Gebeliğe Hazırlık Testime bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

civcivsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1.356
1.228
26
Kızlar iş yapıyordum aklıma düştü geldim kendi kendime test yaptım ovulasyon ama bakar mısınız ama adetime de üç gün görünüyor uygulamada kafam karıştı geçen ay 31 ağustosta olmuştum yumurtlama günüm mü sizce!??

Son düzenleme:
Attım kızlar unutmuşum heyecandan

Eklentiler

• IMG_20210929_122651.jpg
    IMG_20210929_122651.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20210929_122639.jpg
    IMG_20210929_122639.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 65
Gebelik testi yapın çok nadir ovulasyon testi ile öğrenenler var

Kızlar iş yapıyordum aklıma düştü geldim kendi kendime test yaptım ovulasyon ama bakar mısınız ama adetime de üç gün görünüyor uygulamada kafam karıştı geçen ay 31 ağustosta olmuştum

Cnm hamilelik var gibi görünüyor ama bence bir kan testi vererek dahada emin ol derim umarım vardr cnm hayırlısı olsun hakkında 😊😊😊

Kızlar iş yapıyordum aklıma düştü geldim kendi kendime test yaptım ovulasyon ama bakar mısınız ama adetime de üç gün görünüyor uygulamada kafam karıştı geçen ay 31 ağustosta olmuştum yumurtlama günüm mü sizce!??
Bnmde adete 3 gün kala yumurtlama testi pozitifti ve gebelik vardı. Test yap derim ☺️

Yaaa seviniyorum şimdi de öylesine bugün yaptım inşallah vardır ya🙏üç gün önce gebelik testi yaptım negatifti 😬
Ovu testiyle öğrenen çok kişi okuduk burda bencede test yapmalısın regle 3 gün varsa gerçekten olabilir gebelik haberdar edersin bizi 🤭

Yarın yapacağım kuzum aslında yapasım var eczaneye gidip gitmeme arasındayım üç gün önce gebelik yaptım negatifti çünkü
Eğer ovulasyon gebelik yüzünden böyle çıktıysa emin ol beklemeye gerek yok hcg yükselmiştir yapsan çıkar biz çatladık burda kız yap gitsin🙊🙊

X