ten uyumu

ilayda cem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
2.696
16
39
ten uyumu diye birşey yoktur.
insanlar beraber olduklarında partnerin,performansından,kokusundan,ilgisinden memnun kalmışsa uyum budur.gerisi fasa fiso.

Cemre

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
3.604
10
yok ten uyumu yok elektrik ha bide ruh ikizi ilişkilerin cılkı çıktı hadi gene ötekileri anlarız belkide bu ten uyumu yaşamadan nasıl anlaşılırki

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.834
110
Bende bu ten uyumu konusuna inanmiyorum.
Sacmalik.
Insan alistigi kisinin tenine zaten uyum sagliyordur.

Ten uyumu diye birsey olsaydi, ozaman bosanmalar daha fazla olurdu herhalde; tenimiz uymadi bosandik.

Yada yeryüzünde evli olan bilmem kac milyon tane ciftin hepsinin tenleri nasil uymus birbirine hayret. Tesadüfe bak sen.

Sacmalik canim bu.

Feronia

İyi ki varsın :)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
6.804
52
Anlatılmaz yaşanır...
Bi insanı seversin hoşlanırsın ama seni öpünce elini tutunca hiç hoşuna gitmez heycanlanmazsın bu durum bence uyumsuzluktan kaynaklanır..
Ama başka birini seversin aşık olursun bütün herşeyi ile bütünleşirsin ve rahatsızlık duymazsın bence buda ten uyumundan gelir...
Ya aslında tam olarak anlatamıyorum ama neyse umarım anlamışındır:)

mltm87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
2.341
4
bencede alışkanlık ten uyumunu beraberinde getirir
elin adamı gelse şimdi benim elime dokunsa uyum mu olcak hayır.. ama sevgilim tutunca oluyor tabi uyum
böyle derler yaa midede kelebek uçar fln olayları olur işte bişiler :))oldumu hissetirir o kendini ben varım dedirtir yani :))

Son düzenleme:

prensesist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
204
1
33
ten uyumu ne yaa tenlerın kokusu rengimi uyuyor bana saçma geliyor böyle şeyler.. eşmi seviyorum her zaman ilk günkü gibi aşkımız devam ediyor.hala öptüğümde heyecanlanabiliyorum,işe gittiğimde eve gelip ona sarılmayı onunla tv iizlemeyi özlüyorum..bunun sadece ve sadece SEVGİYLE alakası var. ten uyumu ne alakaymış seviyorsanız herşeyinz uyar zaten her an heyecan duyarsınız onu istersinz.bu bu kadar basit :KK66:

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
ten uyumu varsa şayet biz tek tek denicekmiyiz tenimiz uydumu diye ?olmadıysa değişçekmiyiz
ten uyumuna göremi eş seçicez?:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.602
2.699
eskiden uyummu varmış....hikaye hepsi...saçmalıktan ibaret...yok öle ten elektirik fılan bea....