Gebeliğe Hazırlık Tek yumurta ile çatlatma iğnesi olup hamile kalan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şöyle ben üç defa denedim Bi çatlatma iğnesini son denemede tuttu. Alışmıştım artık iğnenin etkisi ile pozitif görmek istemediğim için 10.günden itibaren test yapmaya başladım 10 11 12 silik çizgi vardı ama git gide silikleşti iğne etkisi 13 günde gitti bende negatif gördüm 13.gün ama adet sancısı gibi ağrılarım vardı sürekli kontrol ediyordum adet mi oldum diye 14.gün hayalet çizgi vardı daha sonrası pozitif benim belirttim gögğs hassatiyeti ve adet sancısı oldu canım
Göğüs hassasiyeti iğneden sonraki ne kaç gün olup geçti bende, sizin bu belirti olmuş,iğne sonrası hiç geçmedi m sürekli mi hassasdı?

Ve adet sancısı kasıklarda kramp mı adetin hemen öncesi kasıklarım hal miydi? (Hani hissederiz ya,kan geldi gelecek diye)

Şöyle ben üç defa denedim Bi çatlatma iğnesini son denemede tuttu. Alışmıştım artık iğnenin etkisi ile pozitif görmek istemediğim için 10.günden itibaren test yapmaya başladım 10 11 12 silik çizgi vardı ama git gide silikleşti iğne etkisi 13 günde gitti bende negatif gördüm 13.gün ama adet sancısı gibi ağrılarım vardı sürekli kontrol ediyordum adet mi oldum diye 14.gün hayalet çizgi vardı daha sonrası pozitif benim belirttim gögğs hassatiyeti ve adet sancısı oldu canım
3bdenemede, negatif ve pozitfken aynı belirtiler mi oldu? Kıyas bakımından tecrübem var

13cu gunu test daha da koyulaşdi. Artik telefona daha rahat dusecek şekilde 2 tane yaptim basbaya belliydi. sonra oğlen içime kuşku dustu tekrar yaptim negatife yakin birsey oldu. Hemen gidip kan verdim 2.50 çikti. Doktorum da testime bakib kimyasal gebelik oldu dedi. 1 saat sonra da adet oldum. Adetim bitdi bile. InsaAllah bu ay guzel haberler alirim. Çarşamba gunu kontrolum var. Hayirlisi. Sende durum nedir?
Adetine bi hafta kala adet öncesi belirtiler olmuş muydu?

Femara kullanıyorum bende doktor iğne vermedi. Hapla hamile kalabilir miyim. 1-2 yumurtam var sadece. Bir dr nerden anlıyorsunuz çatlayıp çatlamadığını

X