Telefon kendi kendine arama yapar mi ¿¿¿¿¿¿

zizizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
Evde degildim. Eve geldigim gun esimin telefonun arama kaydinda 3 farkli numara gordum benim evde olmadigim gece esim tarafindan aranmis bu numaralar. Saat 1bucuk 3 ve 4 civarinda arama suresi yoktu. Esime sordum bunlar ne dedim . Birden panikledi haberim yok dedi. Nasil haberin olmaz bu senin telefonun dedim. Birden terlemeye basladi asiri panikledi ben şooook. Numaralari aradi yanimda numaranin biri kullanilmiyo digeri cevap vermedi . Daha once benim telefonuma sapik dadanmisti esimde hattimi gozumun onunde kirmisti.. bunu hatirlayarak esime dedim bende hattini kirayimmi simdi dedim. Ben daha kalkmadan gitti hattini parcaladi.. haberim yok dedi ben kimseyi aramadim dedi.kovdum bagirdim cildirdim resmen

Cok agladim o aksam

Kurana el basmalar yeminler simdi konuyu kapattik ona inandim ben ama disardan nasil gozukuyor diye yazmak paylasmak istedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evde degildim. Eve geldigim gun esimin telefonun arama kaydinda 3 farkli numara gordum benim evde olmadigim gece esim tarafindan aranmis bu numaralar. Saat 1bucuk 3 ve 4 civarinda arama suresi yoktu. Esime sordum bunlar ne dedim . Birden panikledi haberim yok dedi. Nasil haberin olmaz bu senin telefonun dedim. Birden terlemeye basladi asiri panikledi ben şooook. Numaralari aradi yanimda numaranin biri kullanilmiyo digeri cevap vermedi . Daha once benim telefonuma sapik dadanmisti esimde hattimi gozumun onunde kirmisti.. bunu hatirlayarak esime dedim bende hattini kirayimmi simdi dedim. Ben daha kalkmadan gitti hattini parcaladi.. haberim yok dedi ben kimseyi aramadim dedi.kovdum bagirdim cildirdim resmen

Cok agladim o aksam

Kurana el basmalar yeminler simdi konuyu kapattik ona inandim ben ama disardan nasil gozukuyor diye yazmak paylasmak istedim

Dışarıdan da sen nasıl hissediyorsan öyle gözüküyor.
Ama inşallah biz yanılıyoruzdur... :18:

Peki niye boncuk boncuk ter döküp, paniklemiş bunun açıklamasını yaptı mı size.. ?

Peki niye boncuk boncuk ter döküp, paniklemiş bunun açıklamasını yaptı mı size.. ?

Sordugumda beni neyle sucladini farkindamisin vs vs demisti

Cok agladim o aksam

Keşke göstermeden o numaraları kaydetse idîniz.
Olayın ne olduğunu çözerdîniz.
Şimdi kendinizi yiyip oturacaksınız.
Eğer amacınız affetmeksede hiç yüzgöz olmasaydınız.

Android tellwrde kim ariyor uygulamasi var ordan bi aratsaydin ya kimin ustune kayitli bi whatsaaptan ekleyip profil resmine bakaydin

Numaralar rehbere kayitlimiydi? Sorma nedenim rehbere kayitli olmadan o numaralari nasil aramis yanlislikla. Gerci rehbere kayitli olsa bile 3 kez telefon yanlislikla aramaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keşke göstermeden o numaraları kaydetse idîniz.
Olayın ne olduğunu çözerdîniz.
Şimdi kendinizi yiyip oturacaksınız.
Eğer amacınız affetmeksede hiç yüzgöz olmasaydınız.

Sonra bende kendime cok kizdim keske alsaydim numaralari diye...
Yaptim bi salaklik

.

tek numara anlarımda 3 farklı numara ve gecenin yarısı :44: sahura kaldırdım arkadaşlarımı deseymiş bari..bence sakin sakin takibe alın

tek numara anlarımda 3 farklı numara ve gecenin yarısı :44: sahura kaldırdım arkadaşlarımı deseymiş bari..bence sakin sakin takibe alın

Ramazandan onceydi...

Bence esine bi sekilde ona inanmis gibi yapip ayni hatti cikartir.ama takipte ol

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

Numaralar rehbere kayitlimiydi? Sorma nedenim rehbere kayitli olmadan o numaralari nasil aramis yanlislikla. Gerci rehbere kayitli olsa bile 3 kez telefon yanlislikla aramaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rehbere kayitli degildi. Numaranin biri servis dısı.

Bence esine bi sekilde ona inanmis gibi yapip ayni hatti cikartir.ama takipte ol

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

Nasil yapicam ki hat onun uzerineydi

haberi yok muymuş? bu nasıl bahanedir ya? bence hattı bilerek kırmış, siz numaraya sonradan bakarsınız, araştırırsınız diye. bir haltlar yemeseydi paniklemezdi bana göre :KK14:

Şüpheli çok :44::44:
ben olsam internet geçmişini sıkı takip ederim

Şüpheli çok :44::44:
ben olsam internet geçmişini sıkı takip ederim

Evde internet yok suphelendigim hicbi ayrinti yok olmadida.. ama bu numaralardan sonra baska bi boyuta girdim

Dayımın telefonu da kendi kendine arıyor çoğu zaman..ablam diye en başta kayıtlı olduğu için annem: açıyorum ses yok diyo kapatıyorum tekrar diyo ama listede olmayan numarayı aramaz,sonuçta bu numaralar telefonunda olması lazım.eğer gerçekten aradıysa da kötü düşünmeyin hemen belki size söyleyemediği bişeyi vardı.Eşinizi bizden çok siz tanıyorsunuz.Bi de ben bi kadının mutlaka aldatıldığını hissettiğini düşünmüşümdür hep.İçinizde bugüne kadar ciddi anlamda böyle bi şüphe olmadıysa konuyu tekrar gündeme getirmeyin bence...

Durum biraz şüpheli takipte olun derim. 3 farkli numara yanlişlikla aranmasi ilginç.

Dayımın telefonu da kendi kendine arıyor çoğu zaman..ablam diye en başta kayıtlı olduğu için annem: açıyorum ses yok diyo kapatıyorum tekrar diyo ama listede olmayan numarayı aramaz,sonuçta bu numaralar telefonunda olması lazım.eğer gerçekten aradıysa da kötü düşünmeyin hemen belki size söyleyemediği bişeyi vardı.Eşinizi bizden çok siz tanıyorsunuz.Bi de ben bi kadının mutlaka aldatıldığını hissettiğini düşünmüşümdür hep.İçinizde bugüne kadar ciddi anlamda böyle bi şüphe olmadıysa konuyu tekrar gündeme getirmeyin bence...

Evet ama yaben cok aptalsam diye dusunmekten kendimi alamiyorum .
Ona inanmamalimiydim die

Telefona baska hat takildiginda numaralar karisiyor onu biliyorum. Ailesiyle gorusmuyorum evime gelmezler acaba diyorum ben yokken kardeslerinden birinimi cagirdin dedim birimi geldi dedim. Hayir demisti bu eve kimse girmedi buyuk yeminler etmisti

Ama cok sacma gozukuyor her sey

X