Temmuz anneleri doğum çantalarımızı hazırlamaya başlanmalı mı ??

İster gecelik ister pijama önden düğmeli olsun da :)) Benim ikinci ilkinde de gecelikle çok daha rahat etmiştim.

Şu an 28 mm,protestanı ağızdan mı kullandın?ben vajinal kullandım yan etki yaşamadım.ama mg kullanamadım mesela çok karın kampları yaptı.senin kaç cm uzunluk?sen benden öldesin bi de galiba ben 24 haftalığım

ben ağızdan kullanmıştım canım ama pek fayda görmedim kasılmalara ben 26 haftamdayım

ben ağızdan kullanmıştım canım ama pek fayda görmedim kasılmalara ben 26 haftamdayım

Cnm progestan ağızdan çok faydalı değil,çünkü direkt parçalanıyor enzimlerle.vajinal veya iğne olarak almak lazım.özellikle vajinal alınca vücutta yan etki de yapmıyor çünkü direkt rahme gidiyor.doktorunla bir konuşmanı öneririm.

Son düzenleme:
kızlar bende 1 hafta sonra çantamı hazırlayacağım nasipse 7. aya girdik sayılır artık ne olur ne olmaz

kızlar bende 1 hafta sonra çantamı hazırlayacağım nasipse 7. aya girdik sayılır artık ne olur ne olmaz

Ya bendemi hazirlasam karar veremiyorum ki cok erken degilmi ben mayis basi gibi hazırlamayı dusunuyordum aslında. Bide gecelik aldim bi tanede pijama alacam yeter sanirim segilmi??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya bendemi hazirlasam karar veremiyorum ki cok erken degilmi ben mayis basi gibi hazırlamayı dusunuyordum aslında. Bide gecelik aldim bi tanede pijama alacam yeter sanirim segilmi??

canım senin erken doğum gibi bi tehliken yoksa erken bence 8 ayda tam olur
benim sezeryan pijama takımı 2 taane almayı düşünüyorum kızımda çok rahat etmiştim
ama normal doğumda gecelik istiyorlar
bu gittiğimde lohusa kilodu lohusa pijaması emzirme südyeni göğüs pedi hasta pedi göğüs kremi lohusa terliği tac çanta için düşünüyorum ama süsleri ve bebeğinkileri sonra alırım nasipse benim amacım saedece çanta kapıda hazır kalsın

canım senin erken doğum gibi bi tehliken yoksa erken bence 8 ayda tam olur
benim sezeryan pijama takımı 2 taane almayı düşünüyorum kızımda çok rahat etmiştim
ama normal doğumda gecelik istiyorlar
bu gittiğimde lohusa kilodu lohusa pijaması emzirme südyeni göğüs pedi hasta pedi göğüs kremi lohusa terliği tac çanta için düşünüyorum ama süsleri ve bebeğinkileri sonra alırım nasipse benim amacım saedece çanta kapıda hazır kalsın

İşte normalmi sezeryan mi tam belli diil duruma göre bide erken dogum da simdilik yok gibi ama haziran annelerinden dogum yapanlar varmis accik tirstim gibi:KK43: hakkimizda hayirlisi canim

İşte normalmi sezeryan mi tam belli diil duruma göre bide erken dogum da simdilik yok gibi ama haziran annelerinden dogum yapanlar varmis accik tirstim gibi:KK43: hakkimizda hayirlisi canim

canım sence hangisi
Eki Görüntüle 1054476
$2014125185210_2013321183243_cats2319.jpg

ben gecen sene 6 bucuk aylık hamileyken hazrlamıstm nolur nolmaz dye haftada birde kontrol ediyodum her seferndede bi eksik buluyordum:KK9::KK9:

ben gecen sene 6 bucuk aylık hamileyken hazrlamıstm nolur nolmaz dye haftada birde kontrol ediyodum her seferndede bi eksik buluyordum:KK9::KK9:

Tecrübeli bi anne olarak yardim isteyelim sizdn ben hasta bezi konusunda cok kararsizim. Bu külot seklinde olanlar kullanisli olurmu acaba?

Tecrübeli bi anne olarak yardim isteyelim sizdn ben hasta bezi konusunda cok kararsizim. Bu külot seklinde olanlar kullanisli olurmu acaba?

ben sezeryan olmuştım bebek bezi şeklinde olanlar en iyisi çünkü eğilip giymen cok zor ancak baskasının giydrmesi gerekir

benm gecen seneki hastane cantası listem :KK16:
hastane cıkıs takımı
battaniye
zıbın 3-4 tane
tulum 2-3 tane
corap 2-3 tane
patik
eldiven
biberon
emzik
ıslak mendil
kagıt havlu
bebek bezi
havlu
önlük
yelek
çöp torbası
evlilik cüzdanı(nolur nolmaza dye cantaya koymustum bazı hastaneler istiyomuş)
ped
terlik
iç çamaşırı
gecelik- pijama
çorap
patik
diş fırcası
tarak
göğüs pedi
deodorant
hırka
bebek şampuanı
eger türbanlıysanız şal yada basörtü

hastanede 3 gün kalmama ragmen coğunuda kullanamadım ama olsun hazırlıklı olmakta fayda var:KK9:

X