Tesettüre uygun kıyafetler arıyorum :)

fid

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
1.901
571
Herkese hayırlı işlerr:KK3:
Özellikle tunik olmak üzere tesettür giyime uygun şeyler arıyorum 23 yaşına uygun 38 beden :KK42:
Bide adidas nike ayakkabısı olan varsa ilgilenirim:KK42:

Özellikle tunik olmak üzere tesettür giyime uygun şeyler arıyorum 23 yaşına uygun 38 beden :KK42:

Merhaba
Benim ilanıma bakabilirsiniz. 38bedene uygun ürünlerim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba
Benim ilanıma bakabilirsiniz. 38bedene uygun ürünlerim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben de 38 bedenim bol olsun diye büyük beden aldım, tesettüre uygun , çok şık duruyor, bi daha düşün istersen.

36-38 giyiyorum canım xskıyafetlerim bile var ama kapalı olduğum için 38 dedim zaten:KK50:

pardesü 1-2 kez giyildi, tunikse sadece 1 kez. ikisini 50ye vereyim uygunsa senin için. toplamda ikisine verdiğim para 200 den fazlaydı. sıfırdan farksızlar

38 bedene kesin uyar mı canım ya bide edirnekapıdan alabilirim bi yerde buluşup

38 bedene kesin uyar mı canım ya bide edirnekapıdan alabilirim bi yerde buluşup
38e uyar evet. Pardesünün düğmelerini alabilirsin de zaten. 40 bedene kadar düğmeleriyle oynayıp kullanabilirsin. Tunik de 38 beden. Edirnekapıdan alabilirsin tabi ben edirnekapıya cok yakınım

38e uyar evet. Pardesünün düğmelerini alabilirsin de zaten. 40 bedene kadar düğmeleriyle oynayıp kullanabilirsin. Tunik de 38 beden. Edirnekapıdan alabilirsin tabi ben edirnekapıya cok yakınım

hem deneme fırsatım olur diye düşündüm canım bide güllü şalı beğendim önümüzdeki haftasonu gelicem ben istanbula

hem deneme fırsatım olur diye düşündüm canım bide güllü şalı beğendim önümüzdeki haftasonu gelicem ben istanbula

onumuzdeki hafta ben il dışındayım :KK43:( yine de buluşmayı bi şekilde ayarlarsak guzel olur. baska pardesüler de var sıfır olanlar bile var. bi bakardın güzel olurdu...

onumuzdeki hafta ben il dışındayım :KK43:( yine de buluşmayı bi şekilde ayarlarsak guzel olur. baska pardesüler de var sıfır olanlar bile var. bi bakardın güzel olurdu...

Canım kimsenin nasibiyle oynamak istemem o zaman bence isteyen olursa sat ama mutlaka istanbula gelince görüşelim bakayım anlaşırız:KK34:

X