Tekrarlayan kimyasal gebeliklere nasıl çözüm buldunuz?

Dondurmamgaymak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
22
5
34
4 kez kimyasal gebelik geçirdim. Bütün testler yapıldı hiç bir sıkıntı yok ama neden böyle oluyor Anlamıyorum. Benim gibi olup da çözüm bulan var mı acaba

4 kez kimyasal gebelik geçirdim. Bütün testler yapıldı hiç bir sıkıntı yok ama neden böyle oluyor Anlamıyorum. Benim gibi olup da çözüm bulan var mı acaba
esın sperm ornegı verdı mı canım.daha saglıklı yumurtlar ıstıyo genelde gebelkler.esıne kecıboynuzu pekemzı yedır.hsg cekıldın mı rahımde perde yada yapısıklık var mı.nemde 1 kez gecrdm cok korkuyrm tekrar olcak dıye.allah bıdaha yasatmasıbn

Kimyasal gebeligin en büyük nedeni kalitesiz yumurta ve kalitesiz spermdir canım. Eşinde bi sorun yoksa sen yumurta takibi yaptır bide adetlerin duzenlimi yukarı wuruyomu bide bırakır bırakmaz hamile kaliomusun hemen bende aynı durumu yaşadigim için böyle birilerini duyunca hemen yardimci olmak isterim.

Kimyasal gebeligin en büyük nedeni kalitesiz yumurta ve kalitesiz spermdir canım. Eşinde bi sorun yoksa sen yumurta takibi yaptır bide adetlerin duzenlimi yukarı wuruyomu bide bırakır bırakmaz hamile kaliomusun hemen bende aynı durumu yaşadigim için böyle birilerini duyunca hemen yardimci olmak isterim.

Canım eşimde ve benim yumurtalarda da bi sorun çıkmadı. Bu ay klomen kullandım yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakacak doktora sonra da çatlamazsa iğne ile çatlayacak. Yumurta takibi bu oluyor demi

Canım eşimde ve benim yumurtalarda da bi sorun çıkmadı. Bu ay klomen kullandım yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakacak doktora sonra da çatlamazsa iğne ile çatlayacak. Yumurta takibi bu oluyor demi
Yani söyle yumurta takibiyle yumurtan olgunlasiyomu yada catliomu ona bakiliyo eğer olmuyorsa ertesi ay aynı klpmrn ve çatlama iğnesi weriliyo ben o şekilde hamile kaldım canım inşallah sana da yarar.

Ben varim canim bende 2 defa kimyasal gebelik gecirdim ve sonunda bu ay hamile kaldim kimyasallar idrar testinde belli oluyor hic koyulasmaz sonunda bu ay kopkoyu test oldu bu ay ben kimyasaldan sonra yumurtlamaya kadar hep hayit suyu ictim gunde 2 defa civan percemi cayi ictim ve bu ay hamile kaldim hemen hayit suyu ve cay yumurtalarin kalitesini artiriyor tavsiye ederim arkadaslar

Ben varim canim bende 2 defa kimyasal gebelik gecirdim ve sonunda bu ay hamile kaldim kimyasallar idrar testinde belli oluyor hic koyulasmaz sonunda bu ay kopkoyu test oldu bu ay ben kimyasaldan sonra yumurtlamaya kadar hep hayit suyu ictim gunde 2 defa civan percemi cayi ictim ve bu ay hamile kaldim hemen hayit suyu ve cay yumurtalarin kalitesini artiriyor tavsiye ederim arkadaslar

benvarim 5 kez kimyasal gebelik gecirdim hepsi dustu butun tahlillerimi yaptirdim herseyi dokmedigim paralar kalmadi sperm tessti rahim filmi genetik testler pihtilasma testleri olmadi olmadi simdi ise yeni bi doktor kontrolundeyim benden ilk kez aetin 3. Gunu hormon tahlili istedi ve sonuc fsh degerim 18,cikti yani erken menopozla karsi karsiyayim gumlerdir agliyorum simdi tekrar tahlil vericem dusuyomu yukseiyomu ona bakicaz yani yumurtluyoruz evet ama yumurtalarimiz kalitesiz malesef o yuzden oluyo:KK43:

X