Söz Kesimi Tecrubeli olanlar lutfen bilgi ve fikir verin 😯

Adigesibel

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
69
75
38
Merhabalar bir hafta içerisinde isteme söz ikisi bir arada olacak ve ilerde nişan olamayacak malum pandemi yüzünden. Ve hiçbir hazırlığım yok tecrübeli arkadaşlar bilgi fikir verirseniz minnettar kalırım. Hangi konuda fikir derseniz sadece aile üyeleri olacak yani ne giyilebilir nişanda minik kurabiyeler falan hazirlaniyor ama sozde olurmu hic bir fikrim yok ve benim 3 4 gün sürem kaldı lütfen lutfen fikir verin teşekkür ediyorum

Cok abarti olmayan bir elbise tercih edin. Ikramlik olarak da size kalmis tabi kendinizce hazirlayabilirsiniz. Dolma, borek, kurabiye vs tarzi. Az sure kaldigi icin bu kadar yorum yapabildim. Masa suslemesini de kendiniz yapabilirsiniz internette pek cok ornek var. Simdiden mutluluklar

Cok abarti olmayan bir elbise tercih edin. Ikramlik olarak da size kalmis tabi kendinizce hazirlayabilirsiniz. Dolma, borek, kurabiye vs tarzi. Az sure kaldigi icin bu kadar yorum yapabildim. Masa suslemesini de kendiniz yapabilirsiniz internette pek cok ornek var. Simdiden mutluluklar
Cok teşekkür ediyorum ilginiz için birde ben kayseride onlar mugladan gelecekler sizce bizde kalmaları doğru olur mu bilemedik

Merhabalar bir hafta içerisinde isteme söz ikisi bir arada olacak ve ilerde nişan olamayacak malum pandemi yüzünden. Ve hiçbir hazırlığım yok tecrübeli arkadaşlar bilgi fikir verirseniz minnettar kalırım. Hangi konuda fikir derseniz sadece aile üyeleri olacak yani ne giyilebilir nişanda minik kurabiyeler falan hazirlaniyor ama sozde olurmu hic bir fikrim yok ve benim 3 4 gün sürem kaldı lütfen lutfen fikir verin teşekkür ediyorum
Bu sana bağlı hayatım. Ben isteme ve nişan yaptım birkaç gün arayla. Sadece aileler ve çok yakın aile dostumuz katıldı. Ama ben nişanda evde masa süslediğim için ve fotoğraf için abiye giydim. Kuaföre de gittim. Kuaför çok iyiydi o gün sadece bana ayrıldı malzemeler temizlendi başka hiçkimse alınmadı vs. Nişan yapmayacaksan tabi yiyecek hazırlanır. Biz menü oluşturmuştuk. Bir de nişan pastası yaptırdık. Nişan hatıralıkları yaptırdım bir de.

Bu arada bu parti malzemeleri satan yerlerden masa için şık örtü süs vb kiralayabiliyorsunuz. Ben öyle yapmıştım çok güzel oldu

Vala hiç benim istediğim gibi olmamıştı . Annemler ne söz pastası ne hazırlığı .yemek veririz diyerek ağzıma etmislerdi . O gün sadece severek çok normal bı bordo elbise giymiştim . Saçım bile kötü olmuştu hatta . Tam bı fiyasko gün . ☹️Geçen yıl. Hatırlamak istemem dahi

8
Bu sana bağlı hayatım. Ben isteme ve nişan yaptım birkaç gün arayla. Sadece aileler ve çok yakın aile dostumuz katıldı. Ama7 ben nişanda evde masa süslediğim için ve fotoğraf için abiye giydim. Kuaföre de gittim. Kuaför çok iyiydi o gün sadece bana ayrıldı malzemeler temizlendi başka hiçkimse alınmadı vs. Nişan yapmayacaksan tabi yiyecek hazırlanır. Biz menü oluşturmuştuk. Bir de nişan pastası yaptırdık. Nişan hatıralıkları yaptırdım bir de.
Hayırlı uğurlu olsun size de allah tamamına erdirsin ikimizinkinide inşallah bende birşeyler yapmaya başlayım o zaman simdiden

Cok teşekkür ediyorum ilginiz için birde ben kayseride onlar mugladan gelecekler sizce bizde kalmaları doğru olur mu bilemedik
Aslinda bu biraz sizin ve onlarin adetlerine usullerine bagli. Bizde hos karsilanmaz mesela ama kisiye gore degisir elbet. Uygun fiyatli misafirhaneler var mesela ogretmen evi dsi filan gibi onlara bakilabilir eger aileniz de hos karsilamiyorsa. Tcdd nin de olabilir misafirhanesi tam emin olmamakla birlikte o tarz yerler kayseride cok vardir

Aslinda bu biraz sizin ve onlarin adetlerine usullerine bagli. Bizde hos karsilanmaz mesela ama kisiye gore degisir elbet. Uygun fiyatli misafirhaneler var mesela ogretmen evi dsi filan gibi onlara bakilabilir eger aileniz de hos karsilamiyorsa. Tcdd nin de olabilir misafirhanesi tam emin olmamakla birlikte o tarz yerler kayseride cok vardir
[/QUOTE
SSozlum deyim (daha olamadı :)) zaten polis polis evi var bizde annem sıkınti çıkarmaz annesi de yaşlı zaten ama ilerde bu durum malum kayinvalide başa kalkar mi yada bilemedim doğru da telafuz edemedim öyle ışte

Bende aynı durumdayım fakat benim gelecek ay olacak. Sizin süre daha kısıtlı ben şimdiden balık gibi kaldım ortada sizi düşünemiyorum. Bu konuda sıfır tecrübeye sahibim verebileceğim tek fikir söz nişan için hazır süsleme yapan sayfalar var sayısız satış yapan onlardan sipariş verebilirsin ama çok az bir zamanın varsa söyledikleri gibi kendin yapmayı dene. Gerçekten çok stresli bir süreç lütfen atlatınca fikirlerini benimle de paylaş 😅😅ihtiyacım olacak.

3 gün önce isteme söz nişan hepsi bir arada yaptık aile arasında , mekanlar iptal olduğu için hemen eve döndük apar topar kısa bir zamanda hazırlık yaptım ilk başta giyeceğin kıyafet ve kuaför hazır olsun 😊 ben eve kendim backdrop ve hedielikler yaptım sandalye kiraladım . sonra kahveler isteme ,pasta kesimi takı ve ikram yapıldı ve bitti. Zaten pandemi olduğu için öpme hiç olmadı, çok uzunda sürdürmedik heh birde video ve fotoğraf çekimi istersen oda atlanabilecek önemli detaylardan

X