Tekrar su orucu yapmaya niyetlendim, du bakalım

portakalafisildiyordum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
745
1.289
27
Selam kızçeler.
Daha evvel diyetimin arasına sıkıştırdım, 4 gün kadar yaptım ve iki haftalık diyetimi üç günde sallamış resmen eritmişti beni.
Kilodan ziyade(kiloyu zaten diyetle de veriyoz), orucun enerji patlaması hissine bağımlı oldum sanırım
İkinci günden sonra inanılmaz bir hafiflik, enerji patlaması yaşatıyor zihnim berraklaşıyor
yapınca cildim parlıyor, ruh halim düzeliyor, fiziksel olarak etkisi oluyor
"yapma, etme, ayy zararlı" yazacak olan arkadaşlara iyi niyetleri için şimdiden teşekkür edeyim ki yazmasınlar. sağlığını araştırsınlar.
bugün ikinci günüm, dün kahve içmiştim su harici.
ne kadar "sadece su"ya dönüşürse o kadar sağlıklı.
inşaallah bugün ve yarın da yapabilirim.
katılmak isteyen olursa basim üstüne.
bye....

Dün sabah sade filtre kahve ve iki buçuk litre su içtim.
Akşam yedi gibi 30 dk koşu bandında yürüdüm(bi 5 10 dk koşmuşumdur), spordan sonra bir litre su ve bir adet kizilay maden suyu içtim.
Özellikle gece açtım ama bozacak kadar değil, rahat ve dinçtim.

Bugün ikinci günüm, yarım litre su içtim şimdilik. Birazdan bire tamamlarım. Hedefim 3 L.
Zor geçiyor, motivasyonsuz.
Ama ikinci gün hep böyledir, böyle olacağını biliyordum, bugünü atlatabilsem gerisi rahat geçecek.
Canım nasıl da çiğ köfte çekti, kendimi oyalamaya çalışıyorum. Pes etmek yok.

Gecen haftalarda ben de yaptım 65 saatin üzerinde bozdum ..ama ben bağırsak temizliği ile başladım ve günlük sadece 1 bardak.su içme durumu vardı ben yine 2 3 bardağa cikardim..sonra da meyve suları ile koruma ya geçtim.. gercekten de insan eriyor yağdan gittiğine de eminim çünkü incelme oluyor.ve yüze bir parlaklık geliyor.
Siz bağırsak temizliği yaptiniz mi başlarken ara ara bende yapmak istiyorum..
Kac kilo ile başladınız kilo verme durumunuz nedir

Gecen haftalarda ben de yaptım 65 saatin üzerinde bozdum ..ama ben bağırsak temizliği ile başladım ve günlük sadece 1 bardak.su içme durumu vardı ben yine 2 3 bardağa cikardim..sonra da meyve suları ile koruma ya geçtim.. gercekten de insan eriyor yağdan gittiğine de eminim çünkü incelme oluyor.ve yüze bir parlaklık geliyor.

Selam, yetmişlerimdeydim en son geçenlerde tartıldım(71,72)
ama dün tartılmadim.
geçen sefer de bu sefer de bağırsak temizliği yapmadım, lavmandan korkuyorum ya, uzun vadeli yapmadığım için pek gerek duymadim.
Siz kaç gün yapmıştınız, kilo ne kadar vermiştiniz

Selam, yetmişlerimdeydim en son geçenlerde tartıldım(71,72)
ama dün tartılmadim.
geçen sefer de bu sefer de bağırsak temizliği yapmadım, lavmandan korkuyorum ya, uzun vadeli yapmadığım için pek gerek duymadim.
Siz kaç gün yapmıştınız, kilo ne kadar vermiştiniz
Ben yukarda yazdığım gibi 74 saat yapmisim sonra ki 2 gün sivi beslendim 1 günde brokoli yedim ..70 kusurle başlamıştım 68 500 ile bitti

Bagirsak temizligini meyvelerle mi yapiyorsunuz nasil yapiyorsunuz?

merhaba.
giris yapamadım, su orucumu bir bucuk gün yaptım ardindan iki gün kabak detoksu.
sabah 68.200 çıktım(en son 72 idim)
bugün maalesef canına okudum yeme içmenin.
11:30 sağlıklı bol proteinli yesillikli ve meyveli bir kahvaltı yapmış olsam da saat 16:00'da iki üç tabak kıymalı makarna yedim, turşu, bol peynir...
ben bir makarna bağımlısıyım günlük.
sebebini bilmiyorum, her şeyi kesebilirim ama makarnayı görünce deliye dönüyom. allah allah. neyse.
hiç değilse 16:00 son öğün yaptım bir daha ağzıma yemek sürmedim.
1 kupa yeşil çay içtim. yatana değin su.
birkaç gün tartılmam çünkü moralim bozulur.

yarın fotili öğün paylaşıp fire vermicim. amin.

merhaba.
giris yapamadım, su orucumu bir bucuk gün yaptım ardindan iki gün kabak detoksu.
sabah 68.200 çıktım(en son 72 idim)
bugün maalesef canına okudum yeme içmenin.
11:30 sağlıklı bol proteinli yesillikli ve meyveli bir kahvaltı yapmış olsam da saat 16:00'da iki üç tabak kıymalı makarna yedim, turşu, bol peynir...
ben bir makarna bağımlısıyım günlük.
sebebini bilmiyorum, her şeyi kesebilirim ama makarnayı görünce deliye dönüyom. allah allah. neyse.
hiç değilse 16:00 son öğün yaptım bir daha ağzıma yemek sürmedim.
1 kupa yeşil çay içtim. yatana değin su.
birkaç gün tartılmam çünkü moralim bozulur.

yarın fotili öğün paylaşıp fire vermicim. amin.
Aslinda yarin ki kilonu cok merak ediyorum 1 tabak yeseydin aslinda iyiymis hayirlisi olsun bırakmak yok yola devam ..bir daha ki açlığı beraber yapalim...kolay gelsin 4 den sonra yemegi bıraktığın için cok yansıyacagini dusunmuyorum kolay gelsin...

X