Tesettüre girmek :(

bence kıyafetler gayet güzel beğendim çalışıyorsunuz sonuçta ne giyeceğim düşüncesi oluşuyor insan da.
allah hayırlı etsin daim olsun

baktımda çok pahalı canım ya

evet çok pahalı en azından fikir olsun
tuniklerin kısa olmasın bu tesettürlü bayanda çok dikkat çekiyor
pantolonların bol kesim olsun
elbise de tercih edebilirsin çok şık elbiseler var iş ortamında gyebileceğin

$55.jpg $66.jpg Eki Görüntüle 1047829

bunları sipariş verdim hadi hayırlısı :) :KK8::KK8::KK8::KK8:

beni en iyi sen anlarsın sanırım :) teşekkür ederim verdiğin tüyolar için :)

ne demek cnm ya bende yasadım seın gıbı tepkıler sözlerle yada ne bılem ıste böyle kararsızlıllar ve alısma sorunları ama zamanla alısıyorsun.ne demek her zaman yazarım .calısan bırıysen daha ıı secersın alırsın ıcıne sıne sıne ne gusel ben evdeyım.henuz tam kapalı gıbı alamadım bısıler malum dolap hemen degıstırılemıorr maddıyat tabıkıde ama esımde saolsun ne ıstersen alırız dıyor.zamanal bende etek elbıse gıymek ıstıyorum.sende ıstersın cnm cok sık oluyo elbıse babetlerle sık oluyo.herzaman konusruruz cnm yaz sen burdan ben okurum fıkırlesırız gerekırse kolay gele cnm:):KK16:

ben şahsen çok çok çokk zorlanıyorum..
büyükşehirdeyim birsürü mağaza var.. herşey elimin altında..
ama alamıyorum diyemiyorum..
gömlek etek giyemiyorum her tarafım dışarda oluyor..
bol pantolon giyiyorum tamam. ama üstüne tunik giyemiyorum. oda göğsümü belli ediyor..
kışın ne giydiksem üstüne hırka aldım hallettim..
ama şuan yaz oldukça sinir oluyorum :KK50::KK50:
pardüse çok rahat evet farkındayım.. ama 5gün çalışıyorum. bir pardüse ucuzunu bile alsan 150 200 lira.. kayra armineleri saymıyorum bile.. benim için çok çok çok büyük sıkıntı. gerçkten sabah uyanıp ne giyeceğini bilememek çok kötü..
çarşıya gidiyorum alışverişe çok şey var.. ama tunik alsam yapışacak.. pardüse almaya bütçem yok..
zaten kışın falanda ne alsam büyük beden alırım.. ama kalkıp 36 giyen biri gidip 42 alacak kadarda bol alamazya :KK50::KK50:
derdim kalktı walla :KK50:

Canım ferace dene. ben de ferace giyiyorum hem çok rahat.hem pardüselere göre tesettüre daha uygun.fiyatları da gayet uygun oluyor diktirebilirsin bile.Eminim çok rahat ediceksin.Ben de yeni giymeye başladım çok memnunum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben şahsen çok çok çokk zorlanıyorum..
büyükşehirdeyim birsürü mağaza var.. herşey elimin altında..
ama alamıyorum diyemiyorum..
gömlek etek giyemiyorum her tarafım dışarda oluyor..
bol pantolon giyiyorum tamam. ama üstüne tunik giyemiyorum. oda göğsümü belli ediyor..
kışın ne giydiksem üstüne hırka aldım hallettim..
ama şuan yaz oldukça sinir oluyorum :KK50::KK50:
pardüse çok rahat evet farkındayım.. ama 5gün çalışıyorum. bir pardüse ucuzunu bile alsan 150 200 lira.. kayra armineleri saymıyorum bile.. benim için çok çok çok büyük sıkıntı. gerçkten sabah uyanıp ne giyeceğini bilememek çok kötü..
çarşıya gidiyorum alışverişe çok şey var.. ama tunik alsam yapışacak.. pardüse almaya bütçem yok..
zaten kışın falanda ne alsam büyük beden alırım.. ama kalkıp 36 giyen biri gidip 42 alacak kadarda bol alamazya :KK50::KK50:
derdim kalktı walla :KK50:

Üstteki mesajım senin içindi :)

Canım ferace dene. ben de ferace giyiyorum hem çok rahat.hem pardüselere göre tesettüre daha uygun.fiyatları da gayet uygun oluyor diktirebilirsin bile.Eminim çok rahat ediceksin.Ben de yeni giymeye başladım çok memnunum.

evet ferace rahat. ama ben kamuda çalışıyorum. öyle bişey giyersem problem olur diye düşünüyorum :KK50:
diktirmeye gelincede. yelek diktirdim. ama hiç memnun kalmadım. bikerede gömlek diktirdim. düğmeler deliğe girmiyordu bile.. yüksek bel etek diktirdim patlayacak gibi yapmıştı. iyi terzi bulmakta maharet:KK50:

evet ferace rahat. ama ben kamuda çalışıyorum. öyle bişey giyersem problem olur diye düşünüyorum :KK50:
diktirmeye gelincede. yelek diktirdim. ama hiç memnun kalmadım. bikerede gömlek diktirdim. düğmeler deliğe girmiyordu bile.. yüksek bel etek diktirdim patlayacak gibi yapmıştı. iyi terzi bulmakta maharet:KK50:

Ben de okuyorum ama hiç sıkıntı yaşamadım.çalışırken de sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum pek (inşallah)
Ben samsun da yaşıyorum güzel ferace diken bir yer öğrendim.tabi haklısın terzi bulmak da sıkıntı maalesef

en az dize kadar inen tunikler giymelisin canim yoksa cidden basit duruyor... her zaman tesetturun bir agirligi oldugunu dusunurum.. bu agirligi kaldiracak kiyafetler secmeli yoksa cidden dandik duruyor.. bu tunik dizde mesela ve hos.. ama pantolon secimi yanlis.. bol pacali pantolonlar giyilmeli.. illa kumas olmasa da olur bol pacali keten, kotlarda gayet hos oluyor :)
bu modeldeki sal stili de yanlis.. boyun gozukunce de hos olmuyor

n-tunik-5011--kiremit--kuaybe-gider-42554.jpg

X