te bunlarda benim eski ve yeni halim

canım inanmazsın ama eski halini yeni sanmıştım Alttakileri daha görmemiştim Bence her halinle güzelmişsin:nazar:

canım inanmazsın ama eski halini yeni sanmıştım Alttakileri daha görmemiştim Bence her halinle güzelmişsin:nazar:

çok teşekkur ederim o teni halim 13 günlüktü şimdi 20 gun falan oldu o halinden çok farklı ve kendimi çok iyi hissediyorum

gecmis olsun burnunuz gercekten cok dogal duruyor yüzünüzede gitmis darisi basima insallah

su burun insani nasil degistiriyo hayretler icerisinde kaliyorum vallahi

loosergirl sana kesinlikle hak veriyorum bende sinir olurum :enbuyukkk:

çokmu doğal olmuş acaba senmi istedin kavis olmamasını merak ettim

resimler ortada doğal bi burun istedim estetik olduğum asla belli olmasın dedim doktor istediğimin aynısını yaptı ben şu an şiş haliyle memnunum ucundan endişeliydim düşük diye ama domuz burnu gibi kalkık olmasından çok iyidir şişlikler indikçe oda toparlıyo ve düşün bu 13 gunluk foto bu burun daha çok küçülcek doktorumda hastanede gercekten mukemmeldi ve eski resimde adsız jpegde yan duruşumdaki hale bak şimdiki yan hale bide eskiden burumun ucu ağzıma girecek gibiydi şu an şiş haliyle gayet iyi gibi

burnun çok doğal ve güzel olmuş. 13. günde hiçbirşey belli olmaz aslında ileri dönem fotoğraflarını da koyarsan daha iyi anlayabiliriz.

ameliyatını yapan Dr. Hakan Gence ve hocası Prof. Dr. Zeki Can ile birlikte çalışıyorum. gerçekten çok başarılı cerrahlardır.

burun ucunda da henüz şişlikler olduğu için düşük gibi gelmesi normal ama geçici bir durumdur.

geçmiş olsun ve güle güle kullan yeni burnunu :)

valla estetik olduğu hiç belli değil bence hiç bi fark yok doğal duruyo

Canım ameliyat olalı bayağı oldu keşke yazılanları okusanda burnunun şimdiki halinin resminide koysan ne iyi olur.Ben bir çok kişinin burnunu gördüm inan 20 günde çok iyi bir duruma gelmiş ve 1 yıl sonunda çok çok daha güzel olacağına eminim.Fakat yeni resimlerini koymanıda dört gözle bekliyorum.

Bu arada ben hala karar vermiş değilim korkularım ve dr arayışım sürüyor.Çünkü ameliyattan sonra hüsrana uğrarsam hiç ameliyat olmamı desteklemeyen kocam ve ailem ömür boyu başımın etini yer korkularım bu nedenle daha çok arttıyor.

selam kızlar,hakan bey şu an kars'ta ve gögüslerimi yaptıracam.Sizlere bilgi veririm.

X