Elektrikli Mutfak Aletleri Tefal ActiFry satılıkk tertemizzzzz

cnm makina siyah mı beyaz mı bi de kaç lt olanından ?

Merhaba tekrar..urun beyaz olandan 1lt 2012 de almisiz istinye park tefal magazasindan 400tlye :) fisini buldum cunku..garantisi 7yil :) urun temiz cok az kullanmistik garanti ediyorum..iciniz rahat olsun o konuda lutfen.. $image.jpg $image.jpg

Aslında pişirdiği şeyler cok lezzetli kestaneyi etleri balığı patatesi harika yapıyor..ama suan evde biraz yer acmak istiyorum..o yuzden gözden çıkartıyorum..

Ben de almayı düşünebilirim aslında ama siz ürünü alalı 2 yıl olmuş bana faydası olur mu emin olamadım :/

Ben de almayı düşünebilirim aslında ama siz ürünü alalı 2 yıl olmuş bana faydası olur mu emin olamadım :/

Evet iki yıl olmuş ama dedğim gibi sıfırı da muhtemelen aynıdır..göruntusunde fln hiçbir degişiklik yok..garantisi devam ediyor. Faturası fln herseyi duruyor..siz bilirsiniz tabii ama dediğim gibi çok yogun calıstıgım için pek fazla kullanma fırsatımız olmadı..endişenizi anlıyorum..sunu da belirteyim bu urunu almak istiyorsanız benden veya baskasından ama temiz bir ikinci el alın derim..sıfırları cok yuksek fiyatlı cunku..

Evet iki yıl olmuş ama dedğim gibi sıfırı da muhtemelen aynıdır..göruntusunde fln hiçbir degişiklik yok..garantisi devam ediyor. Faturası fln herseyi duruyor..siz bilirsiniz tabii ama dediğim gibi çok yogun calıstıgım için pek fazla kullanma fırsatımız olmadı..endişenizi anlıyorum..sunu da belirteyim bu urunu almak istiyorsanız benden veya baskasından ama temiz bir ikinci el alın derim..sıfırları cok yuksek fiyatlı cunku..
evet çok haklısınız sıfırı çok pahalı. Gönderimi nerden yapacaksınız vee 150'ye anlaşalım mı :) umarım istanbuldur :)

X