TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

Bende kan vermiştim negatif çıktı. E test falan yaptın mı hadi ver güzel bir haber

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kan vermiştim negatif çıktı. E test falan yaptın mı hadi ver güzel bir haber

cnm ben 3 gün önce erken testlerden yaptım ama tek çizgi yine :KK50: o yuzden havalardan gecikti diye düşünmeye başladım eğer 3 gün daha gelmezse bir daha yapıcam test :) ağustos topiği açılmış cnm oraya mı geçsek :KK1:

Sen dur daha o erken testlere güven olmuyor. Bnde de silik çıktı bi sevindim ama bak yok. Senben isimli arkadasta hamile şimdi bak onda da tek çıkmış yani sen bnce kan ver bekle canım umudunu kaybetme gülüm

Sen dur daha o erken testlere güven olmuyor. Bnde de silik çıktı bi sevindim ama bak yok. Senben isimli arkadasta hamile şimdi bak onda da tek çıkmış yani sen bnce kan ver bekle canım umudunu kaybetme gülüm

cnm ama silik çıktıysa gebelik var diyorlar nasıl bir testmiş o öyle ya :KK19: evet cnm şimdi okudum yazıları şaşırdım kafam karıştı :44: ben 27 yaşındayım 9.cu ayımız bebek çalışmalarına başladığımızdan beri ama nasip olmadı. kanı ne zaman versem ki benim döngüm 27 gün sürüyor genelde bugün 28.ci gün çıkar mı ki?

Cikar canım 5 gunlukken bile çıkıyo ver kanı rahat ol.valla testler bir acayip ya.

Evet canim gördüm.bence hamilesin.hayirli haberlerini aliriz insallah

Ay inşallah kızlar ya, inşallah kanda da çıkar, yarın iftar sonrası kan vermeyi düşünüyorum , ama bi taraftanda negatif olur diye korkuyorum 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bnm de 3 gun var sekerim ama var bu testte belli hayirli olsun tatlim dualarini bekliyoruz :)

Inşallah isteyen herkese nasip eder Rabbim, yarın kan vericem inşallah onda da çıkar hayırlısıyla...

Sende.bana dua et lutfeen hamile duası kabul olur derler. Yavrumun yolunu 3 aydır gözlüyorum gelmedi :KK43:((( bu ay gelsin artık. Söyle melegine tutsun kardesinin elinden getirsin kuzumu. Abilik yapsiin:)))

Insallah canim 8 aylik evliyim 7 aydir hep bekledim bu ay dedimki aman bu ay gelmesin ramazan orucu malum zor olmasin megersem 1 aylik hamileymisim
Insallah senin bebeginde sana supriz yapar

Benimde gecen hafta ayni boyleydi simdi 6 haftalik oldum

Hayırlı olsun canım, Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin, hayırlı bi evlat olsun inşallah. Bdn de yarın kan testi vericem, inşallah pozitifi orada da görürüm....

Hayırlı olsun canım, Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin, hayırlı bi evlat olsun inşallah. Bdn de yarın kan testi vericem, inşallah pozitifi orada da görürüm....

Insallah canim rabbim yuzunu guldursun isteyen her kadina bu duyguyu yasatsin

canım kanda çıkmadı.moralim bozuk adetimde hala sökülmedi bir türlü.o yüzden girmedim kendimi işe verdim canım.
sen naptın kadın doğuma gittin mi canım bebişe baktınız mı :)

Moral bozmak yok canim bekle bakalim ne olacak ilac fln icme buarada belki strestemde gecikmiş olabilir adet ama daja uzun sure gelmezsw bi kadin dogima git mutlaka ihmal etme. Cumartesi gidecegim canim bende

kız görüyom valla. yarın başka bi test yap ilk idrara canım.

pazartesi olucam. 4 gün var. zaman geçmiyo ya. ama belim ağrıyo çok fena :KK43:

Bel agrisii benimdw cok agriodu adete 4-5 gun kala hamileyim inş seninde ondan agriodur seker

Kizancik tatlim benimde ince test silik cikti biliyorsun sonra bidaha yaptim cikmadi bise kanda cikti.kiminin idrar pozitif cikip kanda negatif oluomus burazdaha bekleyip adet gelmez se tekrarla belki pozitiftir canim :KK66:

Cikar canım 5 gunlukken bile çıkıyo ver kanı rahat ol.valla testler bir acayip ya.

Benim adetime 9 gun kala bakilmisti beta hcg ye 0.100 cikmisti canim gebelik yok dedi dr.kum icin gitmistimde tahlil yapmisti

X