Temizlik arası hobilerimiz ritüellerimizzzz

zeynepgultekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
1
0
32
Merhaba kızlar, İlk kez üye oldum buraya hep dışardan okurdum forumları çok komiksiniizzz :KK76::rolleyes:.tanışmak istedim sizle.. :) ben evimi haftada 2 temizlerim. Çalıştığım için hergün temizlemeye zamanım olmuyo. Pazar-çarşamba. Dip köşe olması önemlidir benim için. Eşim sabah 8 akşam 6 çalışıyor. Biri ilkokulda biri lisede iki çocuğumuz var. Evimi en iyi kendim bildiğimden temizlik işini kimseye bırakmıyorum, kendim hallediyorum. Evimiz iki katlı, çok büyük değil ancak tabi yoruyor nihayetinde. Sabah 9 gibi baslarım temizliğe, aksamustu 3 gibi de bitirir yemek yapmaya koyulurum ki eşim ve çocuklarım geldiğinde karınları hemen doysun. Ben cok mola vermeyi sevmem ki bir an önce bitsin ancak yorulduğum zamanlarda bir orta sekerli turk kahvesi molasından da asla kaçınmam. Bır de anneannemden kalan eski tip radyoyu açtım mı hem o bana anneannecıgımı hatırlatır hem de yorgunluğum gıder :ıslık:

Sizin de bu tip ufak keyfli ritüelleriniz varmıııı :)))))

Bir de radyoda siz ne dinliyorsunuz? Dinliycek yeni kanallar arıyorum kendime :// bu tarz farklı yaptığınız bişey varsa paylaşın hayatıma yeni keyifler katmak istiyorum! :)

Son düzenleme:
X