te bunlarda benim eski ve yeni halim

E

EU2

Ziyaretçi
6798.jpg
[/IMG] eskiden boyleydim

6808.jpg
[/IMG] şimdi böyle

Son düzenleyen: Moderatör:
çok doğal olmuşş doktorunun ellerine sağlıkk.. dokturunun adını öğrenebilirmiyim

geçmiş olsun canım çok doğal olmuş

ne kadar ödedinn özelden yazabilirmisinn sanada zahmet olcak ama

tanıdık vasıtasıyla gittim 1500 dedi 1000 lirada anlaştık yeni gidenler benim ismimi verirse derya şahin diye sanırım 1500 yada bin lira yapar ama deryaya 1000 liradan yapmışsınız demeyin ayıp olur zaten parayı o almıyo profesör alıyo bize 1500 dedi hocam durumum yok o kadar dedim tamam 1000 lira olsun dedi

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl memnunsunn yanii. aslında fiyatıı çok iyi ama yinede eminn olamıyorumm iştee..

nasıl memnunsunn yanii. aslında fiyatıı çok iyi ama yinede eminn olamıyorumm iştee..

resimler ortada doğal bi burun istedim estetik olduğum asla belli olmasın dedim doktor istediğimin aynısını yaptı ben şu an şiş haliyle memnunum ucundan endişeliydim düşük diye ama domuz burnu gibi kalkık olmasından çok iyidir şişlikler indikçe oda toparlıyo ve düşün bu 13 gunluk foto bu burun daha çok küçülcek doktorumda hastanede gercekten mukemmeldi ve eski resimde adsız jpegde yan duruşumdaki hale bak şimdiki yan hale bide eskiden burumun ucu ağzıma girecek gibiydi şu an şiş haliyle gayet iyi gibi

burnuna bakıncaa iyi bi doktor olduğuu bellii oluyoo aslında ama adıı pek duyulmadığı için böyle tereddüt ediyorumm

burnuna bakıncaa iyi bi doktor olduğuu bellii oluyoo aslında ama adıı pek duyulmadığı için böyle tereddüt ediyorumm

çünkü bu adam devlet hastanesinde çalışıyo oyle parayla estetik yapıyorum diye reklam yapamaz muayenehanesi yokki zaten konuşmalarıda kendinden çok emin ve güven verici 4000 lira veripte aynı burunu yaptıranlarda var ama ben bin liraya yaptırdım ve iy gibi gayet sonuç ortada karar sizin tabiki ben etkilemek istemem ben doktorumdan memnunum kısacası yaptırmak isteyenlerede fikir olsun diye koydum fotoları fotolora bakıp kararı siz verirsiniz ben etkileyemem ille gidip yaptırın diye

canım geçmiş olsun doğal bir burun olmuş güle güle kullan :)

Canım gercekten cok doğal olmus hem doğal hem muntazam işte tam ıstedıın gıbı masallah

geçmiş olsun canım yüzüne yakışmış gayet doğal

evet gayet doğal gözüküyor geçmiş olsun

tekrar gecmis olsun canim istedigin gibi dogal bi burun olmus güle güle kullan bol nefeslerrrrsositososito

gayet doğal olmuş ama bnce öncekinden yani resimlerinde gördüğüm kadarıyla çok büyük bi fark yok yani 7 farkı bulmak gibi bişe olmuş öncesi sorası.. yani bu benım fikrim ama kötü olmuş falan demeye çalıştığımı sanma lütfen.. gayet küsel ve doğal duruo.. zaten sende bunu istemişsin..hani hep bariz farklılıklar görüoruz burdaki eskı halım yenı halım fotolarında sende bööle bişe yok.. güle güle kullan küsel burnunu=)

fazla mı doğal olmuş ne :)
biraz kavis olsa daha iyi olucaktı sanırım ama sen beğendiysen bize laf düşmez sadece gördüklerimizi söyleriz,ayrıca 13 günlük demiştindeğilmi henüz çok şiş bence şişi inince şimdikinden daha iyi görüncek,bende doğallıktan yanayım ama birazda olsa kavis olsun istedim çok az ucu kaldırılsın istedim ve öylede oldu sen nasıl istediysen doktor ona yoğunlaşıyor
yaptırmak isteyen arkadaşlar bunu iyi düşünsünler öyle ünlülerin fotolarıyla değilde,tasarım yapılırken doktorlarıyla kararlaştırsnlar,tabiki tasarım sadece fikir verici bir şey bu sadece hasta için değil doktor içinde aynı oda hastasının ne istediğini böylece çok iyi anlıyor
hepinize sağlıklı burunlar :)))

X