Tekrarlayan düşükler

ferda85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
28
7
30
Arkadaşlar iğne kullanıp hala bacağı ağrıyan var mı ben iğne kullanıyorum ama bacaklarımın sızlaması geçmiyor acaba iğne dozu yetmiyor mu

mely15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
7.156
5.235
Çok geçmiş olsun canım o testleri devletdemi özelde mi yaptırdınız bana doktor gerek yok 3. Gebelikte bakıyoruz dedi ama ben riske atmak istemiyorum çok üzülüyorum
Kan sulandırıcı hap kullan canım deneme yapmadan kullanmaya başla eczaneden alabilirsin ovulasın testiyle yumurta çatlamayı takip et ettikten sonra da hemen Progestan 100 mg kullan günde bir kez

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1199 gün geçti.

Aharven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
1.945
2.236
32
Arkadaslar 8 haftalik gebeyim. dun aksam bel ve kasik agrim oldu ve bu sabah da var olan gogus hassasiyetim bitmisti.doktoruma yazdim gel bakalim dedi ...lutfen bebegim icin dua edermisniz ...cok ihtiyacim var...3 dusukten sonra ilk defa kalp atisi duyduk ve hic cocugum yok henuz🤲

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 57 gün geçti.

pink-jazz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
146
172
Arkadaslar 8 haftalik gebeyim. dun aksam bel ve kasik agrim oldu ve bu sabah da var olan gogus hassasiyetim bitmisti.doktoruma yazdim gel bakalim dedi ...lutfen bebegim icin dua edermisniz ...cok ihtiyacim var...3 dusukten sonra ilk defa kalp atisi duyduk ve hic cocugum yok henuz🤲
İnşallah bu sefer sağlıklı bir bebek sahibi olursun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gamzelimm75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
31
19
25
İnşallah sağlıkla alırsın kucağına 🙏

gamzelimm75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
31
19
25
Kan sulandırıcı hap kullan canım deneme yapmadan kullanmaya başla eczaneden alabilirsin ovulasın testiyle yumurta çatlamayı takip et ettikten sonra da hemen Progestan 100 mg kullan günde bir kez
İşe yararmı bi test yaptırmadan kafama göre kullanmak zarar vermesin