Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canımsın 🥰ben teşekkür ederim güzel yürekten duaların İçin arkadaşım🌹 rabbim sağlıkla afiyetle seninde ve diğer yavrularını bekleyen güzel annelerinde bebişlerini kucaklarına almalarını nasip etsin 🤲 olmuş ve olacak tüm yavrularada Allahın rızası doğrultusunda yaşayacakları hayırlı uzun ömürler versin yüce rabbim 🤲🤲🤲Amin amin amin 😘🤲🌹💐
Amin canım inşallah Allah razı olsun senden herşey çok güzel geçicek hissediyorum stres yapma hiç. Sonucunu muhakkak yaz canım 🥰🥰🥰🥰

Amin canım inşallah Allah razı olsun senden herşey çok güzel geçicek hissediyorum stres yapma hiç. Sonucunu muhakkak yaz canım 🥰🥰🥰🥰
Canım transferim yapıldı herşey yolunda şükürler olsun 😍🤲 12 gün bekleyip kan tahlili verecekmişim ona göre tutunup tutunmadıklarını öğreneceğiz nasipse 🥰🥰 A Kalite sağlıklı 2 adet embriyo transfer edilmiş hayırlı mübarek olsun diyelim 😍😍🤲🤲

Canım transferim yapıldı herşey yolunda şükürler olsun 😍🤲 12 gün bekleyip kan tahlili verecekmişim ona göre tutunup tutunmadıklarını öğreneceğiz nasipse 🥰🥰 A Kalite sağlıklı 2 adet embriyo transfer edilmiş hayırlı mübarek olsun diyelim 😍😍🤲🤲
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰

Canım çok mutlu oldum. İnşallah sımsıkı tutunur sana minnoşların 🥰stres yapma hiç psikoloji çok önemli çünkü inşallah pozitif haberlerinide buraya yazarsın 🙏🌺

Hayırlı olsun çok sevindim canım inşallah güzelce ilerler her şey gönlünce olsun💐❤️

X