boşanma süreci

Merhaba arkadaşlar

Aslında açıp açmamakta o kadar kararsızdım ki en azından benim atladığım yerde belki bir yardımınız dokunur diye yazmak istedim..

Eşime şiddetten dolayı uzaklaştırma aldırdım.İlk şiddet değildi son da olmayacaktı artık tak etti.
En büyük sorunlarımızdan biri devamlı chat saylarında takılması kızlarla görüşmesi devamlı bir arayış içinde olmasıydı.Çok sabrettim çok bekledim işte benim en büyük hatam da bu oldu.
Çünk eşimi seviyorum-dum ya da bilmiyorum artık evliliğimiz o kadar yara aldı ki son raddede karakola gittim.

Dün de avuat ile görüştüm muhtemelen çekişmeli olacak çünkü kendisi hatasını asla kabul etmez.Kendisi daima haklıdır.herşeyi kendi bilir.
İnsanlarla öyle bir konuşur ki tüm hatalı ben olurum.Ama artık o salak ben olmucam..

mahkemede Sunacağım şeyler,
-darp
-aldatma her ne kadar sanalda olsa
-cinsellik olmaması daha doğrusu 2,5 yılda bayağı az olması
-madde kullanımı
-rızkımızı bir grup için devamlı göndermesi
-aşağılama
-psikolojik şiddet
-anneliğime laf etmek
-beni devamlı cahil yerine koymak
-yaptıklarını devamlı başıma kalkması
-benim söylediklerimi kaule almayıp başkaları söylediğinde doğru bulması

yazsam hala da roman olur.

Yazıştığına görüştüğüne dair kanıtlarım var ama özel hayatın gizliliği suçundan kullanamayabilirmişiz.
Chat sayfalarındaki üyeliklerinin de hepsinin ekran görüntüsü var
içtiği maddenin resmini çektim o var

Ama avukat en az da 3 tane tanık istiyor onu bulmam zor gibi aile kabul etmiyor öyle çok kimseyle görüştüğümüz yok görüşsekte ben bunun hiç bir zaman kötü hallerini yansıtmadım hep iyi yönünügösterdim(ne kadar aptalmışım)
Bütün haklarımızı açacağız yalnız benim yıpranacağım kesin çöünkü o öyle bir konuşur ki ben bile kendimi suçlu bulurum karşı tarafa da öyle olur mu diye korkuyorum ya ben haksız duruma düşersem diye korkuyorum

İş yapıyoruz araba ile ben aldım anahtarı vermedim benim üstüme arayıp duruyor anahtar için hatta pişkin ailes akşam gelip benim evimde kaldı sabah ben işe giderken anahtarı istediler vermedim ve oğullarının yaptıklarını yüzlerine vurdum tabi inanmadılar

Zaten ailesine de kendisinin bir şey yapmadığını benim devamlı sorun çıkardığımı telefonundaki rehberden arıyormuşum ordakileri kadın çıkarsa sorun çıkarıyormuşum kendimi ben dövmüşüm vs.

kendisine bugün uzamasın diye araba derdine düştüğü için arabayı devretmeyi evi de olduğu gibi bana bırakmasını talep ettim düşün taşın cevabını ver dedim.Olumsuz olursa çekişmeli açacağımo zaman tüm haklarımı isteyeceğim.

Yalnız biraz önce telefonda konuşurken beni tehdit etti kira sözleşmesi kendinin üstüne adamı arayıp iptal ettirecekmiş araba gönderip eşyaları çekecekmiş ben de kızımla ne halim varsa görmeliymişim uzaklaştırması varken böyle bişey yapması mümkün mü beni sindirmeye çalışıyor farkındayım ama artık sinmek istemiyorum yeterince kendimden verdim

Not: Biraz önce aradı ve evin sözleşmesi kedi üstüne olduğunu polise gidip evimde başkaları oturuyor kilidi değişmişler evime giremiyorum diye şikayet edecekmiş beni bunlarla korkutmaya çalışıyor böyle bişey mümkün mü ?

Not2: Normalde ben uzaklaştırma aldırdığımda bir kaç gün annem de kalacaktım fakat evi kilitlemeye geldiğimde anahtar yeri iyice dağıtılmış kapı açılmaz haldeydi ben de polis ve çilingir çağırarak değişim yaptırdım usulsüz bişey yapmadım kafamdan ve ilk günden böyle yapan ben evde yokum diye bişey olur diye annemi bize çağırdım evi boş bırakmamak için
Uzaklaştırma varken sizi o şekilde polise şikayet edemez. Başkaları dediği hala ailesi.
Aptalca bir tehdit yani.
Uzaklaştırma olduğu müddetçe eve gelemez gelirse direkt arayın polisi.
Ayrıca niye yıpranasınız avukatlar her şeyi hallediyor sadece madde kullanması bile yeter.
Ama aklınızda bulunsun bu süreçte yalnız kalmayın.
Her an yanınızda biri olsun.
Tanık açısından önemli bir konu

Uzaklaştırma varken sizi o şekilde polise şikayet edemez. Başkaları dediği hala ailesi.
Aptalca bir tehdit yani.
Uzaklaştırma olduğu müddetçe eve gelemez gelirse direkt arayın polisi.
Ayrıca niye yıpranasınız avukatlar her şeyi hallediyor sadece madde kullanması bile yeter.
Ama aklınızda bulunsun bu süreçte yalnız kalmayın.
Her an yanınızda biri olsun.
Tanık açısından önemli bir konu

Şu an için annem kalıyor o da çocuğa baktığı için ama biraz ortalık durulunca gidecek

Zaten devamlı affettiğim için bu günlere geldik ama artık yeter dedim her insanın son bir raddesi var
Aynen ben de öyle canım dün babama ben özgürlüğüme kavuscam demiş çok zoruma gitti bir kez daha şükrettim böyle birinden beni kurtardığı icin Allaha

Aynen ben de öyle canım dün babama ben özgürlüğüme kavuscam demiş çok zoruma gitti bir kez daha şükrettim böyle birinden beni kurtardığı icin Allaha

Ben benim hakkımda söylediklerini duydukça inan şok geçiriyorum ama Allah büyük ve şahit tez zamanda kurtulalım inşallah

X