Tedaviyi duzgun yapmayan doktor

xGuzGulleri

İktisatçı Bayan
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
223
127
6 yıl önce özel bir klinikte dis teli taktırdım. Devlette sıra gelmediği icin özele gittik. Doktorum iyiydi memnundum. Sonra doktorumum ne yazık ki kişisel sorunları çıktı ve tedaviyi bıraktı. Başka bi doktorla tedaviye başladım. 2 sene sonra teller çıktı. Bir süre damaklik taktım. Onları bırakınca dişlerim tekrar yamuldu. Üst dislerim yana doğru kaydı. Bu yüzden çenemde de kayma oldu. Diş hekimliği fakültesine gittim genel cerrah tedavi düzgün yapilmamis dedi. Ortodontiye yönlendirdi o da ilk yaptırdığınız yerle görüşün biz acilleri alıyoruz dedi. Tekrar ilk yaptırdığım yere gittik. Orada da bizlik bir is yok ne kadar tel takarsak takalım duzelmez senin isin ameliyatlik dediler. Geçen de çene cerrahindan randevu aldım ve gittim. Doktor yoktu asistanı tekrar tel takmak gerek ayrıca alt çenen biraz önde dedi. Ne yapacağımı şaşırdım :KK43: Dişlerim çene yapıma göre büyükmüş. Şuan korona belası olduğu için tedaviye de baslayamiyoruz. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu? :KK43:

Şu dönemde sizce bunun aciliyeti varmı evet önemli bi durum haklisiniz ama biraz bekleyebilir
Şuanda çoğu özel dis hekimleri muaynehaneyi kapatmış durumda devlette de acil bi durum değilse bakmıyorlar

Evet haklısınız ben de bekleyeceğim ama sinirlerim bozuk :KK43: Hayat normale dönene kadar bekleyeceğim

Yine konu açmışsınız. Diğer fakülteye ileriki 6 ay sonrası için randevu alın. Fakülte şuan acilleri alıyoruz demiş, siz kendinizi ve karşıdaki insanı riske atıyorsunuz şu an. Evde oturun.

X