Temizlik

Frb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
21
43
Slm kizlar bugun temizlige gittim tasinmadan evimi temizleyim dedim pazar gunu diye biraz gec gittim oglene doğru altaki komşu tah tah vurmaya basladi acayip sinir oldum 4. 5 kere vurdu artik bende sinirlendim eşime dedim tasinmadan basladilar vurmaya dedim.. Bu ne sacmalik ya sanki gece yarısı temizliyom da rahatsiz ettim ne bicim insanlar var ya

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.632
4.336
Slm kizlar bugun temizlige gittim tasinmadan evimi temizleyim dedim pazar gunu diye biraz gec gittim oglene doğru altaki komşu tah tah vurmaya basladi acayip sinir oldum 4. 5 kere vurdu artik bende sinirlendim eşime dedim tasinmadan basladilar vurmaya dedim.. Bu ne sacmalik ya sanki gece yarısı temizliyom da rahatsiz ettim ne bicim insanlar var ya
Inersiniz asagi kusura bakmayin biraz gurultumuz olabilir yeni yerlesicez dersiniz.

Frb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
21
43
Giderken dedim esime gidip konusalim dedim oda ordan vurmayla olmaz gelsin yüzümüze desin dedi kavga etnen istemedim açıkcasi

Bitter sever

Çikolataaa,kahveeee<3
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
2.824
13.052
Benzer durum başıma geldi vurmak yerine gelip rahatsız oluyorum diye bilirdi dağdan gelmiş gibi davranıyor insanlar bazen

Frb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
21
43
Aynen ya bi sinir oldum vurmak ne ya gel de daha tasinmadim tasinsam ne olur bilmiyom

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
siz olduguna emin misiniz ? belki birşey cakıyorlardır?

Bitter sever

Çikolataaa,kahveeee<3
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
2.824
13.052
Aynen ya bi sinir oldum vurmak ne ya gel de daha tasinmadim tasinsam ne olur bilmiyom
Umarım çalışıyorsunuzdur ya da gürültü yapan çocuğunuz yoktur yoksa çok ciddi bi şekilde etkiliyor insanı 11e kadar 1 odadan çıkmadığımı bilirim gürültü olmasın diye

Cok da Seyapmamak Lazim

(Eski nick: Xpreia Z )
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
12.544
23.215
Millet çıldırmış ya öğlen vakti de temizlik yapmayacaksan ne zaman yapacaksın acaba?
Ben olsam inerdim aşağı. Sizden mi geliyor duvara vurma sesi diye de sorardım. Millet apt dairesini babasının müstakil evi sanıyor!

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1222 gün geçti.

Frb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
21
43
Pazar die gec de gittim zaten anlayissiz insan iste esim olmasa gidecektim kendisi çıksın dedi yani gece yarisi yapmiyom ya 7 olmadan biraktim sinirden

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
7.142
7.956
Çalışan insanlar mecbur bir hafta sonu var ancak o zaman temizlik yapabiliyor normal yani pazar öğleden sonra yapıyor olmak ki siz daha taşınacaksınız onun hazırlığı çok anlayışsız biri demek ki. Ama baska bişey icin olamaz mı belki yanlış anlamışsınızdır. Hani sonuçta evde tadilat yok makina sesi yok o kadarcık sesten rahatsız olmak bana abes geldi.