Testime bakarmisiniz gebelik var mı lütfen !!!

Hmdsarot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2021
440
165
27
Bugün sabah ilk idrar ile yaptım adetim 3 gecikti goguslerde acıma bel ağrısı hafif akıntım sıcak basmaları var test yaptım silik çıktı kırmızılık dağılır dağılmaz belirdi silik çizgi sizlerin yorumlarini almak istiyorum tecrübeli bayanlar.1.5 senedir bebek istiyoruz daha önce kimyasal gebelik geçirdim sizce testim pozitif mi

Eklentiler

• IMG20210925071756.jpg
    IMG20210925071756.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 324
Bence var bebe time mı markası testin o azcık olsa hcg onu tespit ediyor sizinki baya belirgin çıkmış hayırlı olsun 🌹

Bence var bebe time mı markası testin o azcık olsa hcg onu tespit ediyor sizinki baya belirgin çıkmış hayırlı olsun 🌹
Evet bebe time testin adı .gerçekten mi ya çok heyecanlandım 1.5 senedir bu anı bekliyorum ins sağlıklı ilerler .daha önce kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum

Evet bebe time testin adı .gerçekten mi ya çok heyecanlandım 1.5 senedir bu anı bekliyorum ins sağlıklı ilerler .daha önce kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum
Bende bu testten yapmıştım elimde 5 tane vardı 3 ü negatif çıktı reglimin bitişinden 5 gün sonra yaptım silik çıktı benim ki baya silik ti kanda verdim negatifti benimki azcık yükselme olsa tespit ediyor bu test o yüzden diyorum bu test bu kadar koyu çıkardıysa vardır kan tahlili ver canım 🌹

Benimki kameranın ışığında anca gözüküyordu seninki bariz belli çıkmış

Bende bu testten yapmıştım elimde 5 tane vardı 3 ü negatif çıktı reglimin bitişinden 5 gün sonra yaptım silik çıktı benim ki baya silik ti kanda verdim negatifti benimki azcık yükselme olsa tespit ediyor bu test o yüzden diyorum bu test bu kadar koyu çıkardıysa vardır kan tahlili ver canim

Bende bu testten yapmıştım elimde 5 tane vardı 3 ü negatif çıktı reglimin bitişinden 5 gün sonra yaptım silik çıktı benim ki baya silik ti kanda verdim negatifti benimki azcık yükselme olsa tespit ediyor bu test o yüzden diyorum bu test bu kadar koyu çıkardıysa vardır kan tahlili ver canım 🌹
Bugün kan vercem canım ins sonuç kanda pozitif çıkar

Hayirli olsun büyük ihtimal var 😍Ben de bugün bu testle yaptım çok silik çıktı sonucunuz çıkınca yazar mısınız değerinizi bana da fikir versin.

X