Temmuz ayı Anne adayları buradayız

Urmicca

Sabır..Şükür ve Dua.. Küçük meleğim Lina’m🌸
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
1.932
1.616
Kızlar merhaba yüksek ateş akıntı sol kasıkta gerilme hissi bata 10 günüm var beklemekçok zor çok heyecanlı Allah ım hayırlısıyla nasip etsin İnşallah.. Sizler ne durumdasınız

Cnm esim dun gece test yapsana dedi neden dedim belki yarin ilk babalar gunum olacak dedi. Belki dedim bir umut silik cikar kan veririm aksamda soylerim sevinir. Negatif cikti bat a 2 kaldi. Sanirim umudumu kestm bu aydan

Geç döllenme ihtimali olabilir canım regline kadar umudunu kesme Allah büyük temmuz ayı bizim ayımız olucak İnşallah

Cnm adetn 12.gununde cift cizgiyi gordum. 13.nde catladigini varsayarsak 28 gunde bir regl oluyorum. 28 veya 27 aksam oluyorm. Gec dollenme ihtimali yok yani.
Ama suan benim adet agrilarimin coktan baslamasi lazimdi saskinim. Acaba diyorum lh yukseldigi zaman pozitif cikiyo ya bu test ama yumurtladigini gostermiyor. Yumurtlamadimmi acaba sol yumurtaligimda flan agrilar oluyo belim agriyo o kadar ilginc ki

Anladım canım gecikmeni bekle belirtiler vs vs psikolojik etkileniyoruz ya ondanda karışıo belirtiler falan.. çok ilginciz :KK64:Hoppa

Bata 9 gün war bi kaç gün önceden beri sol kasığım ağrıyo hatta bacağıma kadar gramp giriyo.. Ama çok erken bi belirti başka bişeydir demeye başladım bu kadar erken 10gün öncesinden belirti başlar mı..??:KK12::KK12:

Hoşgeldin canım:KK48:Canım o konum gebelik formuna taşındı ben burayı daha çok seviyorum ilgi burda daha çok, belirtilerime cevap arıyorum..:cry:yani yüksek ateşime ya 6 gündür böleyim

Hoşgeldin canım:KK48:Canım o konum gebelik formuna taşındı ben burayı daha çok seviyorum ilgi burda daha çok, belirtilerime cevap arıyorum..:cry:yani yüksek ateşime ya 6 gündür böleyim
Ozaman bende geldim buraya ... bende cevap bulamiyorum ya bi hamis arkadaslar yanitlasa belirtilerini soylese ne guzel olur...

06rey38 06rey38 Canım 10 gün önceden de olabilir eeken belirti deniliyor bunlara benimde 10 günüm var bat sol kasığımda bişiler olmaya başladı ve ateşim yükseldi aynı anda dün gebelik geçiren görümceme agzımdan kaçırdım ateşim var soguk soğuk terliom dedim.bebekmi gelio yoksa,bana doktorum döllenme gerçekleşmiş kendine yer arıyo o yuxden ateşin yükselmiş demişti dedi.yok korunuyoz falan dedim toparladım gebelik net olmadigı sürece kimseye bebek istediğimizi dahi sölemicez herkesin agzı var konuşuo çünki..

Son düzenleme:
Kızlar ilk hamileliğimde ateş felan yokdu mide bulantısı bol kasık ağrısı we kramplar wardı.. Bide göğüslerde hassasiyet..

Kızlar ilk hamileliğimde ateş felan yokdu mide bulantısı bol kasık ağrısı we kramplar wardı.. Bide göğüslerde hassasiyet..
Allah bagışlasın yavrunu canım ikinci yavrunuda en kısa zamanda kucagına alırsın İnşallah

Merhaba kızlar yüksek ateş ve sol kasık agrısından duramadım reglimin 20. günü acile gittim doktor hem kan hem idrar testi istedi gebelik testim negatif..kanımda ve idrarımda bişide bulamadı..sol kasığım çok geriliyor batıyor acıyor sızlıyor gibi soğuk soğuk da terliyorum heranbayılcakmışım gibi ateş etkiliyor çok üzgünüm kist olabilirmi die korkuyorum..:KK42: jinekoloğa görün bi yarın dedi varmı böyle bişi yaşayan fikilerinize ihtiyacım var..gebelik belirtisi die çok seviniyordum yıkıldım resmen..

Merhaba kızlar yüksek ateş ve sol kasık agrısından duramadım reglimin 20. günü acile gittim doktor hem kan hem idrar testi istedi gebelik testim negatif..kanımda ve idrarımda bişide bulamadı..sol kasığım çok geriliyor batıyor acıyor sızlıyor gibi soğuk soğuk da terliyorum heranbayılcakmışım gibi ateş etkiliyor çok üzgünüm kist olabilirmi die korkuyorum..:KK42: jinekoloğa görün bi yarın dedi varmı böyle bişi yaşayan fikilerinize ihtiyacım var..gebelik belirtisi die çok seviniyordum yıkıldım resmen..
Can'ım üzüldüm ama bi yandan üzülmedim olabilir yanılman çok normla bende de bişey yok galiba o göğüs Ağrı'sı falan kayboldu allahım hayırlısını nasip etsin başka bişey çıkmasın ama mutlaka dr A git tatlım bebişin daha vakti var demek ondan gelmedi annesi :KK37:

X