Çatlaklar ten rengi boya ile çatlak kapatma

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

geezenti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
101
23
36
merhaba güzel kadınlarım . Geçen instagramda gördüm ten rengi boya ile çatlakları kapatıyorlar. Nişantaşı'nda yapan bir dövmeci. Bu işlemi yaptıran var mı. Boyayı çatlağa enjekte ediyorlarmış ve çatlak doluyormuş bu yüzden derinliği azalıyor ve rengide ten rengine eşitleniyor. Bronzlaşınca boyada bronzlaşıyormuş.

merhaba güzel kadınlarım . Geçen instagramda gördüm ten rengi boya ile çatlakları kapatıyorlar. Nişantaşı'nda yapan bir dövmeci. Bu işlemi yaptıran var mı. Boyayı çatlağa enjekte ediyorlarmış ve çatlak doluyormuş bu yüzden derinliği azalıyor ve rengide ten rengine eşitleniyor. Bronzlaşınca boyada bronzlaşıyormuş.

Bu çatlak problemiyle bende ilgileniyorum. Siz yaptırdınız mı? Yaptıran baska kullanıcılar varsa lütfen yardımcı olabilirler mi? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Pahalı işlemler ve bende ya bu dövme ile ten rengi boyama işlemi yaptırcağım ya da lazer yaptıracağım. Lütfen yaptıranlar sonuc hakkında bizi bilgilendirsin gerçekten işe yarıyor mu??

merhaba dövme işlemini yaptırmadım. Ama çatlak için lazer ve neslim güngenin fibroderms işlemlerini yaptırdım. Kesinlikle bir işe yaramadı.

merhaba dövme işlemini yaptırmadım. Ama çatlak için lazer ve neslim güngenin fibroderms işlemlerini yaptırdım. Kesinlikle bir işe yaramadı.
Aaaaa lazer kaç seans gittiniz ve hangi lazeri yaptırdınız? Ben yılbaşından sonra gitmeyi düşünüyorumda lazer için. Aynı lazermi vs bilgi verirseniz çok sevinirim

fraksiyonel co2 lazere 2 seans gittim çatlak için hiç etkisi olmadı.. yüz içinde gitmiştim ilk yaptırdığımda hoşuma gitmişti ama 2 seansta yüzümde tırnak izi gibi izler kaldı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Koca bir aldatmaca yalan. ve cildinizi incelltiği içn daha kötü oluyor uzak durun derim.

Medikal dövme yaptıran var mı çatlaklarına arkadaşlar yaptıracağım yazanlar vardi
Yaptırdıktan sonra lütfen iyi kötü yorumlarını paylaş bizimle. Genelde tamam deyip paylaşmıyorlar umutlandırıyorlar. Çok günah bence. Lütfen siz paylaşın. Bizde ona göre yol çizelim. Çünkü kolay para kazanmıyoruz birbirimize destek olmamız lazım

İyice araştırmadan yaptırmayın derim bu tarz şeylerin geri dönüşü olmuyor çünkü.
Şuan bir bb glow furyası çıktı fondöten tarzı bir boya ve bir aletle yüze uygulayıp lekeleri kapattıklarını iddaa ediyorlar yaptıranlar ilk aylarda memnun sonrasında daha büyük renk farklılıkları ve geri dönüşü olmayan kötü sonuçlar alınıyor.
Kaldı ki çatlak kapatma daha derine uygulanacak bişey dövme bile bir süre sonra canlılığını kaybedip rengi değişiyor.
Rengin eşitlenme umudu daha kötü renk farklılıkları getirebilir :KK43:

İyice araştırmadan yaptırmayın derim bu tarz şeylerin geri dönüşü olmuyor çünkü.
Şuan bir bb glow furyası çıktı fondöten tarzı bir boya ve bir aletle yüze uygulayıp lekeleri kapattıklarını iddaa ediyorlar yaptıranlar ilk aylarda memnun sonrasında daha büyük renk farklılıkları ve geri dönüşü olmayan kötü sonuçlar alınıyor.
Kaldı ki çatlak kapatma daha derine uygulanacak bişey dövme bile bir süre sonra canlılığını kaybedip rengi değişiyor.

Evet benim de endişem bu yönde.. yaptıran biri çıksa söylese ne iyi olcak. Benim ınstagram üzerinden görüştüğüm dövmeci Hadiseyede yaptığını söyledi ama Sözlere inanmayalı o kadar zaman oldu ki bilemiyorum ne kadar doğru..

renk farklılığı olması çok büyük sıkıntı olur
Ben kesin yaptırıcam ama tarihten emin değilim çünkü lazer yaptırdım. Hiç faydası olmamakla birlikte birde iz yaptı. İzlerin tamamen geçmesini bekliyorum.. Herkes faydasını göremeyeceksin lazerin boşuna dedi, haksızda çıkmadılar.. şimdi bide izlerle uğraşıyorum..

Ben kesin yaptırıcam ama tarihten emin değilim çünkü lazer yaptırdım. Hiç faydası olmamakla birlikte birde iz yaptı. İzlerin tamamen geçmesini bekliyorum.. Herkes faydasını göremeyeceksin lazerin boşuna dedi, haksızda çıkmadılar.. şimdi bide izlerle uğraşıyorum..
Buarada nişantaşındaki yeri bana özelden yollayabilirmisin? Bende bağdat caddesindeki yeri sana yollayayım. Fiyat farkı varmı ne nedir karşılaştırmak iyidir

bbglow ben de düşünüyorum. lazer, cilt bakımı, g5 vs gibi şeyler için gittiğim yer var. orayla görüşeceğim ama tabii zararlarından bahsetmeyeceklerdir :) öncesinde buradan bilgi edinmeye çalışıyorum, pek bilgi içerikli yazılara denk gelmedim. kararsızım.

Merhaba, ben cilt onarma tedavileri, medikal dövme hatta üstüne normal dövmeler bile yaptırdım :) ki çatlaklarım çok yoğun ve Diz arkasında... Netice?birüsürü paralar, vakitler, hayaller ama hiç bir sonuctan memnun değilim açıkçası:) şimdi de dövmelerimi sevmiyorum ki iyi yerlere yaptırıp birsürü para verdim,tabi diz arkasında olmasa belki dövmelerimi sevebilirdim:) Sanırım çatlaklarla geçinip gidicek Bi psikolojiye yatırım yapmanın yöntemlerini bulmak gerek :)

X