Temizlik sıkıntısı

honeysuckle

istanbul delisi
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
3.141
1.504
İyi akşamlar hanımlar
Temizliğe yardımcı almak istiyorum ama malum pandemi var evden çok yoğun çalışıyorum pek iş yapamıyorum bizde yeni covid atlattık birini almak risklimi sizler ne yapıyorsunuz bu konuda

Yani kendi evimi kendim temizliyorum ..
Ama eve temizliğe alan alt komşum var teyze evi temizlemediğinden sitenin eski güvenlikçinn eşi geliyormuş bilindik diye..

Geçmiş olsun, sizin yerinizde olsam bir süre kendi yapabildigimle idâre ederdim. Şu durumda evden eve dolaşan, otobüse dolmuşa birini malesef evime alamazdım.
Yapamıyorum malesef sadece ufak tefek şeyleri yapabiliyorum ama bisey olursa kötü olur daha yeni atlattık çünkü

Pandemi başlayalıdan beri asla eve kadın almıyorum.
Ev küçük zaten 2+1 Kendim yapıyorum. Eşiminde eline verdim bir çek cek balkonları, camları yaptırıyorum. Geçen camları gazeteyle sildi, ayna gibi oldu.

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Konuyla çok alakasız ama, ağır mı atlattınız, belirtileriniz neydi ve süreç nasıl geçti scaba ? Oldukça merak ediyorumda...
Merhaba teşekkür ederim
Buna şükür çok ağır değildi
Önce geçmeyen baş ağrısı ve eklem ağrıları vardi
Sonra tat koku gitti ve halsizlik tabiki

Ahhh o camlar yokmu tek derdim onlar
Benim evde aynı küçük ama yapamıyorum iste
Robot süpürgelerden alın inanın çok rahat edeceksiniz, evin tozlanmasi da azalacatirm. cam silme işini sadece içerden silin. Zaten kim gelecek camlara bakacaksa, ben uzun süre silmedim bişey olmaz. yemek işini de fazla abartmayın , her gün çeşit çeşit yemeğe gerek yok. Basit az ve sağlıklı yiyin. Eğer gene de yetisemiyorsanız , bırakın dağınık kalsın. Sizin canınızdan kiymetli degil. Kızınız küçük o yüzden mi yapamıyor.?

İyi akşamlar hanımlar
Temizliğe yardımcı almak istiyorum ama malum pandemi var evden çok yoğun çalışıyorum pek iş yapamıyorum bizde yeni covid atlattık birini almak risklimi sizler ne yapıyorsunuz bu konuda
Virüsü yeni atlattıysanız birkaç ay bağışıklığınız var. Neden korkuyorsunuz? Ben olsam alırdım tam gün bahar temizliği için

X