Anket Temizlik ve Düzen Yarışmasına Buyrun🤗🏠

Bahar temizliği yapacak olanlar ,temizlige ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    27
17 Aralık 2011
29.255
37.328
036.png

Gecikmeli de olsa "Bahar temizligi" yarışmamız başlamıştır

:KK71: :KK71: :KK71: :KK71:
sizden ricam yorum yaparken kirici ve rencide edici yorumlar yapilmamasi.sonucta buradaki cogu kadin bebekli ve ya calisan bayanlar.bizim icin onemli olan motive olmak,motive etmek:temizlik:foto atan cesur arkadaslarima sonsuz tesekkurler:KK36:

Onemli not:fotograflar kendinize ait olmalidir aksi halde uye ifşa olunacaktir.
cleaning-service.jpg

Herkese merhaba:halay:Yemek yarismasi,diyet yarismasi olur da temizlik yarismasi olmaz mi dedik ve biz de yarismamiza start verdik:KK53:Bu yarisma tatli rekabetle evlerimizi daha duzenli hale getirmek icin.:temizlik::temizlik::temizlik:bunun icin yapmaniz gereken kategoriye uygun oncesi ve sonrasi fotografi bana ozel mesaj olarak atmaniz:21::21:Peki yarisma nasil olacak?

1. Yarismamiz haftada 2 kategoride olacaktir
  2. Pazar aksami kategori belirlenecek. Sali aksamina kadar kategoriye uygun fotoğraflar bana ozelden atilacaktir. Cuma günü 19.00 a kadar oylama yapılacaktir.
    Carsamba günü yeni kategori belirlenecek. Cuma aksamina kadar kategoriye uygun fotoğraflar bana ozelden atilacaktir. Pazar günü 19.00 a kadar oylama yapılacaktir
  3. Ay sonu ise ayin birincisi secilecektir
  4. Fotolarin yeni olmasina gerek yoktur.istediginiz zaman cekip ona uygun kategoride bana atmaniz mumkundur
  5. İfsa olunmamak icin tum odanin fotosu paylasilmayacaktir.sadece o odaya ait herhangi bir bolum paylasilacaktir.misal:mutfak kategorisinde mutfagin istediginiz bolumunden oncesi sonrasi fotograf ata bilirsiniz.ocak,firin,buzdolabi,tezgah ustu,tencere vs.gibi
  6. Nickler paylasilmayacaktir eger istenilirse yarisma bittikten sonra katilan arkadaslar kendilerini ifsa ede bilirler.yarisma bitmeden kendini ifsa eden diskalifiye edilecektir.
İste bu kadar:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71:yarismamiz hayirli ugurlu olsun

Daha onceki kategori fotograflari icin buraya tiklaya bilirsiniz🙃🙃

Son düzenleme:
Minnosum topigin hayırlı olsun 💕
Birinciye ne veriyosun :p
O kadar yemek yarışmasına katıldım bişe beceremedim beni cezbedersen sana gelirim:KK53:
Hosgeldin kuzum😍😍hediye bize kalan duzenli evimiz olacaktir buyuk ihtimal:KK70:belki ilerde yarisma tutarsa Kazen Kazen bize bi temizlik paketi yollar:KK70:

Hosgeldin kuzum😍😍hediye bize kalan duzenli evimiz olacaktir buyuk ihtimal:KK70:belki ilerde yarisma tutarsa Kazen Kazen bize bi temizlik paketi yollar:KK70:
:-) o zaman ben sahayı anama birakim en güzel hediye onun olsun :KK70:

Şaka bi yanada bence tutarsa çok şık olur, kazen abi degerlendirmek isteyebilir takipteyim:nazar:

Ya bişe diyimi bende buna katilcak Özgüven yok sonra derlerki şu hazalın oncesine bak ne pis 😅😅 Hayır kendimize göre bir karizmamiz var millet akca pakca biliyo :KK70:
Şahsen ben oncesileri görünce öyle diycem dhdhdjdjd 😅😅
Kizaam nick aciklanmayacak ki:KK53:

X