tepki gelicek ama futbolcu..

goles

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
1.205
407
instagramdan fotograflarımı görmüş ve iki aydır yazıyor 2 aydır konuşmadıgımız gün olmadı bile üstelik çok saygılı hiç saygısız tek kelime bile kullanmadı mutlaka gün içinde nasıl oldugumu günaydınımı iyi gecelerimi eksik etmiyor dün maçı izlediigimde onu gördügümde heycanlandım baya baya heycanladım hemde :KK14:normalde etrafımda biri anlatsa bunu tepki veririm şimdi diceksiniz onlar kaç kişiye yürüyordur diye ama napıyım istek dışı heycanlanmaya başladım ve görüşmeye karar verdim ama korkuyorumm çok dogrumu diye:KK25:

CatlakB

ALLAH'ım Hakkım(ız)da Hayırlısı
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
8.612
5.108
instagramdan fotograflarımı görmüş ve iki aydır yazıyor 2 aydır konuşmadıgımız gün olmadı bile üstelik çok saygılı hiç saygısız tek kelime bile kullanmadı mutlaka gün içinde nasıl oldugumu günaydınımı iyi gecelerimi eksik etmiyor dün maçı izlediigimde onu gördügümde heycanlandım baya baya heycanladım hemde :KK14:normalde etrafımda biri anlatsa bunu tepki veririm şimdi diceksiniz onlar kaç kişiye yürüyordur diye ama napıyım istek dışı heycanlanmaya başladım ve görüşmeye karar verdim ama korkuyorumm çok dogrumu diye:KK25:

Ünlü bi futbolcu mu bu galatasaray veya fenerbahçeden mi:KK55:

lamek

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
39
1
31
hangi futbolcu o

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2401 gün geçti.

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.090
18.185
33

şu gecen rüyasında futbolcu burak'ı gören sen değilsin dimi:KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1376 gün geçti.

ChopSuey

...........
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
2.599
3.425
Hovarda olanlar da var,son derece iyi aile sahibi olanlar da var.Sen nasıl olduğunu anlarsın zaten,görüş derim

pitirtay

whatever
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.030
307
şu yazdıklarına sen inanıyo musun
parayla oynayan o kadar ünlü bi adam instagramdan kız bulup
birine yazmaya başlicak öyle mi
peşlerinde onca manken bilmem ne varken hem de
bence hiç inandırıcı değilsin

dirim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
11.986
1.098
Bende neden tepki gelecek onu çözemedim.
Bana normal geldi.:KK37:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2055 gün geçti.

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.445
179
Valla hepsi demeyeyim ama futbolcular genelde kizlari bir lokmada yer.seni kullanir kullanir sonra da firlatir.
Oyle evlenmek hayalleri mi kuruyorsun bilmem ama nette bir bak.hepsinin esleri dunya guzeli kizlar.onlar once guzellige bakar maalesef.sen o kadar guzel misin.iyi dusun.
Bir de dun aksam dedigine gore ya gs li ya fb li.o zaman 3 kez daha dusun

lamek

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
39
1
31
ne diyelim belki karakteri iyidir buna sen daha iyi karar verirsin tanıdıkça.evet futbolcu ünlü ve zengin vede erkek deyince benim aklıma bir sürü kız geliyor.bence daha tanımaya calıs hemen buluşma

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2401 gün geçti.

goles

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
1.205
407
Bende neden tepki gelecek onu çözemedim.
Bana normal geldi.:KK37:

mesela bi arkadaşımız o kadar manken varken peşlerinde koşan varken inandırıcı gelmedin diye bi yorumda bulunmuş bundan bahsediyorum işte :)))

nehirdenizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
1.113
108
31
ya o adam olduğu ne malum yani onun adına adres alıp milleti kandırıyo da olabilir. kameradan falan gördün mü?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2352 gün geçti.