Tekrar olur muyuz ? Ben çok istedim ve içimde kaldı?

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
Şubat 15 de yıllardır çok samimi olmadığım arkadaşım olan biriyle sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık o yıllar öncesinden hep beğenirdi beni kuzenimle çok yakınlardı söylerdi hep ama kısmet ozamana oldu
İlk başta arkadaş olarak konuşuyoduk o askerdeydi doğuda çarşı izni bile yoktu . Konuşmamız o kadar güzel ilerlediki sevgili olduk çok iyi anlaşıyoduk askerde olmasına ragmen çok ilgileniyodu sürekli hayal kuruyoduk gelince yapcaklarımızı sonra bi gün görevini değiştirdiler ve gerçekten çok yoğun bi yere geçti artık hiç eskisi gibi sohbet edemiyoduk belki kafasının yoğunluğundan konuşsak bile kendi askerlik sorunlarını anlatıyodu benim hayatımla pek ilgilenmiyodu ona da hak veriyodum çünkü uyku yok emir altında her gün tartışıyoduk ve hep beni alttan alıyodu benimle mesajlaşırken okey oynuyodu geç yazıyodu bende sinirleniyodum ben akşama kadar beklemişim sonuçta . Uzak olduğumuzdan dolayı birbirimizi yanlış anladığımızı ve tanıyamadığımızı söylüyodu
Sonra baktım bu böyle gitmycek dedim sen biraz düşün kendini topla bi ilişkiyi kaldıramıyosun şuan dedim yapma böyle biraz sabret gelcem işte ben çok mu mutluyum dedi biraz zaman verdim aradım 2 gün sonra ben benim ilgimde bi değişme olmadı ben hala aynıyım bi sorunumuz yok yoğunluktan böyle oluyo dedi sonra aramayı düşündün mü dediğimde “senden bekledim benim pek fırsatım olmadı aklıma gelmedi “ gibi bişey dedi alındım biraz
Neyse biz barıştık ertesi gün bi baktım bütün sosyal medya hesaplarından bi kızı eklemiş kızı da tanıyorum arkadaşının kız kardeşi sordum niye inanmıyosun istiyosan instagrama adını yazıyım sen biye böyle oldun böyle değildin dedi benim alındığım şey bana vakti olmazken sosyal medyadan kız eklemeye vakti olmasıydı ben bu tarz şeylerden hoşlanmıyorum dedim bitirdim o da yine körü körüne gittim boyle saçma bişry için bunu yapcağını biliyodum dedi

biz ayrıldık 1 ay fln oldu askerlik yaptığı yerde deprem olmuş mesaj attım😂😂 oda iyiyim sennasılsın. Bi ihtiyacın olursa haber ver fln dedi konuşma bitti.
bi kaç gün sonra o yazmış işe gidiyomusun diye korona muhabbetinden dolayı merak etmiş konuştuk biraz askerliğin bitmesiyle ilgili şey dedi hatta “ sende bıktın demi beklemekten “ sabah bi kalktım askeriyedeki bi köpeğin videosunu atmışve boş boş mıhabbet ediyo
Sana kırgın olduğumu bildiğin halde neden hiç
Bişey olmamış gibi sohbet ediyosun dedim “ kendimi mi kesmem lazım “ dedi hayır ama sonuçta iyi kötü bişey geçti aramızda bu şekilde sohbet etmek doğru değil dedim tamam konuşmayalım dedi .
1 hafta sonra instagramdan profilimi açmıştım hikayeme bakmış
Ben onunla olmayı çok istedim ve gelmesine 15 gün var içimde kaldı yani o kadar konuşup gelince görüşmemek konuşmamak kötü olcak istemiştim çünkü sizce yazar mı ya da tekrar olurmuyuz?

Sana kırgın olduğumu bildiğin halde neden hiç
Bişey olmamış gibi sohbet ediyosun dedim
Neden söyleyeyim hemen çünkü adama rest çekip ayrılıp 2 gün sonra arayıp barışan sizsiniz. Adamda bir çaba yokken sürekli oldurmaya çalışan sizsiniz.
Adam başlarda bir şekilde iyi davranmış, çok zor değil ilk günlerin heyecanıyla askerde olan birinin can sıkıntısından flört etmesi.
Olmaz, olduramazsınız bu işten bir ilişki. Daha fazla zorlayıp kendinizi küçük düşürmeyin.

konuşmaya başladınız diye sürekli sizinle muhabbet mi edecek ki ? tabi ki arkadaşlarıyla oyun da oynayacak. ayrıca kız ona ekleme talebi yollamış o kabul etmiş olabilir. bir erkek bir kızı ekleyince bu hemen tırım tırım her yerde o kızın aradı buldu demek değil ki ?
konuşmak istemiyorum diyip sonra ilgi beklemek de ayrıca anlamsız. ilgi bekleyen insan küsmez, adam sandler'ın romantik komedileri değil gerçek hayatta ilişkiler.
bu kişiyle ilişki olmaz ama ondan dolayı değil, sizin davranışlarınız daha dengesiz.

Evet banada tekrardan konuşmaya başlamak istedi gibi geldi ama bu sıradan bi köpek videosu atarak mı olmalı yani aramızdaki sorun neyse konuşulur en azından kendini kesmesini beklemedim ben

Tek bir yerden değil bütün sosyal medya hesaplarından eklemiş ve beğenmiş dikkatimi çekti doğal olarak o eklemiş ayrıca
En son gün konuşmak istemiyoruma getirmeedim ben konuyu sadece neden hiç bişey olmamış gibi konuşuyosun dedim yani en azından aramızdaki sorunlar bi konuşulsaydı
Cocuk senle normal konusmaya calismis trip atmissin en son. Dedigi dogru kendini mi kesecek. Bir iliski istiyorsan gecmisi unutup surekli trip atmaman lazim
konuşmaya başladınız diye sürekli sizinle muhabbet mi edecek ki ? tabi ki arkadaşlarıyla oyun da oynayacak. ayrıca kız ona ekleme talebi yollamış o kabul etmiş olabilir. bir erkek bir kızı ekleyince bu hemen tırım tırım her yerde o kızın aradı buldu demek değil ki ?
konuşmak istemiyorum diyip sonra ilgi beklemek de ayrıca anlamsız. ilgi bekleyen insan küsmez, adam sandler'ın romantik komedileri değil gerçek hayatta ilişkiler.
bu kişiyle ilişki olmaz ama ondan dolayı değil, sizin davranışlarınız daha dengesiz.

Tek bir yerden değil bütün sosyal medya hesaplarından eklemiş ve beğenmiş dikkatimi çekti doğal olarak o eklemiş ayrıca
En son gün konuşmak istemiyoruma getirmeedim ben konuyu sadece neden hiç bişey olmamış gibi konuşuyosun dedim yani en azından aramızdaki sorunlar bi konuşulsaydı

şöyle söyliyim çocuğun düşüncesini: askerdeyken benden bu kadar beklentisi var, dönünce hiç rahat edemem.
bu kadar.
askerdeki adam elbette libidosu yüksek, muhabbet edicek bir kız çıkmış karşısına ve konuşmuş. bu kadar hızlı beklentiye girmek hata zaten.
şubat 15ten bu yana iki ay bile olmamış.

En ufak şeyde ilişkiyi bitirip sonra barışmak ve bunu rutine bindirmek. İlişkileri en çok yıpratan şey. Gerek yok.

En ufak şey değil aslında ilk başlarda herşeyimle ilgilenen insan korona muhabbeti çıktıgından beri hiç sormadı bi sağlık ocağında çalışıyorm dikkat et pskolojin nasıl bunlarla hiç ilgilenmedi benimde hayatımda doğal olarak sorunlarım oluyo ve sürekli başkasının sorunlarını dinlemekten sıkıldım
Hala çok istiyorsanız onun yerine siz ondan özür dileyin, hoppala bayram.
En ufak şeyde ilişkiyi bitirip sonra barışmak ve bunu rutine bindirmek. İlişkileri en çok yıpratan şey. Gerek yok.
Seninle olmaz o iş.
Çocuğu rahat bırak bence.

Tamam işte ayrıldın olmuyor orda bırakacaksın demek istediğim o. Ayrıca asker psikolojisi çok farklı olur gerçekten nasıl etkileniyor bilemezsin. Bir de zaten çok kısa olmuş belki o zamanla olmayacağını anladı ve uzaklaştı bir şeyleri zorlamanın alemi yok

X