tellwe.com'da bakılan fallar!

olan oldu zaten özeli kalmadı artık, kardeşimin sevgilisinin başka sevgilisi varmış hem kardeşimle nişan düşünüyor hem başkasıylada geziyor yazarken bile o anı hatırlamak kötü oluyor.başkasıyla görüşmesi var demişti kardeşime ama çocukta evimizin insanı gibi yani ihtimal vermedik nişan olacağını öğrenince sevgilisi gelip kardeşime söylemiş çık aradan diye Allah kimsenin başına vermesin.
ben bu yorumu dikkate alıcam nolur nolmaz.
peki bunu bilen başkası oldu mu?

Bynbyn, burayı okuyorsan sana iki çift lafım var. Bakmayacaksan neden falı kabul ediyorsun, kutu açıp soru alıyorsun ekstra. Bakacaksan da takip et kardeşim sürekli zaman aşımına uğruyor fal. Kredim vardı hadi kötünün iyisi diye atayım dedim. 5 kere fal zaman aşınına uğrar mı ya! Her dönüşünde de çok fal bakıyormuşsun gibi zam yapıyorsun. Ne bu? Piyasa kızıştırmak mı? Aşırı sorumsuz bir tavır. Bir daha atmam demiştim, kalan kredimi değerlendireyim diye sözümü yuttum attım ama yeter. Tellwe böyle kullanıcılara engel koysa keşke.

Kızlar mavi yakamoza fal baktıran var mı? Ben bundan önce baktırmıştım gelecek çıkmadı, tekrar baktırdım ama biraz olumsuz konuşmuş

Bynbyn, burayı okuyorsan sana iki çift lafım var. Bakmayacaksan neden falı kabul ediyorsun, kutu açıp soru alıyorsun ekstra. Bakacaksan da takip et kardeşim sürekli zaman aşımına uğruyor fal. Kredim vardı hadi kötünün iyisi diye atayım dedim. 5 kere fal zaman aşınına uğrar mı ya! Her dönüşünde de çok fal bakıyormuşsun gibi zam yapıyorsun. Ne bu? Piyasa kızıştırmak mı? Aşırı sorumsuz bir tavır. Bir daha atmam demiştim, kalan kredimi değerlendireyim diye sözümü yuttum attım ama yeter. Tellwe böyle kullanıcılara engel koysa keşke.
Bazı falcıları tenzih etmekle beraber, Tellwe deki falcıların fazla keyfi ve kaprisli tavırda olduklarını düşünüyorum. Bu konuda bir önlem almalılar bence de.

Sardunya ya baktırmaya niyetlenmişken önce falları kapattı şimdi de uzakta görünüyor, hayattaki şansım 😃 başka önerebileceğiniz biri var mı tellwe de? Kredi almıştım o da kaldı Sardunyaya baktıramayınca.

X