Terk edildim ama içim rahat bu normal mi

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
Merhaba arkadaşlar bundan bi 10 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık. Daha doğrusu ben ilk değersiz hissettiğim için -ciddi sıkıntılarım vardı-ayrılalım dedim o da zamana bırakalım dedi. Ertesi gün arayıp onun yanımda olmasını istedim ve içimi döktüm kişisel sıkıntılarımı döktüm. Bu ilişki için fazlaca emek verdiğimi biliyorum ve o günden sonra buluşup bunu halledelim dedi ama o sürede yazışalım demesine rağmen yazmadı buluşma günü ekti. Şimdi tekrar buluşacaktık gelmeyince ayrıldık. Ama şuan içim çok rahat çünkü ben hep onu alttan almıştım yanındaydım her konuda. Ama o benim yanımda değildi . Bu aralar en çok kafa patlattığım ne oldu da bir anda bitirdi beni kafasında. Değersiz hissediyorum derken cidden yazmazdı etmezdi hem iyi tamam diye konulma bitirici konulurdu dayanamadım bende. ŞİMDİ SORUM ŞU BEN SADECE NEDEN SOĞUDU NEDEN GİTTİ DİYE DÜŞNÜÜYOEUM. Herşeyimiz iyiydi her konuda. Sadece o gelmiyordu ve artık ben çabalamadım çünkü tek başıma çabalamaktan yoruldum. Şimdi dönüp baktığımda içim çok rahat çünkü elimden gelenin fazlasını yaptım bunun farkındayım. Bu normal mi yoksa acısı sonradan mı çıkacak bilmiyorum…yardımcı olun lütfen

Instagramda Esra Ezmeci diye psikolog var 4 tane kitabi var ve videolari vs var bi incelemeni isterim. Birde şnu aklindan cikarma sen kendine değer vermezsen kimse sana deger vermez kendini önemsemezsen kimse seni önemsemez

Gayet nornal
Siz de kendinizi leyla ile mecnun mu sanıyordunuz yoksa?
Hayır yani bir önceki ilişkimde uzun süre kendime gelememiştim ama şimdi içim çok rahat hatam yoktu biliyorum. Sadece ileride acısını Yaşar mıyım diye düşündüm

Hayır yani bir önceki ilişkimde uzun süre kendime gelememiştim ama şimdi içim çok rahat hatam yoktu biliyorum. Sadece ileride acısını Yaşar mıyım diye düşündüm
O söylediğiniz şey genelde kurşun yiyince oluyormuş 😀önce hissetmiyorsun
Sonra olanlar oluyor.

Siz de bıkmış usanmışsınız sevgi kalmamış
Bunun cevabi bu olabilir ancak! Başka şeyler aramayın boşuna

O söylediğiniz şey genelde kurşun yiyince oluyormuş 😀önce hissetmiyorsun
Sonra olanlar oluyor.

Siz de bıkmış usanmışsınız sevgi kalmamış
Bunun cevabi bu olabilir ancak! Başka şeyler aramayın boşuna
Ya evet evet ah o zmanı hatırlamak bile istemiyorum 🤦🏻‍♀️ 😄 aslında usandım evet değer verişte görmeyince insan yeter diyor. Bende geri döner mi diye düşünüyorum

Çok ilgiliydi çoook hem de . Hediyeler çiçekler güzel sözler ne olsuysa 1 temmuzdan sonra oldu
Canim sıkılmış olabilir muhtemelen sonradan bu sana yazacak edecek, havada kalmış iliskilerde muhakkak sonradan merak duygusu oluyo hani dönmek icin olmasada bi halini yoklamak için. Monotonlasmis olabilir zamanla ilgisini kaybetmiş olabilir. Sen önceki ilişkinde ayrılık acisini fazlasiyla yaşadığın ve bu kişiye yoğun duygular beslemediğin için şuan duygusal değilsindir belki. Yani akışa bırak illa kotu hissetmek zorunda değilsin ki alttan almaktan yorulmussundur belkide bilinçaltında. Ayrica degerli hissetmedigimiz uyumlanmadigimiz insanlar zaman kaybi er yada gec bitiyo bitmesede yoruyo uzun vadede. Beklentini karsilayamiyomus zaten. Degersizlikten kastin romantiklik falansa da herkesin yapisi oyle olmayabiliyor.

7 aya göre çok fazla zaman girdik. Hep anı biriktirmiştik. 7 dolu ay dı çok seviyodum ve herşeyimi bu sebeple hep alttan aldım kaybetmemek için
7 ayın her saniyesi yapışık ikiz gibi geçtiyse bile neticede 7 ay. 🤷🏻‍♀️ ve belli ki sıkılarak bitirilmiş bi ilişki. Bitiktirdiğiniz anıları çöpe atın. 🤷🏻‍♀️

Canim sıkılmış olabilir muhtemelen sonradan bu sana yazacak edecek, havada kalmış iliskilerde muhakkak sonradan merak duygusu oluyo hani dönmek icin olmasada bi halini yoklamak için. Monotonlasmis olabilir zamanla ilgisini kaybetmiş olabilir. Sen önceki ilişkinde ayrılık acisini fazlasiyla yaşadığın ve bu kişiye yoğun duygular beslemediğin için şuan duygusal değilsindir belki. Yani akışa bırak illa kotu hissetmek zorunda değilsin ki alttan almaktan yorulmussundur belkide bilinçaltında
Sıkılmış olabilir çünkü monotonlaşmıştı ilişkimiz çünkü kavgadan tartışmadan hep uzak durmak ilişkiye zarar verecek herşeyden uzak duruyorum. Trip bile atmıyodum düşünün

X