tepki gelicek ama futbolcu..

goles

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
1.214
415
instagramdan fotograflarımı görmüş ve iki aydır yazıyor 2 aydır konuşmadıgımız gün olmadı bile üstelik çok saygılı hiç saygısız tek kelime bile kullanmadı mutlaka gün içinde nasıl oldugumu günaydınımı iyi gecelerimi eksik etmiyor dün maçı izlediigimde onu gördügümde heycanlandım baya baya heycanladım hemde :KK14:normalde etrafımda biri anlatsa bunu tepki veririm şimdi diceksiniz onlar kaç kişiye yürüyordur diye ama napıyım istek dışı heycanlanmaya başladım ve görüşmeye karar verdim ama korkuyorumm çok dogrumu diye:KK25:

instagramdan fotograflarımı görmüş ve iki aydır yazıyor 2 aydır konuşmadıgımız gün olmadı bile üstelik çok saygılı hiç saygısız tek kelime bile kullanmadı mutlaka gün içinde nasıl oldugumu günaydınımı iyi gecelerimi eksik etmiyor dün maçı izlediigimde onu gördügümde heycanlandım baya baya heycanladım hemde :KK14:normalde etrafımda biri anlatsa bunu tepki veririm şimdi diceksiniz onlar kaç kişiye yürüyordur diye ama napıyım istek dışı heycanlanmaya başladım ve görüşmeye karar verdim ama korkuyorumm çok dogrumu diye:KK25:

Ünlü bi futbolcu mu bu galatasaray veya fenerbahçeden mi:KK55:

Hovarda olanlar da var,son derece iyi aile sahibi olanlar da var.Sen nasıl olduğunu anlarsın zaten,görüş derim

şu yazdıklarına sen inanıyo musun
parayla oynayan o kadar ünlü bi adam instagramdan kız bulup
birine yazmaya başlicak öyle mi
peşlerinde onca manken bilmem ne varken hem de
bence hiç inandırıcı değilsin

Bende neden tepki gelecek onu çözemedim.
Bana normal geldi.:KK37:

Valla hepsi demeyeyim ama futbolcular genelde kizlari bir lokmada yer.seni kullanir kullanir sonra da firlatir.
Oyle evlenmek hayalleri mi kuruyorsun bilmem ama nette bir bak.hepsinin esleri dunya guzeli kizlar.onlar once guzellige bakar maalesef.sen o kadar guzel misin.iyi dusun.
Bir de dun aksam dedigine gore ya gs li ya fb li.o zaman 3 kez daha dusun

ne diyelim belki karakteri iyidir buna sen daha iyi karar verirsin tanıdıkça.evet futbolcu ünlü ve zengin vede erkek deyince benim aklıma bir sürü kız geliyor.bence daha tanımaya calıs hemen buluşma

Bende neden tepki gelecek onu çözemedim.
Bana normal geldi.:KK37:

mesela bi arkadaşımız o kadar manken varken peşlerinde koşan varken inandırıcı gelmedin diye bi yorumda bulunmuş bundan bahsediyorum işte :)))

ya o adam olduğu ne malum yani onun adına adres alıp milleti kandırıyo da olabilir. kameradan falan gördün mü?

Valla hepsi demeyeyim ama futbolcular genelde kizlari bir lokmada yer.seni kullanir kullanir sonra da firlatir.
Oyle evlenmek hayalleri mi kuruyorsun bilmem ama nette bir bak.hepsinin esleri dunya guzeli kizlar.onlar once guzellige bakar maalesef.sen o kadar guzel misin.iyi dusun.
Bir de dun aksam dedigine gore ya gs li ya fb li.o zaman 3 kez daha dusun

güzellik bakımından kendime güvenıyorum orda sıkıntı yok öle olmasa zaten yazmaz dimi :KK3: evlilik hayalleri felan tabikide kurmuyorum ne mınasebet sadece etkilendim istek dışı zaten düne kadar yazdıgında çok fazla umursamıyordum

mesela bi arkadaşımız o kadar manken varken peşlerinde koşan varken inandırıcı gelmedin diye bi yorumda bulunmuş bundan bahsediyorum işte :)))

Canım benim, bu kadar ünlü bir takımda futbolcu olan adamın idmanı olur, bilmem nesi olur, hangi ara görmüşte bulmuşta beğenmiş seni?
Sonuçta antrenmanları vss vs vs oluyor ve yoğun çalışıyorlar maçlara.
ne ara görmüşte nerden bulmuş acaba...

mankenleri çokta gözünüzde büyütmeyin bence,
kim yazdıysa yani :18:

Arkadaşın biri yazmış,onun isminde başka biride olabilir dikkat et diye.
bence de dikkat et.

Peşlerinde para için koşuyorlar. Türklerde manken= güzel algısı var,çok yanlış.Futbolculara önyargım vardı eskiden,artık yok.

X