Tek Tüple Hamile Kalanlar Burayaa:)))

Mrb 2019 da yazmissiniz benimde dis gebelikten dolayı tek tupum alındı bikac hafta önce hamile kalabildinizmi hemen oldumu çok merak ediyorum

Mrb 2019 da yazmissiniz benimde bikac hafta önce dis gebelikten dolayı sol tupum alındı hamile kalabildiniz mi süren nasıl gecti

Merhaba kizlar topik acilali uzun zaman olmus benmde sag tupum sivi birikmesi yuzunden alindi yasim 32 doktor beklemeyelim dedi 2. Ay asilama yapildi sunada 8. Gunumdeyim bekliyorum tek tuple dogal yolla hamile kalanlari okuyunca mutlu oluyorum Allah herkese hayirli evlatlar versn hepimize hayirli anne olmayi nasip etsin 🤲🤣

Merhaba kizlar topik acilali uzun zaman olmus benmde sag tupum sivi birikmesi yuzunden alindi yasim 32 doktor beklemeyelim dedi 2. Ay asilama yapildi sunada 8. Gunumdeyim bekliyorum tek tuple dogal yolla hamile kalanlari okuyunca mutlu oluyorum Allah herkese hayirli evlatlar versn hepimize hayirli anne olmayi nasip etsin 🤲🤣
Hamile kalan bir kişi var galiba burda oda yeni üyelik açmış yazmış ertesi gün girmiş bide foruma başkada girmemiş keşke yazsaydı bizede umut olurdu

Hamile kalan bir kişi var galiba burda oda yeni üyelik açmış yazmış ertesi gün girmiş bide foruma başkada girmemiş keşke yazsaydı bizede umut olurdu
bende dış gebelik sonucu tüpüm birini kapattırdım. Tek tüp ile gebe kalamadım 7 ay gecti.
1 yumurta takıbı yaptırdım(ganolf kullanarak)dogal yoldan denedık o ay olmadı
1 tüp bebek yaptırdık kayseri de o da tutmadı
rabbım herkesın gönlüne göre versın

bende dış gebelik sonucu tüpüm birini kapattırdım. Tek tüp ile gebe kalamadım 7 ay gecti.
Çok geçmiş olsun canım kalan tüpünde rahminde bi sorun varmı hiç sebeb yokken mi negatif oldu bana daha bir ay oldu ilk adetim dış gebelik ameliyatından sonra tekrar rahim filmi çekilecem me diyecekler kalan tüpün durumu ne oda sorunlu ise doktor rapor verecek banada bende tüp bebeğe yönlendirilecem😔

Stres durumun nasıl kuzum çok stresde insanı etkiliyor ben bu dış gebelik de hiç stres yapmadığım daha doğrusu bana stres yaptıran insanlar ortamlar vardı onlardan uzaklaşmıştık 2 ay tamamen kafam çok rahattı klomen femera aşılama yaptırdım tutmamıştı stres yapmadığım ay olmuştu bide tüp bebek tedavisinde vermişlerdirde yine söyleyim balık yağı kapsülü D vitamini iyi bi folik asit kullan

Çok geçmiş olsun canım kalan tüpünde rahminde bi sorun varmı hiç sebeb yokken mi negatif oldu bana daha bir ay oldu ilk adetim dış gebelik ameliyatından sonra tekrar rahim filmi çekilecem me diyecekler kalan tüpün durumu ne oda sorunlu ise doktor rapor verecek banada bende tüp bebeğe yönlendirilecem😔
kalan tüpte sorun yok bakıldı.. hıstereskopı ile rahıme de bakıldı sorun olmadıgı belirtildi.. iyi kalıte embryo elde edıldı transfer de oldum ama sonuc negatıf bazen vucut kabul etmeyebılır cevabını aldık doktordan..allah herseyın hayırlısını nasıp etsın sabır ve emek işi ..hangi ilden yazıyorsunuz yas kac bu arada

kalan tüpte sorun yok bakıldı.. hıstereskopı ile rahıme de bakıldı sorun olmadıgı belirtildi.. iyi kalıte embryo elde edıldı transfer de oldum ama sonuc negatıf bazen vucut kabul etmeyebılır cevabını aldık doktordan..allah herseyın hayırlısını nasıp etsın sabır ve emek işi ..hangi ilden yazıyorsunuz yas kac bu arada
Aynen kuzum stres yapma ne güzel hiç bi sorun yokmuş en azından onun için uğraşmadınız ben Kayseri deyim 27 olacam hangi hasteneye hangi doktora gittin ben biraz araştırdım memorial deki Semih beyi çok övüyorlar tüp bebek için ülkü hanıma gitmiştim daha öncede aynı hastenede histeroskopi nasıl bişey mesela benim bir tüpümde az sıvı var dediler hsg de emin de değillerdi bu dış gebelik ameliyatında o tüplede uğraşmış doktor açılmışken geçiş gördüm emin olmak için tekrar hsg çekeriz dedi eğerki tıkalıysa onu nasıl kapatacaklar yeniden ameliyat olmaktan çok korkuyorum daha bir ay oldu zaten

Aynen kuzum stres yapma ne güzel hiç bi sorun yokmuş en azından onun için uğraşmadınız ben Kayseri deyim 27 olacam hangi hasteneye hangi doktora gittin ben biraz araştırdım memorial deki Semih beyi çok övüyorlar tüp bebek için ülkü hanıma gitmiştim daha öncede aynı hastenede histeroskopi nasıl bişey mesela benim bir tüpümde az sıvı var dediler hsg de emin de değillerdi bu dış gebelik ameliyatında o tüplede uğraşmış doktor açılmışken geçiş gördüm emin olmak için tekrar hsg çekeriz dedi eğerki tıkalıysa onu nasıl kapatacaklar yeniden ameliyat olmaktan çok korkuyorum daha bir ay oldu zaten
bende kayserideyim maalesef bazı işlemleri net bakıp sonuclandırmak yerıne tekrar tekrar amelıyat masasına yatırmayı cok sevıyor bazı doktorlar !! eger ikinci kez hsg yapılır o tüpünüzde tıkalı yada şiş çıkarsa laparaskopı ile alıır yada baglanır :KK43:
hıstereskopı kamera yardımı ile rahmın içinin görüntülenmesi varsa herhangı bır sekıl bozuklugu vs bu işlemle aynı zaman da da düzeltiliyor.
zor sürec rabbım yardımcımız olsun

gittiğim hastane doktor ismini şimdilik paylasamıyorum çünkü olumlu yada net olumsuz seyler belirtmek için tedavım devam edıyor ama Kayseri bu yönden zayıf ve geri de kalmış bir il bizde bu gıbı dar zamanlarımızda bu ilde yasamanın dezavantajını yasıyoruz

Merhaba kızlar bende laparoskopiyle sıvı birikmesi olan sağ tupümü aldırdıktan sonra 1 olumsuz aşılamam oldu şimdi tüp bebek tedavisine başladım 69 tane farklı farklı iğneler verildi 15 gün d.kontrol hapı kullanmam gerekıyormuş bakalım herşey sabır ve umut etmekten geçiyor

Merhaba kızlar bende laparoskopiyle sıvı birikmesi olan sağ tupümü aldırdıktan sonra 1 olumsuz aşılamam oldu şimdi tüp bebek tedavisine başladım 69 tane farklı farklı iğneler verildi 15 gün d.kontrol hapı kullanmam gerekıyormuş bakalım herşey sabır ve umut etmekten geçiyor
69 tane mi o kadar fazla mi oluyor?nerde yaptiriyorsunuz?😲benim de tek tupum diş gebelikten dolayi alindi,bu ay 2.aşılamayi deneyecegim,olmazsa tüp bebek.

69 tane mi o kadar fazla mi oluyor?nerde yaptiriyorsunuz?😲benim de tek tupum diş gebelikten dolayi alindi,bu ay 2.aşılamayi deneyecegim,olmazsa tüp bebek.
YA BENDE SAYINCA ŞOK OLDUM AMA HASTANEDE Bİ İKİ KADINLA KONUSTUM HERKESE FARKLI VERIYORLAR TABİ
GÜNDE 3 TANE VURLABILIRMISIM. SÜLEYMANİYE DEV. HASTANESİNDE İSTANBULDAYIM AMA MEMNUNUM DOKTORLAR
İLGİLİ BAKALIM BEN AŞILAMA YAPTIRDIM OLUMSUZ OLUNCA DR TÜPE GEÇELİM DEDİ

YA BENDE SAYINCA ŞOK OLDUM AMA HASTANEDE Bİ İKİ KADINLA KONUSTUM HERKESE FARKLI VERIYORLAR TABİ
GÜNDE 3 TANE VURLABILIRMISIM. SÜLEYMANİYE DEV. HASTANESİNDE İSTANBULDAYIM AMA MEMNUNUM DOKTORLAR
İLGİLİ BAKALIM BEN AŞILAMA YAPTIRDIM OLUMSUZ OLUNCA DR TÜPE GEÇELİM DEDİ
Hayirlisi olsun insllah gonlunuzce olur,benim bu ay gonal f e 75 ile basladim,ilk kontrolumde fazla buyumemislerdi,112,5 yaptik,irili ufakli vardi,ikinci kontrolde de yeyernce buyumediler,bu pazartesi gittim,dr nin saydigi 6 tane ki,gozukmeyen de vardi dedi.bu kdar yumurtaya aşilama yapamiyolarmis,cogul gebelikten dolayi normal yolsan deneyelim dedi😔

Ben biraz umut olmak için yazıyorum buraya.. 3 sene önce dış gebelikten sol tüpüm alındı 1 sene korunduktan sonra 6. Ayda hamile kaldım oda kimyasal düşükle sonlandı. Artık umudum bitmii tüp bebeği daha düşünemeyeceğim bir dönemde rabbim bana nasıp etti. Polikistover olmama rağmen. İlk andan beri çok korktum keseyi göreyim sakinleşirim bebeği göreyim sakinleşirim yok 8 hafta geçsin diye diye susn 4 aylık olduk. Hala evham var ama şükür herşey yolunda.. Tüm dualarım sizle buraya yazan herkese. Allahım hepinize nasıp etsin en güzelini. Ama imkansız değil hiç birşey.. Allah büyük umut var 😍

Canım merhaba benimde laparoskopi ile sol tüpüm alındı .Hep soldan yumurtluyor gibiyim ne zaman tüp bebek veya kontrole gitsem solda yumurtan var diyor .Şimdi ben doğal yolla denesem nasıl olacak ya sağdan hiç yumurtlayamazsam.Onu nasıl takip edeceğim

Canım merhaba benimde laparoskopi ile sol tüpüm alındı .Hep soldan yumurtluyor gibiyim ne zaman tüp bebek veya kontrole gitsem solda yumurtan var diyor .Şimdi ben doğal yolla denesem nasıl olacak ya sağdan hiç yumurtlayamazsam.Onu nasıl takip edeceğim
Canım onu hiç bilmiyorum benimde sağ yok kontrole gittiğimde soldan yumurtlama olmuş demişti ki ben tahmin etmiştim döllenmeyi hissettim çünkü.

kayseride hsg filmi için bir doktor önerir misiniz ben başka memleketten oraya gelecem burada çeken doktor yok memnun kaldığınız doktor var mı

X