Tesettür giyim hakkındaki herşeyi burda paylaşalım (resimli resimsiz)

Sağol canım Allah razı olsun daha iyileri senin olsun inşallah.
Yarın elimde olur diye tahmin ediyorum bakar ve hemen yazarım.
Sen yeni kapanmıştın dimi?
Naptın öğrenebildin mi merak ettiklerini.
evet baya alıştım öğrendim henüz bi giyim tarzı oluşturamadım. Tesettürün tarzı olmaz diyenler çıkacaktır o anlamda söylemediğimi hemen izah edeyim :) Herkesin belli bir kalıbı vardır genelde ona uygun şeyler alır giyinir. Ben kapandıktan hemen sonra hamile kaldım çok giysi alamıyorum salaş spor şeyler alıyorum bu yüzden henüz bir tarzım yok :) Eşarp yerine şallar daha rahatmış onu öğrendim mesela :) kumaşları çok etkili özellikle yazın kullanımda. Manevi olarak da çok hoşuma gidiyor kendime yakıştırmazdım ama şimdi beğeniyorum bile görsel olarak. Allah hepimizinkini daim etsin inşallah :)

evet baya alıştım öğrendim henüz bi giyim tarzı oluşturamadım. Tesettürün tarzı olmaz diyenler çıkacaktır o anlamda söylemediğimi hemen izah edeyim :) Herkesin belli bir kalıbı vardır genelde ona uygun şeyler alır giyinir. Ben kapandıktan hemen sonra hamile kaldım çok giysi alamıyorum salaş spor şeyler alıyorum bu yüzden henüz bir tarzım yok :) Eşarp yerine şallar daha rahatmış onu öğrendim mesela :) kumaşları çok etkili özellikle yazın kullanımda. Manevi olarak da çok hoşuma gidiyor kendime yakıştırmazdım ama şimdi beğeniyorum bile görsel olarak. Allah hepimizinkini daim etsin inşallah :)
Aminnn inşallah canım.
En iyisini yapıyorsun bence rahat giyinerek.
Bende spor-salaş-rahat giyinmeyi çok seviyorum hem bol bol olunca insan daha huzurlu oluyor sanki.
Şık şıkırdım dar etekli gömlekli tesettürlü olmayı hiç sevmedim hiç beğenmedim hep te böyle gidecek sanırım.
Boşver insan neyin içinde huzurluysa öyle giyinmeli zaten.
10 yıldır tesettürlüyüm Rabbim inşallah birgün hakkıyla yaşamayı nasip eder.

inşallah canım. Benim namazla ilgili çok sıkıntılarım oluyor. bir başlayıp bir bırakıyorum keşke onu da halledebilsem daha huzurlu olacağım. Başıma bir iş gelince "işte namazlarını kılmadın ondan oldu" deyip başlıyorum sonra yine bir rehavet bir boşluk bırakıveriyorum. :KK43:

Ürünlerim geldi.
ALLDAY sitesi benden 10 üzerinden 100 puan aldı.
Ürünler çok kaliteli,beden uyumu tam,1 günde gelen kargoda çok iyi.
Çok çok çok tavsiye ederim.

Fiyatlar nasıldı ben bakmadım da pek. sizin aldıklarınızın yani :)

3.jpg
Bu tunik ; 80 TL
4.jpg
Bu hırka ; 75 TL
5.jpg
Eşofman Takımı da ; 100 tl

11 TL de kapıda ödeme ve kargoyla beraber toplamda 265 TL ödedim.

merhaba hanımlar.
eylülde görümcemin düğünü var ve ne giyeceğimi hala belirleyemedim
yani pantolon tunik şeklinde şık duran takımlar var ama baktığım sitelerde hoşuma gidiyor sonrasında basit mi durur diyorum?
bana yardımcı olur musunuz?
elbise,etek giyemiyorum.3 yıldır kapalıyım ve elbise,etek yakışmıyor bana

merhaba hanımlar.
eylülde görümcemin düğünü var ve ne giyeceğimi hala belirleyemedim
yani pantolon tunik şeklinde şık duran takımlar var ama baktığım sitelerde hoşuma gidiyor sonrasında basit mi durur diyorum?
bana yardımcı olur musunuz?
elbise,etek giyemiyorum.3 yıldır kapalıyım ve elbise,etek yakışmıyor bana
Sade olsun tarz olsun canım bulursun merak etme
Ben Allday ve Sefamerve yi çok seviyorum çok şık şeyler bulabiliyorum.
Sedanur,zühre,alvina bu sitelerde de çok şık parçalar var tam düğünlük.

Sade olsun tarz olsun canım bulursun merak etme
Ben Allday ve Sefamerve yi çok seviyorum çok şık şeyler bulabiliyorum.
Sedanur,zühre,alvina bu sitelerde de çok şık parçalar var tam düğünlük.
siteleri takip ediyorum.modaselvimde de güzel şeyler var.
bu ay alayım diyorum,en azından hoşuma gitmezse iyi durmazsa geri gönderip farklı tercih yaparım diyorum bakalım
çok abartılı şeyleri de sevmiyorum.sade ve şık olsun istiyorum bakalım

X