Tekrarlayan düşükler

Arkadaslar 8 haftalik gebeyim. dun aksam bel ve kasik agrim oldu ve bu sabah da var olan gogus hassasiyetim bitmisti.doktoruma yazdim gel bakalim dedi ...lutfen bebegim icin dua edermisniz ...cok ihtiyacim var...3 dusukten sonra ilk defa kalp atisi duyduk ve hic cocugum yok henuz🤲

Arkadaslar 8 haftalik gebeyim. dun aksam bel ve kasik agrim oldu ve bu sabah da var olan gogus hassasiyetim bitmisti.doktoruma yazdim gel bakalim dedi ...lutfen bebegim icin dua edermisniz ...cok ihtiyacim var...3 dusukten sonra ilk defa kalp atisi duyduk ve hic cocugum yok henuz🤲
İnşallah bu sefer sağlıklı bir bebek sahibi olursun.

İnşallah sağlıkla alırsın kucağına 🙏

Kan sulandırıcı hap kullan canım deneme yapmadan kullanmaya başla eczaneden alabilirsin ovulasın testiyle yumurta çatlamayı takip et ettikten sonra da hemen Progestan 100 mg kullan günde bir kez
İşe yararmı bi test yaptırmadan kafama göre kullanmak zarar vermesin

X