te benim gerek hikayem...

urgakina

İnsanıSevmekleBaşlarHerşy
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
223
1
Selam kızlar şimdi size kendi hikayemi anlatacağım….
Çok sonra öğrendim ki; Beni ilk gördüğü günden beri nasıl sevdiğini, benim mutlu olmam için her şeyi yapabileceğini… Beni kafasından silmek istediğini ama her bakışımda bir mıh gibi kalbine yazıldığımı” ona “N ile çıkıyoruz” dediğimde içinde yaşadığı büyük depremi, sen mutlusun ya o bana yeter kelimeleriyle özetlemişti. Bana harcadığı her emeğini.
Şimdi oturuyorum ve düşünüyorum. Bazen uzaklara bakmaktan ayağının dibindekini fark edemezsin derlerdi ya, işte ben bu Kelimeleriyle açıklıyorum yaşadığımı…
İşte arkadaşlar ben her gün omzuma yaslanabileceğim bu ufacık yürekli, insanla evliyim…

Son düzenleme:
sonunda gerçek aşkı görmüşsünüz. iyiki de görmüşsünüz. isimler biraz kafamı karıştırdı ama :)
Mutluluklar size T ile :)

çok teşekkür ederim canım isim kullanmak istemedim sadece baş harflerini verdim:))

vayyy çok güzel arkadasım hikayen. sanki bir aşk filmi izler gibi heyecanla okudum...
eşim benimde çocukluk aşkımdı. hiç birbirimize sevdigimizi soylememiştik. vee 10 yıl hiç gorusmedikten sonra bir gun....
sonrada evlendik işte opuyorumnanaktan

biri benim hikayemi yazmış sandım, çok benzer yaa :))

mutluluklarrr cnmm hep böle aşk dolu sewgi dolu olun inşş opuyorumnanaktan

gercekten film gibi:) bazen insan en yakindakileri goremiyor, gorse bile gecikiyor yada imkansiz oluyor, ama sen geciktirmeyip gercek sevgiyi sonunda yakalamisin, eminim esin sana prensesler gibi bakiyordur suan. cok guzell...

vayyy çok güzel arkadasım hikayen. sanki bir aşk filmi izler gibi heyecanla okudum...
eşim benimde çocukluk aşkımdı. hiç birbirimize sevdigimizi soylememiştik. vee 10 yıl hiç gorusmedikten sonra bir gun....
sonrada evlendik işte opuyorumnanaktan
arkadaşım seninde hikayeni dinlemek isterdik. benimki bir yıllık bir hikaye ama seninki bir ömürlük. allah sizi bir ömür boyu ayırmasın inşallah:nazar:

dilekleriniz için çok teşşekkür ederim:))
daha burada anlatamadığım o kadar çok şey oldu ki mesela eşimle dost iken onun eski kız arkadaşı sürekli arıyordu. Kızı hiç görmedim ama onun için o kadar çok üzülüyordum ki... ona geri dönmesi için kaç kere dil döktüğümü hatırlıyorum.
birde ev arkadaşımla aralarını yapmaya çalışmıştım. iyiki istememişler:)) bazen arkadaşımla gırgır geçiyoruz..
ama bu dostluktan bize kalan en sağlam şey "güven" oldu. allahım bozmasın:nazar:

arkadaşım seninde hikayeni dinlemek isterdik. benimki bir yıllık bir hikaye ama seninki bir ömürlük. allah sizi bir ömür boyu ayırmasın inşallah:nazar:

anlatmayı hiç düşünmemiştim canım ama anlatırım benimde hikayemizemuszemus
amin canım allah sizide ayırmasın tatlım. allah nazarlardan saklasın:nazar:

Hikayenizin sonunu heyecanla merak ederek keyifle okudum.Beklenen güzel günler gelecekse çekilen acılar kutsaldır demişler.Çok üzülmüşsünüz fakat gerçeği ve doğruyu sonunda bulmuşsunuz.
Eşinizle size sonsuz mutluluklar dilerim........................

91665220.png

cokk süperdi bizimle bu ozel hikayni bizimle paylastigin icin cok tesekkur ederim .allahim bir omur boyu ayirmasin sizii:lepi:

:nazar:çok hoş çok güzel yaaa... Allah mutluluğunuzu bozmasın sevginizi her geçen gün kat kat arttırsın

yhaaa ne kadar ince zarif bir T'ymiş öle.. Allah mutluluğunuzu daim etsin. Nasılda çabalamış senin mutlu olman için ağlıcaktım okurken :KK43:

hikayenin N ye duyduğun aşk bölümünden itibaren gerçek aşkı T ile bulabiliceğini tahmin etmiştim... yanılmamışım:smiley-cool: Size mutluluklar...

hikayenin N ye duyduğun aşk bölümünden itibaren gerçek aşkı T ile bulabiliceğini tahmin etmiştim... yanılmamışım:smiley-cool: Size mutluluklar...

ama ben hiç tahmin etmemiştim ya da edememiştim:)))) dilekleriniz için çok teşşekkürler arkadaşlar

X