Tek Başıma Otel Tatili(Eğlenmek için)

Derya000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2015
191
250
Merhaba arkadaşlar bu konudan açılmış ama bende açmak istedim. Ben 27 yaşındayım. Çalışıyorum. 7 8 ay önce boşandım baya sıkıntılı süreçler yaşadım. Çok üzüldüm vs vs . Şimdide onların acısını çıkarmak istiyorum arkadaşlarımın çoğu evli evli olmayanın bilmem nesi var ben kaldım tek başıma. Deniz tatiline gidip deli gibi eğlenmek istiyorum yani sadece kafa dinleyimden ziyade eğlence olsun istiyorum kendi sıkıntılarımı biraz olsun unutacağım negatif enerjimi atacağım ve aslında çokda otelden çıkmayacağım bir tatil istiyorum. Öyle aşırı girişken sosyal biri değilim ama kendimi özgürce ifade edebiliyorum sizce sıkılırmıyım. ?

Bende boşanalı 3,5 ay oldu çoklkl zor sıkıntılı süreçlerden geçtim
bende istiyorum böle bi tatil sıkılırmıyım onu bilmiyorum işte
Şimdiye kdr gittiğim otellerde hep aile olarak gelmişlerdi!!
Siz neden boşandınız yaş kaç sizdede çocuk yok sanırım?

Bende boşanalı 3,5 ay oldu çoklkl zor sıkıntılı süreçlerden geçtim
bende istiyorum böle bi tatil sıkılırmıyım onu bilmiyorum işte
Şimdiye kdr gittiğim otellerde hep aile olarak gelmişlerdi!!
Siz neden boşandınız yaş kaç sizdede çocuk yok sanırım?
Yok hayır sizin açtığınız konudada yazmıştım aslında 🙃
Sorun çoktu ben katlanmayı bırakınca ayrıldık işte

Merhaba arkadaşlar bu konudan açılmış ama bende açmak istedim. Ben 27 yaşındayım. Çalışıyorum. 7 8 ay önce boşandım baya sıkıntılı süreçler yaşadım. Çok üzüldüm vs vs . Şimdide onların acısını çıkarmak istiyorum arkadaşlarımın çoğu evli evli olmayanın bilmem nesi var ben kaldım tek başıma. Deniz tatiline gidip deli gibi eğlenmek istiyorum yani sadece kafa dinleyimden ziyade eğlence olsun istiyorum kendi sıkıntılarımı biraz olsun unutacağım negatif enerjimi atacağım ve aslında çokda otelden çıkmayacağım bir tatil istiyorum. Öyle aşırı girişken sosyal biri değilim ama kendimi özgürce ifade edebiliyorum sizce sıkılırmıyım. ?

Hangi ildesiniz beraber gidelim kader arkdşlığı:)
İşte iki tatil arkadaşı oldunuz, gidin uzun uzun sohbetler edin, en kötü anınızı bile gülerek anlatın. İnanın bende böyle ortamda olmak gece sohbetleri yapmak isterdim.

Şimdi onu biz nereden bilelim ki?
İlgi alanlarını seni memnun eden durumları,uygulama ve aktiviteleri nasıl tasarlyalim kafamızda ?
Şartlı gidiyorsan illa eğlence çıkar..Bir stand up için bilet alanın gülmek için sartlanmasi şeklinde dusunebilirsin.
Zaten tek olduğun için gönlünce istediğini yapacaksın.En büyük eğlence ve özgürlükte bu bence.En azından senin için.

Hd/uhd otellerde tek başına bir insanın eğlenmesi çok mümkün değil bence. O oteller haydi gençleri yalnızları eğlendirelim konseptinde yerler değil. En büyük eğlenceleri animasyon onda da genelde oturup izliyorsun. Gündüz animasyonlarında falan oyunlara katılıp eğlenme ihtimaliniz var ancak. Bu tip yerler genelde dinlenmeye yönelik. Ancak adult bir hd/uhd konseptli otel bulursanız orada genç grupların olma ihtimali daha yüksek. Yine de çoğunluk yeni evli ya da sevgili çiftlerden oluşacaktır.

Ben yıllar önce single turlara katılırdım. 10-12 bekar ve tek başına insanı toplar bol aktiviteli, adrenalinli, ordan oraya koşturmacalı, geceleri kopmacalı tatiller olurdu bunlar. Gelenler birbirini tanımaz, tatilde tanışırdı. Bulabilirseniz böyle bir tur bence otelden daha uygun isteklerinize.

Giderseniz bar kısmında takılın yalnız olduğunuzu hissettirin hemen yeni bir erkek arkadaş bulursunuz yaz aşkı tadında...
Tatil sonrası iletişim kesilir zaten. Eğlenceli olur diğer türlü her ne kadar ben yalnızda eğlenirim desenizde o iş pek öyle olmuyor.

Yiyin için denize girin koyun gözüne gitsinnnn

Okurcalar - Granada Luxury
Okurcalar - Sirius Deluxe

2sine de gittim 2sinde de yemekler şahane tavsiye ederim
Çok büyük ve kalabalık oteller de yemek işi zor oluyor
Metrobüs kuyruğu gibi ızgara sırası oluyordu

Balık yetmiyor dıye kavga çıkıyordu:bicak:
Dondurma alma yerinde bile kuyruk vardı:KK53:

X