Tesettürlü hanımlar bakabilir mi?

Ben krep şal kullanıyorum , geniş olarak bağlıyorum çok rahat oluyor hem kibar duruyor hemde kırışmıyor
Bugüne kadar farklı şekillerde bağladım hiçbirinde rahat edemedim şimdi en bozulmayan şekli buldum , Medine ipeği krepten daha kalın kumaşı ondanda aldım ama öbürü daha kullanışlı geldi bana

Twillerin önü güzel duruyor. Arkadaşların dediği gibi marka farkediyor bu konuda. Levidor ve silk home kullanıyorum onlar hemen şekil alıyor ve bozulmuyor ama aker daha yumuşak ona göre. O yüzden siz eşarp alacagınız zaman deneyin başınıza tutup. Tafta kaba ve kalitesiz duruyor bence o yüzden twillden şaşma derim.

Tafta çok zor canım ya..kalın bir kumaşı var bence..ben Ar..ne ve ak..r gibi markaların twil ipek olmayanlarini kullanıyorum memnunum..birde tek renk yumuşak hoş eşarplar var onlarda çok güzel.
Evet sorma çok kalın biraz kibar dursun diye topuzumu çok küçük yapmaya çalışıyorum ama hiç hoş durmuyor. Peki o kumaşların bir ismi var mı? Benim ipekten yana zaten şansım hiç gülmüyor

Bi marka var en pahalı ipek twil onda. Ama onun kötü durma ihtimali yok öyle soyleyeyim. Cach. diye başlıyor.

Krep denemedim hiç ama Medine ipeğini denemiştim ve yapamamıştım. Krep nasıl durur kaliteli mi
Eğer gerçek bir krep kumaşsa evet kalitelidir.. Bu sebeple bilen kişilerle almakta fayda var. Şimdi her şeyi Medine ipeği diye satmaya çalışıyorlar. Aynı şeyi krepe de yapıyorlar. O yüzden dikkatli olunmalı.

Bi marka var en pahalı ipek twil onda. Ama onun kötü durma ihtimali yok öyle soyleyeyim. Cach. diye başlıyor.
Şimdi baktım fiyatlar tuzluymus biraz ama iyi duracaksa hiç sıkıntı değil yeterli tok dursun kaymasin düşmesin. Bir de markayı ilk defa duydum ben esarpcilarda satılıyor değil mi sadece netten satılmıyordur inşallah

ben tesettürlü değilim ama arkadaşımdan biliyorum.kumaştan anlıyor o, kumaş alıyor istediği gibi ondan kendine kestirip terzisinde diktiriyor.
Vakkonun twil esarplarını deneye bilirsin ben çok memnunum tafta eşarp hiç güzel durmuyor ve baya baya yazın yakar insanı vakko diğer markalara göre daha tok ve kaliteli duruyor birde ipek eşarpları elde yada makinede yıkayınca formu bozuluyor kuru temizlemeye vermen lazım

kapalı değilim ama kapalı bayanlara en çok şalı yakıştırıyorum ben..
pamuklu şallar yazında şifon şallar efil efil iyi oluyor..
kapalı akrabalarımdan bildiğim kadarıyla.. :)

Şimdi baktım fiyatlar tuzluymus biraz ama iyi duracaksa hiç sıkıntı değil yeterli tok dursun kaymasin düşmesin. Bir de markayı ilk defa duydum ben esarpcilarda satılıyor değil mi sadece netten satılmıyordur inşallah
Esarpcilarda pek olmuyor boynerde ben görüyorum. Inanın bir kere dokunsanız o kaliteyi anlarsınız. Kotu durma ihtimali yok yani

X