Tektaşıma yorum bekliyorum :)

Yüzük çok güzel ve şık ama dediğiniz gibi biraz abartılı.
Her gün kullanım için uygun değil gibi geldi bana.
Takılabilir bir yerlere.

ay ben çok begendim.
alyansta sade tektaşda abartı hoşuma gidiyor :KK70: güle güle takın olaylı yüzüğü :)

Kullanabilen için harika bir yüzük:) yani sürekli ona uygun biraz şık giyinmek gerek o da bende yok :)))
Rabbim tamamına erdirsin, mutlu mesut olun inşallah.
çiçeğinizde çok güzelmiş tebrik ederimm hayırlı olsun:)

Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.

Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.
Tabi çünkü herkesin bütçesi pırlanta almaya yetiyor. :deli:

Tatlım yanlış anlama ama instgramda 200küsaratlı bi fiyata satılıyor bunlar bende çok beğeniyordum ama imitasyon.Tabi sevdiğin tarafından verilince imitasyon falan ne fark eder güle güle kullan.

Harika bi yüzük!!:KK37: Mutluluklar :) Yüzük pırlanta mı yoksa altın mı ? Nasıl yaptırılıyor ? Aydınlatırsanız çok sevinirim :KK68:

X