Ten uyumu olunca mi vajinal orgazm olunuyor?

neyiseda

En güzel hikayem 💞 :) hamiş🤰
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
3.191
2.747
Ya da şöyle sorayım . Orgazm sorunu yaşayan kadınların partnerleriyle ten uyumu yoktur diyebilir miyiz?Bazıları çünkü orgazm mekanik bir olay gibi bir şey diyor . Kafam karıştı hâliyle. Deneyimli bacilarim bir bilgilendirse :confused::işsiz:

• Beğen
Reactions: Z P
Bence ten uyumu ila alakalı değil

ten uyumu önemli en azından arada çekim oluyor. ama orgazm için beyin çok önemli o anda bişey düşünmemek ya da kafada bişey olmaması gerek. kafamın dolu olduğu günler olmuyor

Orgazm olamamanın sebebi ten uyumu değildir. Ten uyumunuzun olmadığı birinden iğrenirsiniz, kokusundan tiksinirsiniz, dokunmak istemezsiniz. Olayın sevişmeye kadar gelip orgazm sorununa sebep olması çok zor.

Ve evet orgazm mekanik bir olaydır.

Orgazm tamamen beyinde biten birşey. Yani siz beyninize ben orgazm olabilecek miyim,olamayacak miyim,olsam iyi olmasam kötü diye komut verir sartlarsaniz sabaha kadar da tepisseniz orgazm olamazsınız. Bu işler sistematik ilerliyor. Ten uyumu orgazmda etkili tabi,dokunmaktan keyif aldığın,karşılıklı haz alıp verebildiği biriyle sevismekle,ittire kaktira bitse de gitsek modunda sevistigin biriyle aynı zevki alabilir misiniz hiç? Ten uyumuyla doğrudan alakalı değil ama ten uyumu da bu işin bir parçası,işiniz kolaylaşır

Asla beğenmediğim biriyle ilişkiye girmem daha önce denedim midem bulandı resmen buna rağmen beğendiğim kişilerle birlikte olsam bile hiçbir şekilde orgazm olamıyorum. Zevk alıyorum ama orgazmı daha yaşayamadım. Ten uyumumuz var bu arada.

Vajinal orgazm diye ayri bi orgazm türü yok. Ben elimle klitorisi uyarmadan da oluyorum ama elimle uyarınca da gene aynı yerlerim zangirdio. Kadin orgazmi beyinde olan bisey hic bi dokunuş olmadan da düşüne dusume cok ucuna getirip bacaklarımı sikarak birakarak sikarak da orgazm olurum. Yani olaya odaklanmaniz lazim. Ten uyumu varsa daha kolay yoksa da aklındaki bi fanteziyi dusunerek bile olursun istesen.

Vajinal orgazm diye ayri bi orgazm türü yok. Ben elimle klitorisi uyarmadan da oluyorum ama elimle uyarınca da gene aynı yerlerim zangirdio. Kadin orgazmi beyinde olan bisey hic bi dokunuş olmadan da düşüne dusume cok ucuna getirip bacaklarımı sikarak birakarak sikarak da orgazm olurum. Yani olaya odaklanmaniz lazim. Ten uyumu varsa daha kolay yoksa da aklındaki bi fanteziyi dusunerek bile olursun istesen.
evet kesinliklee. Ve orgazm için illa penis vajina birleşmesine de gerek yok. Ben hiç ilişki yaşamadım ama sizin dediğiniz gibi bacak kaslarını ve pelvis kaslarını sıkarak orgazm olabiliyorum istediğim zaman.
Ya da şöyle sorayım . Orgazm sorunu yaşayan kadınların partnerleriyle ten uyumu yoktur diyebilir miyiz?Bazıları çünkü orgazm mekanik bir olay gibi bir şey diyor . Kafam karıştı hâliyle. Deneyimli bacilarim bir bilgilendirse :confused::işsiz:

Burada gereken penis değil, klitoris uyarımı ve odaklanma. Erkeğin penisiyle hazır beklemesi yeterli değil.
Önceden kadını sözleriyle vs. hazırlayıp tahrik etmesi lazım. Kadını beynen oraya çekti mi kadın da vücudunu kullanabiliyorsa 30sn git gelle bile boşalır.

Bir de şöyle bir şey var. git-gel yaparken siz içinde bulunduğunuz durumdan tahrik olup da boşalıyoruz aslında. O git-gel hareketi tahrik edici düşünce olarak, yine penisin de tahrik edici olduğu yadsınamaz.
Ama işte vajinam uyarıldı da ondan boşaldım gibi bir durum söz konusu değil.

Ten uyumu da gene tahrik düzeyinizi arttırdığı için dolaylı olarak etkiliyor tabi ki.

evet kesinliklee. Ve orgazm için illa penis vajina birleşmesine de gerek yok. Ben hiç ilişki yaşamadım ama sizin dediğiniz gibi bacak kaslarını ve pelvis kaslarını sıkarak orgazm olabiliyorum istediğim zaman.

Burada gereken penis değil, klitoris uyarımı ve odaklanma. Erkeğin penisiyle hazır beklemesi yeterli değil.
Önceden kadını sözleriyle vs. hazırlayıp tahrik etmesi lazım. Kadını beynen oraya çekti mi kadın da vücudunu kullanabiliyorsa 30sn git gelle bile boşalır.

Bir de şöyle bir şey var. git-gel yaparken siz içinde bulunduğunuz durumdan tahrik olup da boşalıyoruz aslında. O git-gel hareketi tahrik edici düşünce olarak, yine penisin de tahrik edici olduğu yadsınamaz.
Ama işte vajinam uyarıldı da ondan boşaldım gibi bir durum söz konusu değil.

Ten uyumu da gene tahrik düzeyinizi arttırdığı için dolaylı olarak etkiliyor tabi ki.
Aynen. Vajinanin içi komple duyarsiz zaten bir tek klitorisin gömülü oldugu ön duvarin arkasi haric penis oraya baski yapinca önden klitoris belirginlesio T seklinde iceri sapli oldugu icin. Aman bi G noktami bulsam da rahatlasam gibi bi kafayla ömür boyu G noktasi arayanlar var. Oyle bisey yok arkadaslar emin olun.

orgazm beyınde olan bışey. siz ten uyumunuz olmayan bırıyle ya da bi şeyle de tahrık olabılırsınız sonucu orgazm olabılır. dokunduğunuz yeri iyi bilin el beceresi de önemli🤣

X