloe vera yaprağının orta kısmının içindeki jeli çıkarmaya çalışın internette aloe vera bitkisinin yaprağının içindeki jeli okudum. Bu işi yapıyorum sadece jel yeterli olurmu bilmiyorum başka bitkilerinde yağları kullanılıyor. mesela benim tavsiyemdeki sette 3 ürün bulunmaktA ve herşeye yardımcı evde acil durum paketi olarak saklayabileceğiniz bir ürün. Mesla spreyde % 83 aloe vera ve şamdan çiçeği, papatya ve adaçağı özütüne ilaveten propolis içeren on iki adet seçkin ve etkisi kanıtlanmış bitki esansından oluşmaktadır.
propolisli kremde %79 aloe vera ve bal peteği özü bulunmakta
konsantre kremde %90 aloe vera içeriyor
isterseniz internette araştırabilirsiniz ve size detaylı bilgi verebilirim

ve bu seti nasıl kullanırsınız alırsanız size onu anlatayım
ALOE VERA ACİL DURUM SPREYİ kılcal damar problemi yaşadığınız bölgeye sıkıyorsunuz. Uygulamadan ortalama 1-2 dakika sonra ALOE VERA PROPOLİS KREMi günde 2 kere olacak uyguluyorsunuz ve yine sorunlu bölgeye KONSANTRE KREM günde 2 kere olacak bu kremi de dolapta önceden soğutup ve sonra kılcal damar çatlaması yaşadığınız bölgeye uyguluyorsunuz. Bu uygulamaları sırası ile düzenli şekilde uygulamanız gerekmektedir.

ilginiz için teşekkür ederim. ürün markasını göremedim yazmamışsınız sanırım. Lr mı yoksa? :)

X