Temizlik Düzen :(

-Sabrinaa-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
167
78
29
Arkadaşlar ben öğrenciyim ve yanı ev halım deseniz saçımı topuz yapıp odada ne bulduysam onu geçiririm üstüme ve oda temizliği deseniz oda başka bir dert sürekli ama sürekli odayı topluyorum sonra 2 gün geçmiyor oda aynı hale gelmiş bulaşık bırıkıyor yıkamak içimden gelmiyor yada acelem oluyor makyajımı yapıyorum heryerde makyaj mazemelerim oluyor yada giysilerim :KK43: Şimdi Başka bir odayı kiralıcam buradada hep arkadaşlarım var yanı kapıyı sürekli çalacak insanlar söylemeden napmalıyım hanımlar ? :KK43:

Kendini duzenli olmaya alistirsan iyi olur.

En kolay temizlik kirletmemek.

Aldigini yerine koyup isi biten herseyi yerine kaldirirsan, fazlalik biriktirmez atarsan, yemegi yer yemez bulasigi yikarsan, fazla birikmeden camasiri yikarsan hic sorun kalmaz.

Haftada 1 saat odaya ayirsan, sil, supur, tox al, cam sil, banyo yika hoop bitti. 1 saat cok bile 1 odaya :)

Ev isi ertelenmeye gelmez. Ertelersen buyur, zorlasir :KK66:

Sık kullanılanları üste az kullanılanları üste dizmek ve mümkün olduğunca az eşya edinmek küçük alanları toplu tutmak için bi yöntem. Makyaj malzemelerin için bi kutu edin ve kullanıp geri kutuya at. Bulaşığınsa bi çaresi yok onu mecbur yıkayacaksın ada kullanat ürün kullanacaksın

X