Tekirdağ mı Çorlu mu ?

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
258
14
Merhabalrr...Tekirdağ ve Çorlu ilçesine tayin istedi eşim.Çorluya çıkarsa Tekirdağ da oturalım diyor..Bilemedim..Mesafe yakın ama..Çorlu ile Tekirdağ arası sürekli dolmuş var mı?Acaba yol ücreti kaç tl?Yardım ederseniz sevinirim..

Çok yakın devamlı otobüs var.. Tekirdağ da sıkıldınız mı hemen sahile inersiniz, ama Çorlu da tekirdağa göre daha hareketli Bi yerdir, tabi orda da sanayi çok.. Tercih sizin

Merhabalrr...Tekirdağ ve Çorlu ilçesine tayin istedi eşim.Çorluya çıkarsa Tekirdağ da oturalım diyor..Bilemedim..Mesafe yakın ama..Çorlu ile Tekirdağ arası sürekli dolmuş var mı?Acaba yol ücreti kaç tl?Yardım ederseniz sevinirim..
Biz de geçen yıl Tekirdağ a taşındık

Tekirdağdan çorluya sık sık belediye otobüsü var fiyatlar en son coronodan önce 9 tlydi diye biliyorum otobüsle pek tekirdağa gitmedim en son öyleydi. Çorlu da oturuyorum. Çorlu Tekirdağdan daha büyük daha kalabalık ama bence daha iyi. Fazla hareketli ama yollar karışık değil. Ya da bana öyle geliyor. Tekirdağ da sahil güzel gezmek için bence yolları biraz karışık. Çorlu hastaneve alışveriş açısından daha fazla çeşide sahip.

X