TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

kocamlaben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
764
56
Kizlar fikrinize ihtiyacim varrr
Benim dun 17.gunumdu 2.cizgim koyuydu. Kesin catlar yumurtam 24 saate dedim ama 24 saat sonra yani az once bi daha yaptim daha koyu test. Ne kadar koyu kalabilir ki?
Dunu degerlendirmistim simdi napayim ben?

cencen010

Allahima emanetsin gozumun nuru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
686
295
Bu ay adetim 3 gün öne geldi. Ama normal adet gibi kanama sadece bir.gün geldi. 4 gunun sadece biri normal kanama gibi ama 3 gün afedersiniz ama günde 1 ped kullanmadım nerdeyse. Sizce umut var mi. Ya üstüne görme olabilir mi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2338 gün geçti.

angel_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
253
32
Bir de arkadaşlar yumurtlama akıntısı ne zaman olur yumurtlama olmadan önce mi olur ? Akıntısı nasıldır gebelik akıntısona benzer mi ve gebelik akıntısı ne zaman başlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfen ????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anım yumurtlama akıntısı yumurtlama olmadan önce yani yumurtlama yakınken oluyor 1 gün önce falan sanırım, böyle şeffaf renkli uzayan bir akıntı.su gibi olduğu zaman sanırım yumurtladın demek, ben de öyle olmuştu. Gebelik akıntısı da döllenmeden sonra başlıyor ı da şeffaf renkli uzayan bir akıntı, jöle gibi bir şey. Sonra beyaz krem rengi gibi oluyor gebelik akıntısı...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nomaliza

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2014
54
9
Anım yumurtlama akıntısı yumurtlama olmadan önce yani yumurtlama yakınken oluyor 1 gün önce falan sanırım, böyle şeffaf renkli uzayan bir akıntı.su gibi olduğu zaman sanırım yumurtladın demek, ben de öyle olmuştu. Gebelik akıntısı da döllenmeden sonra başlıyor ı da şeffaf renkli uzayan bir akıntı, jöle gibi bir şey. Sonra beyaz krem rengi gibi oluyor gebelik akıntısı...

Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

angel_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
253
32
[Q UOTE=Nomaliza;36313744]Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]
inşallah hamilesindir canım 😊

Nomaliza

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2014
54
9
[Q UOTE=Nomaliza;36313744]Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

inşallah hamilesindir canım 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

İnşaallah canım yaa inşaallah olursa mutlaka paylaşırım :KK66:

afrodit26

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
4.985
3.705
İnşallah canım, rica ederim. Bizi bizden daha iyi anlayan olmuyor vallahi bu dönemlerde :KK1: Umarım güzel haberler alırız senden de...

canımmm ben sana ovulasyonum hep koyu cıkyıo demiştim ya haniiii işte o tahmin ettiğim gibiymiş bebişim bana gelmiiiiş :KK16::KK16::KK16::KK16::KK49:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2204 gün geçti.

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.611
35
33
Hanimlar bu pozitifmi negatifmi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Eklentiler

• $1406452403382.jpg
    $1406452403382.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 69

nedesembilemedim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
374
190
canımmm ben sana ovulasyonum hep koyu cıkyıo demiştim ya haniiii işte o tahmin ettiğim gibiymiş bebişim bana gelmiiiiş :KK16::KK16::KK16::KK16::KK49:

Oleeeeeey ! Çok şukur çok sevindim canim. Allah'im saglikli bir sekilde kavustursun sizi. Telde göremiyorum. Nisan annesi mi oluyorsun simdi sen? :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2372 gün geçti.