Temmuz'da mucizesine kavuşmak isteyenler

ABLACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.....ŞEKERİN IRSİ OLDUGUNU BİLİYORUM...ÇÜNKİ BABAMDA ŞEKER HASTASI BENDE BAKTILAR BULAMADILAR ama doktor gizli bile olabilir dedi....inşaallah yeme içmene dikkat edersen sıkıntı vermez sana......
rizenin belgesellerini seyrettim ama seninde deigin gibi hep yaylaları gösteriyorlar...ben merkezi merak ediyorum..ama orada fazla bişey yokki belgesele konu olmuyo demekki...neyse bir buçuk iki hafta sonra görücem nasip olursa.......şuan yüregimde derin bir acı var...ne zaman geçer bilmiyorum...Rabbim sıgınıp sabır niyaz ediyorum.......

Kızlar Nasılsınız?

Gerçi gördüğüm kadarı ile uzun zamandır uğrayan olmamış...

Elif Gökçe 1. Yaş gününü 23 Mart'a kutladı... Gönül isterdiki sizlerde yanımızda olun ama kısmet...

Kayracığım seninde dediğin gibi gelen giden yok, Mihriban ne yaptı bende çok merak ediyorum...
Nazmiyeyi aramayı düşünüyorum, eğer taşındıysa belki moral olur...

Kızlar Nasılsınız?

Gerçi gördüğüm kadarı ile uzun zamandır uğrayan olmamış...

Elif Gökçe 1. Yaş gününü 23 Mart'a kutladı... Gönül isterdiki sizlerde yanımızda olun ama kısmet...

Kayracığım seninde dediğin gibi gelen giden yok, Mihriban ne yaptı bende çok merak ediyorum...
Nazmiyeyi aramayı düşünüyorum, eğer taşındıysa belki moral olur...

amanda kızının yaşı hayırlı olsun cnm nazimeyle konuştunmu nasılmış
kızlar sizler nasılsınız biz çok şükür iyiyiz koşturuyoruz hiranur beni çok yoruyor yürümeye başladığından beri sürekli yürümek istiyor tabi peşindede ben bebeğimde 18 haftalık oldu kısmet olursa erkekmiş öğrendik çok şükür dualarınızı bekliyorum

Kizlar ben cok sükür sonunda yeni evime tasindim .

Yerlesmek , toparlanmaktan daha zormus anladim ..

Benim gibi aliskanliklari olan birisi icin yepyeni bir düzen de cok zor geldi tabi ..

Hala kendimi misafirmisim de , kalkip gidecekmisim gibi hissediyorum ...

Bu arada haftalar sonra internetime de , telefonuma da kavustum .

Hepinizi cok özledim .

Insallah iyisinizdir ve hersey yolundadir .

bendende herkese selamünaleyküm..............artık rizedeyim........
hepinizi çok özledim....sizlerde beni sormuşsunuz Allah razı olsun..ama pekte kimseler gelmemiş.......gelenlerdende kimse halini hatrını yazmamış............
neyse ben başlayayyım......1 ay oluyo burdayız....burası güzel bir yer....ama dedigim gibi geleli 3 bilemedin 4 gün güneş gördük...sabah olan güneşi akşama bak yagmura dönüyo...çamaşırlarım 3 güne 4 güne kuruyo.neyse bunlar zaten dert edilmeyecek şeyler......ruhsal halime bakarsak.kreşte çalışmaya başladıgım için çok fazla bunalıma girmedim.....girecek zamanım yoktu.....2 hafta falan kötüydüm ama şimdilerde iyiyim şükür......5 yaş grubu çocuklarla oynuyoruz sabahtan akşama kadar.....kreşte ögretmen açıkları varmış bana teklif ettiler bende kabul ettim.....saat 4 e kadar olması beni çok yoruyo....gelir gelmez uyuya kalıyorum bi kenarda......akşamlarıda çok erken yatoyorum...o yüzden netede ugramıyorum......kusura bakmayın ne olur.......çok uzun ince ince anlattım herşeyi hakkınızı helel edin.......rizeye hepinizi tatile bekliyorum.......

Selam kızlar,
Mucizelerimize kavuştuğumuzdan bu yana sağlıklı bir iletişim içinde olamıyoruz... Onların canları sağolsun tabi...
Biraz kendimizden haberler verelim... Bugün tam 14 aylık olduk (23 mart doğumluyuz) 6 dişimiz var gayet iyi yürüyoruz ve yaramazlıkta sınır tanımıyoruz... Kilo 3 aydır 10-10,5 kg hiç yemek yemiyoruz :KK43: Evde bir sinir topu gibi dolaşıyor, ayda, akif, abla, abi, teyze, hala, attı, atta, kedi,gitti,düştü gibi bir çok kelimeyle sonsuz cümle kurmayı başarıyor...
Bense tahmin edeceğiniz üzere Elif Gökçe hanımın emrine amade yaşıyorum:)))) Az uyku az gezme ve hiç kendime zaman ayıramamanın verdiği gerginlikle etrafa sarıyorum:))
Bu arada Perşembe günü göz kanalı tıkanıklığı ile ilgili ameliyat olacak canım kızım, hepinizin duasını bekliyorum.

Hepinizi öpüyoruz, kızımda öpmeyi öğrendi çok güzel el öpüyor :)

elif gökçemiz saglıkla hayırla büyüsün inşaallah............
Rabbim ameliyatınada kolaylıklar versin...bi daha hiç ugratmasın gökçemizi oralara........canım sende hiç meraklanma hepimiz dua ederiz inşaallah.onun çabucak bunu atlatması için......
gönlünü ferah tut....ve duanı eksik etme........

bendende herkese selamünaleyküm..............artık rizedeyim........
hepinizi çok özledim....sizlerde beni sormuşsunuz Allah razı olsun..ama pekte kimseler gelmemiş.......gelenlerdende kimse halini hatrını yazmamış............
neyse ben başlayayyım......1 ay oluyo burdayız....burası güzel bir yer....ama dedigim gibi geleli 3 bilemedin 4 gün güneş gördük...sabah olan güneşi akşama bak yagmura dönüyo...çamaşırlarım 3 güne 4 güne kuruyo.neyse bunlar zaten dert edilmeyecek şeyler......ruhsal halime bakarsak.kreşte çalışmaya başladıgım için çok fazla bunalıma girmedim.....girecek zamanım yoktu.....2 hafta falan kötüydüm ama şimdilerde iyiyim şükür......5 yaş grubu çocuklarla oynuyoruz sabahtan akşama kadar.....kreşte ögretmen açıkları varmış bana teklif ettiler bende kabul ettim.....saat 4 e kadar olması beni çok yoruyo....gelir gelmez uyuya kalıyorum bi kenarda......akşamlarıda çok erken yatoyorum...o yüzden netede ugramıyorum......kusura bakmayın ne olur.......çok uzun ince ince anlattım herşeyi hakkınızı helel edin.......rizeye hepinizi tatile bekliyorum.......

aleyküm selam canım... ne kusuru yazdıklarını büyük bi özlemle okudum arada bi olsada birbirimizi unutmamak güzel...yeni işin hayırlı olsun... çalışmak güzel bazı şeyleri kafaya takmaya vaktin olmuyor... bende ev taşıdım geçen hafta ama çok şükür kendi evimizi aldık taşındık... bayağı bir borç açtık ama kiracı olmaktan kurtulduk inşallah. şimdilik herşey yolunda tek eksik yanımız var onu bekliyoruz sabırla...Rabbim bugünlerimizi aratmasın...

Selam kızlar,
Mucizelerimize kavuştuğumuzdan bu yana sağlıklı bir iletişim içinde olamıyoruz... Onların canları sağolsun tabi...
Biraz kendimizden haberler verelim... Bugün tam 14 aylık olduk (23 mart doğumluyuz) 6 dişimiz var gayet iyi yürüyoruz ve yaramazlıkta sınır tanımıyoruz... Kilo 3 aydır 10-10,5 kg hiç yemek yemiyoruz :KK43: Evde bir sinir topu gibi dolaşıyor, ayda, akif, abla, abi, teyze, hala, attı, atta, kedi,gitti,düştü gibi bir çok kelimeyle sonsuz cümle kurmayı başarıyor...
Bense tahmin edeceğiniz üzere Elif Gökçe hanımın emrine amade yaşıyorum:)))) Az uyku az gezme ve hiç kendime zaman ayıramamanın verdiği gerginlikle etrafa sarıyorum:))
Bu arada Perşembe günü göz kanalı tıkanıklığı ile ilgili ameliyat olacak canım kızım, hepinizin duasını bekliyorum.

Hepinizi öpüyoruz, kızımda öpmeyi öğrendi çok güzel el öpüyor :)

çok geçmiş olsun canım.. dualarımız gökçemiz için inşallah hayırla çıksın ameliyattan...maşallah bu arada bayağı yol kadetmişiniz iyice dillemiş... Allan nazardan korusun ...:nazar::nazar::nazar:

gelincik hoşgeldin...........çok özlemişim........
ne zamandır haber alamadık senden...........
sen nasılsın hiç bişey yazmamışsın......neler oldu anlatmamışsın.........merakta bırakmada bir an önce gel yaz.........

çok üzülüyorum bende dahil kimsler gelmiyor topiğe.. biz bu kışı zor geçirdik.... full dolu..malum melike 1.sınıftaydı ve çok çok ilgiye ihtiyaç vardı..kızlarla çok zor oldu... neyseki bitti derken kızlar zehirli ishale yakalndı..hastaneerde yattık..serumlar falan.. 2şer kilo verdik... onuda atlatttık..veeeee 1 haftadır evde boya badana yalıtım tadilat işleri vardı. şükür oda bitti.. çok zor oldu amaaa... ramazanı bekliyoruz allahın izniyle... hepnizi özelliklede mihribanı çok merak ediyorum....bu arada ikizler 17 aylık oluyorlar yakında... felaketler çete halindeler..evin altını üztüne getiriyorlar... çekmeceler dolaplar hep karışıyor... kavgalar ediyorlar.birbirlerini ısırıyorlar.. ama benim kızlar çok iyi konuşmuyorlar henüz..ablaları bu aylarda çoktan konuşmuştu ama bunların elleri işliyo dilleri değil... dede baba anne hayıyyy başkada pek yok cümlede kurmuyorlar daha kelimelerdeyiz ..ama ben şikeyetçi değilim bide konuşurlarsa vah baanaaa

Kizlarrr , nasilsinizz uzuuuuun zamandir giremedim inanin cok yogunummmm.. insalla herkes iyidirr, nzmyhn naptin tasindinmi kiz kardenize.. Kayra abla seninde gunlerin cok yogundur eminimkii :) Hatta bendeen kat kat fazla..
Beni sorarsaniz bende ufakliklarla ugrasiyorum, suheyl beni hala cok zorluyor gecde defalarca uyaniyor :KK43:( mart 7'de diger oglum dunyaya gedi.. Masallah o cok uslu uykuari filan cok iyi , Allahtan herhalde:)) Yoksa ikitne suheylle ne yapardim bilmiyorum.. |suheyl bir yasini gecti, yuruyor her yeri dagitriyor dolap cekmecekalmiyor valla.. :)) Deli ediyor beni, cok dusuyor ya cok tez canli durdugu yerde duramiyor. hiperaktif bir bebek.. Ymemiz icmemei zcok sukur iyi dizler hala SIKINTI veriyor.. nerdeyse hepsi cikti.. onusma olayina gelince.., Benim oglan,baba anne filan demeye basladiha birde kizinca Allah Allah diyoruzz, ben tekbirrr diyorum o Allah diyor parmagini kaldirarak havaya :)))) ama cumle bizdede yok henuz buda normal galiba Insallah herkesin sagligi sihhati yerindedir.. KAyra gecmids olsun kizcelere Allah beterinden saklasin... Hepinizi coook ozledim gene gireerrrim insallaahh opulkdunuz

s.a arkadaşlar... hayırlı ramazanlar...kayra mihriban yazdığınızı görünce bende yazmak istedim. gerçektende hiç uğramaz olduk.. nasılsınız iyisiniz inşallah hepinizde... maşallah yaramazlarla uğraşıyosunuz... kayra çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin... bende iyiyim çok şükür... yazacak anlatacak çokta bişeyim yok aslında... beklemedeyiz, nerde tedavi olsam ne zaman başlasamlardayım. en son gebelik elde ettiğimizde kayseri tüp bebek merkezinde denemiştik gebelik oluşsada tekrar orda denemek hiç içimden gelmiyor. bu kez eşiminde tekrar ameliyat olma durumu var o yüzden burayı hiç istemiyorum. istanbul-ankaradaki merkezler kadar gelişmiş bir merkez değil...Rabbim verecek olduktan sonra burda da olur ama kararsızım yinede.. memorial ve umut tüp bebek merkezleri arasındayım... tek emin olduğum bişey var anne olana kadar gücüm yettiğince mücadeleye devam edeceğim... Rabbim inşallah sizler gibi benimde, nzmyeninde diğer uğraşan tüm arkadaşlarında yüzünü güldürsün...

Kizlarrr , nasilsinizz uzuuuuun zamandir giremedim inanin cok yogunummmm.. insalla herkes iyidirr, nzmyhn naptin tasindinmi kiz kardenize.. Kayra abla seninde gunlerin cok yogundur eminimkii :) Hatta bendeen kat kat fazla..
Beni sorarsaniz bende ufakliklarla ugrasiyorum, suheyl beni hala cok zorluyor gecde defalarca uyaniyor :KK43:( mart 7'de diger oglum dunyaya gedi.. Masallah o cok uslu uykuari filan cok iyi , Allahtan herhalde:)) Yoksa ikitne suheylle ne yapardim bilmiyorum.. |suheyl bir yasini gecti, yuruyor her yeri dagitriyor dolap cekmecekalmiyor valla.. :)) Deli ediyor beni, cok dusuyor ya cok tez canli durdugu yerde duramiyor. hiperaktif bir bebek.. Ymemiz icmemei zcok sukur iyi dizler hala SIKINTI veriyor.. nerdeyse hepsi cikti.. onusma olayina gelince.., Benim oglan,baba anne filan demeye basladiha birde kizinca Allah Allah diyoruzz, ben tekbirrr diyorum o Allah diyor parmagini kaldirarak havaya :)))) ama cumle bizdede yok henuz buda normal galiba Insallah herkesin sagligi sihhati yerindedir.. KAyra gecmids olsun kizcelere Allah beterinden saklasin... Hepinizi coook ozledim gene gireerrrim insallaahh opulkdunuz

nerdesin be kızııım meraktan öldüm burda.... doğurdumu neetti diye... Allah analı babalı büyütsün.. artık sanada kolay gelsin.... biri hasta olsun hemen öbürüde olur.. biri napsa öbürüde aynını yapar zooooooooor...darsı nazmiye le gelinciğin başına...

s.a arkadaşlar... hayırlı ramazanlar...kayra mihriban yazdığınızı görünce bende yazmak istedim. gerçektende hiç uğramaz olduk.. nasılsınız iyisiniz inşallah hepinizde... maşallah yaramazlarla uğraşıyosunuz... kayra çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin... bende iyiyim çok şükür... yazacak anlatacak çokta bişeyim yok aslında... beklemedeyiz, nerde tedavi olsam ne zaman başlasamlardayım. en son gebelik elde ettiğimizde kayseri tüp bebek merkezinde denemiştik gebelik oluşsada tekrar orda denemek hiç içimden gelmiyor. bu kez eşiminde tekrar ameliyat olma durumu var o yüzden burayı hiç istemiyorum. istanbul-ankaradaki merkezler kadar gelişmiş bir merkez değil...Rabbim verecek olduktan sonra burda da olur ama kararsızım yinede.. memorial ve umut tüp bebek merkezleri arasındayım... tek emin olduğum bişey var anne olana kadar gücüm yettiğince mücadeleye devam edeceğim... Rabbim inşallah sizler gibi benimde, nzmyeninde diğer uğraşan tüm arkadaşlarında yüzünü güldürsün...

Rabbim gönlüne göre versin şu mübarek günlerd eelerini boş çevirmesin inşallah

Kızlar ne mutlu sizi tekrar burada yazarken bulmak...

Bende uzun süredir yoktum. 18 Haziran-3 Eylül arası yazlıktaydım. Daha yeni geldim... Elif Gökçe büyüdü teyzeleri yazlıkta işim çok rahat oldu denize girdi, bahçede gönlünce dolaştı, ufak bostanımızdan salatalık, domates, biber toplayıp afiyetle yedi... Şimdi bile "anne biber yiyicemmmm diye ağlıyor :))) Pek bir dilliyiz görseniz, aynı papağan ne söylesen tekrar ediyor aklı gelince söz dinliyor ev işlerinde yardımcı bile oluyor bazen :))) Ama şimdi eve adapte olmakta zorlanıyor sürekli kapıya gidip "anne hadiiiii" diye bağırıyor. Bundan sonra işim pek kolay olmayacak sanırım :KK43: Keşke İstanbul da olsanızda sizlerle görüşebilsek. Çevremizde yaşıtımız yok ne benim ne de Elif Gökçe'nin... Bende ev hayatına hala alışamadım zor geliyor sanki sabah kalkıp işe gidecekmişim gibi geliyor... Bakalım ne yapacağız...

üzülüyorum kimse gelmiyor nerdesiniz yaaaa bendendemi yoğunsunuz

kendi adıma konuşayım senden yoğun olmadığım kesin canım. ben buralardayım ama kimse yok bende yazmıyorum. nasılsın iyisin inşallah yaramazlarla ne yapıyorsun...

oyyy ne güzel birini görmek... iyiyim canım sen nasılsın... neler yaptın bu arada... merak ediyorum... kızlar tam yramazlar..biri dağıtıyo öbürü topluyo...kavga ediyolar sürekli ısırıyolar saçlarını yoluyolar... benimkiler geç konuşucak.. baba anne anane dede mama birde nanaaa(Rana ablamız) başka yok.. ama iki tane olunca yetişilmiyor arkalarından evde biri bir yana öbürü bir yana.. artık çekmecelerimizi toplamıyoruz atıyoruz içine ne varsa.. gınaaaa geldi

X