te bunlarda benim eski ve yeni halim

E

EU2

Ziyaretçi
6798.jpg
[/IMG] eskiden boyleydim

6808.jpg
[/IMG] şimdi böyle

Son düzenleyen: Moderatör:

sumrusimay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009
165
0
çok doğal olmuşş doktorunun ellerine sağlıkk.. dokturunun adını öğrenebilirmiyim

usimal

hayallerim gerçek olsa
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
243
1
geçmiş olsun canım çok doğal olmuş

E

EU2

Ziyaretçi
ne kadar ödedinn özelden yazabilirmisinn sanada zahmet olcak ama

tanıdık vasıtasıyla gittim 1500 dedi 1000 lirada anlaştık yeni gidenler benim ismimi verirse derya şahin diye sanırım 1500 yada bin lira yapar ama deryaya 1000 liradan yapmışsınız demeyin ayıp olur zaten parayı o almıyo profesör alıyo bize 1500 dedi hocam durumum yok o kadar dedim tamam 1000 lira olsun dedi

Son düzenleyen: Moderatör:

sumrusimay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009
165
0
nasıl memnunsunn yanii. aslında fiyatıı çok iyi ama yinede eminn olamıyorumm iştee..

E

EU2

Ziyaretçi
nasıl memnunsunn yanii. aslında fiyatıı çok iyi ama yinede eminn olamıyorumm iştee..

resimler ortada doğal bi burun istedim estetik olduğum asla belli olmasın dedim doktor istediğimin aynısını yaptı ben şu an şiş haliyle memnunum ucundan endişeliydim düşük diye ama domuz burnu gibi kalkık olmasından çok iyidir şişlikler indikçe oda toparlıyo ve düşün bu 13 gunluk foto bu burun daha çok küçülcek doktorumda hastanede gercekten mukemmeldi ve eski resimde adsız jpegde yan duruşumdaki hale bak şimdiki yan hale bide eskiden burumun ucu ağzıma girecek gibiydi şu an şiş haliyle gayet iyi gibi

sumrusimay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009
165
0
burnuna bakıncaa iyi bi doktor olduğuu bellii oluyoo aslında ama adıı pek duyulmadığı için böyle tereddüt ediyorumm

E

EU2

Ziyaretçi
burnuna bakıncaa iyi bi doktor olduğuu bellii oluyoo aslında ama adıı pek duyulmadığı için böyle tereddüt ediyorumm

çünkü bu adam devlet hastanesinde çalışıyo oyle parayla estetik yapıyorum diye reklam yapamaz muayenehanesi yokki zaten konuşmalarıda kendinden çok emin ve güven verici 4000 lira veripte aynı burunu yaptıranlarda var ama ben bin liraya yaptırdım ve iy gibi gayet sonuç ortada karar sizin tabiki ben etkilemek istemem ben doktorumdan memnunum kısacası yaptırmak isteyenlerede fikir olsun diye koydum fotoları fotolora bakıp kararı siz verirsiniz ben etkileyemem ille gidip yaptırın diye

kucukask

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
393
0
canım geçmiş olsun doğal bir burun olmuş güle güle kullan :)

kiraz85

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
173
10
35
Canım gercekten cok doğal olmus hem doğal hem muntazam işte tam ıstedıın gıbı masallah

E

EU2

Ziyaretçi
geçmiş olsun canım yüzüne yakışmış gayet doğal

pembelii

oğluşum aşkımm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
6.025
237
34
evet gayet doğal gözüküyor geçmiş olsun