Tek Tüple Hamile Kalanlar Burayaa:)))

elmaaa050505

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2018
377
84
Arkadaslar birbirimizw destek olmak icin ve bilgilerimizi paylasmak icin actim bu konuyu insallah birileri faydalanir bende dahil hepimizin bebisleri olur insallahhh lutfen bildiklerinizi yazin:KK66:

Ne kadar sürede oldu canim tek tüple benimde olmuyor.
Benim ilk bebeğim doğal yoldan 3 ayda oldu 2. Bebeğim 7-8 ay olmadı tetkike gittim sağ tüpüm kapalı cıktı 1 kere asilama yaptirdim olmadı tüp bebek denemesi ile oldu şimdi 3.ye hamileyim 4 ayda kendiliğinden hamile kaldım bence stres çok etkili bir faktör 2.de cok stres olmustum ama 3. Gebelik istemi için pek stresim yoktu. Darısı tüm isteyenlerin başına

Benim ilk bebeğim doğal yoldan 3 ayda oldu 2. Bebeğim 7-8 ay olmadı tetkike gittim sağ tüpüm kapalı cıktı 1 kere asilama yaptirdim olmadı tüp bebek denemesi ile oldu şimdi 3.ye hamileyim 4 ayda kendiliğinden hamile kaldım bence stres çok etkili bir faktör 2.de cok stres olmustum ama 3. Gebelik istemi için pek stresim yoktu. Darısı tüm isteyenlerin başına
Yani canim senin ilk çocuğun doğal yolla diğer ikisi tüp bebek yontemiyle

Bende malesef dıs gebelikten sol tupumu kaybettim digerinin durumu icin rahim filmi cektiricem bakalim hakkimizda en hayirlisi olsun

Bende sag tüpumu kaybettim ama suan hic tedaviye baslamadim hormonlarm.falan hepsi cok.şükür iyi çıkıyor Allahim bizede nasip eder inşallah

Bende sag tüpumu kaybettim ama suan hic tedaviye baslamadim hormonlarm.falan hepsi cok.şükür iyi çıkıyor Allahim bizede nasip eder inşallah
Amin ins bende bugun hormonlara baktirdim cok sukur bi sıkıntı yok amh de iyi bende bide pcos var ondan tum tetkitleri yapalim ona gore bekliyelim yada tedavi dedi doktor ins tedaviye gerek kalmadan guzel haberler aliriz

Amin ins bende bugun hormonlara baktirdim cok sukur bi sıkıntı yok amh de iyi bende bide pcos var ondan tum tetkitleri yapalim ona gore bekliyelim yada tedavi dedi doktor ins tedaviye gerek kalmadan guzel haberler aliriz
Pcos ne cnmm amh yumurtaliklara bakıyorlar dimi onuda duymustum sanki

19 ay neden beklediniz acaba bana da 8 ay oldu cnm Allalhim beterinden saklasin inşallah kac haftalikti yada aylikti benim 5 haftalikti ama psikolojik olarak cok zor atlattim
Bende 6. Hafta sonunda kaybettim aynen psikolojik olarak cok zor atlattim aslinda hala daha atlatabilmis sayilmam :KK43: onun icin baya uzun surdu

X