temmuzda Muhammet Dilber Ankara'ya geliyorrrr kizlarrrrrrrr :))

fiscalwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
182
6
Arkadaslar temmuzda bir aksilik cikmazsa muhammet bey ankaraya geliyo iletisime gectik ve tarih ayarladik ankarada muhammet beye ameliyat olmak isteyenlerle iletisime gecelim lutfen

Mavimasal1

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
414
107
hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

fiscalwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
182
6
hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

cok tesekkur ederim canimm senin sayende gelisti boyle :)) 10temmuza tarih belirledik bakalim insallah guzel olur herseyy :)

betul_1600

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
85
2
şükürler olsun arkadaşımla temmuzda muhammet beye ameliyat oluyorz ankaraya geliyor nasl mutluyum ve heyecanlıyımm :KK15: :KK15:

Mavimasal1

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
414
107
kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

fiscalwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
182
6
kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

Kesinlikle burdan rahatca iletisim kurabilirz olmak isteyen arkadaslarla.
Evet dilekcimm bizimde senin gibi burnumuz olsunn :))