Testime Bakar Mısınız?

ysmisev

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
112
60
Merhaba reglime 8 gün var. Erken gebelik testi yaptım varla yok arası bir çizgi çıktı ya da ben öyle görüyorum ya yok denecek kadar silik lütfen sizde bir bakabilir misiniz sizce bir çizgi var mı daha önce iki kaybım var dualarınızı esirgemeyin.

Eklentiler

• AF518932-56E0-4DE5-859E-5D6B7958BBE5.jpeg
    AF518932-56E0-4DE5-859E-5D6B7958BBE5.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 547
  • 5E0B75F5-9D44-4D31-9B0F-48ADD950EAA7.jpeg
    5E0B75F5-9D44-4D31-9B0F-48ADD950EAA7.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 528
  • D51C30D7-C527-48F1-A122-CF598D7BD943.jpeg
    D51C30D7-C527-48F1-A122-CF598D7BD943.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 538
Kayiplarin icin uzuldum. Sanki cizgi var gibi ama bata 8 kala test yapmak cok erken gibi geldi bana. Cizgi varla yok arasi belki isiktan da gorunuyor gibi olabilir 2 gun sonra tekrarlayin isterseniz

Ben görmedim canım 8 gün daha çook erken biraz sabır
Cevabınız için teşekkür ederim kayıplaran sonda birde amh değerim düşük olunca regliden günler önce testlere sarılıyorum aylardır. Umut🥺

Kayiplarin icin uzuldum. Sanki cizgi var gibi ama bata 8 kala test yapmak cok erken gibi geldi bana. Cizgi varla yok arasi belki isiktan da gorunuyor gibi olabilir 2 gun sonra tekrarlayin isterseniz
Cevap için teşekkür ederim, bende ışığın açısına göre bir var gibi görüyorum bir yok gibi haklı olabilirsiniz 🙏🏽

Merhaba reglime 8 gün var. Erken gebelik testi yaptım varla yok arası bir çizgi çıktı ya da ben öyle görüyorum ya yok denecek kadar silik lütfen sizde bir bakabilir misiniz sizce bir çizgi var mı daha önce iki kaybım var dualarınızı esirgemeyin.
Merhaba :) benim testimde aynı böyle çıkmıştı belli belirsiz diye hiç ihtimal vermemiştim ama hamileymişim 😌 üstelik ben 6 gün varken yapmıştım ona rağmen böyle silik çıkmıştı, şuan 9 haftalığım😊 bence pozitif gibi test beklemek coook zor oluyor ama bir kaç gün sonra bir kan verip kesinlestirin bence evde kendi kendinize stres yapacağınıza ben öyle yaptım en azından ve pozitif çıktı derin bir nefes aldım, her gün test yapsaydım ışıkta çizgi var karanlıkta yok falan filan kafayı yerdim pozitif olmasına rağmen 😊 kan testinin sonucu pozitif çıktığında bile inanmamıştım ama yanlış mı çıkmıştır diye😬 güzel haberlere alışık mı değiliz nedendir 😊 bol bol dua edin ve bence test pozitif 😊 Allah sağlıkla sıhhatle sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi 😊

8 gün çok erken sonuç İçin 2-3 gün sonra tekrar yapın iyice emin olun ☺️

Ben
Çok hafif bir çizgi gördüm ya

Belirtin varmı bide canim

Merhaba :) benim testimde aynı böyle çıkmıştı belli belirsiz diye hiç ihtimal vermemiştim ama hamileymişim 😌 üstelik ben 6 gün varken yapmıştım ona rağmen böyle silik çıkmıştı, şuan 9 haftalığım😊 bence pozitif gibi test beklemek coook zor oluyor ama bir kaç gün sonra bir kan verip kesinlestirin bence evde kendi kendinize stres yapacağınıza ben öyle yaptım en azından ve pozitif çıktı derin bir nefes aldım, her gün test yapsaydım ışıkta çizgi var karanlıkta yok falan filan kafayı yerdim pozitif olmasına rağmen 😊 kan testinin sonucu pozitif çıktığında bile inanmamıştım ama yanlış mı çıkmıştır diye😬 güzel haberlere alışık mı değiliz nedendir 😊 bol bol dua edin ve bence test pozitif 😊 Allah sağlıkla sıhhatle sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi 😊
O kadar güzel şeyler yazmışsınız ki çoooook teşekkür ederim kan testine çok gidip olumsuz döndüğüm zamanlar oldu o yüzden tekrar aynı hüsranı yaşamak istemedim erkenden yoksa çok haklısınız, hep hep dua ediyorum Rabbim o kötü günlerden sonra hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin diye isteyen herkese🙏🏽🙏🏽❤️ Rabbim size de sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🧿🧿tekrar çok teşekkür ederim 💐💐

Belirtin varmı bide canim
Cevap için teşekkür ederim çok mutlu oluyorum sizler böyle dedikçe bir kaç günde olsa umut olacak bana, kasıkta hafif ağrım var ama bende hep regliden bir hafta önce başlar ağrı, göğüs hassasiyetim neredeyse hiç yok 🥺

Cevap için teşekkür ederim çok mutlu oluyorum sizler böyle dedikçe bir kaç günde olsa umut olacak bana, kasıkta hafif ağrım var ama bende hep regliden bir hafta önce başlar ağrı, göğüs hassasiyetim neredeyse hiç yok 🥺
Rica ederim kuzum bence gönlünü ferah tut bence gebelik var bnimde 6 gün var bekliyorum inşallah bnde böyle az bile olsa çizgi görsem havlara uçarım herhalde bnimde şiddetli kasık ağrım var göğüs uçlarım çok hafif sızlıyor okdr

Rica ederim kuzum bence gönlünü ferah tut bence gebelik var bnimde 6 gün var bekliyorum inşallah bnde böyle az bile olsa çizgi görsem havlara uçarım herhalde bnimde şiddetli kasık ağrım var göğüs uçlarım çok hafif sızlıyor okdr
Amin inşallah öyledir çok teşekkür ederim 🙏🏽💐 sende saydığın şeyler aslında ilk gebelik belirtileri inşallah ikimiz içinde mutlu haberler alacağımız bir hafta olur isteyen herkes için🙏🏽

Canım ben çizgi göremedim ama bende de ilk testimde çok silik belli bile olmayan bir çizgi çıkmıştı fakat ben 1 hafta geciktikten sonra test yapmıştım ben teste çıkmayan çizgiye göre dr gitmiştim kan testinde pozitif çıkmıştı gebelik varsa eğer ilk zamanda çizgi çok belirgin olmayabiliyor

Ben bişey göremedim test için çok erken davranmışsınız

X