tevfik sözen burun ameliyatı ve yüze yağ enjeksiyonu

DaenerysStormborn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2017
25
7
34
Herkese merhaba. Ben 1 ay önce Tevfik Sözen'de hem burun ameliyatı oldum hem de ameliyat sırasında göz altı, yanak ve dudağa yağ enjeksiyonu yaptırdım. Doktor seçerken en çok bu siteye bakmıştım o yüzden başarılı bir ameliyat sonrasında buraya yazıp sizlere de yardımcı olmak istedim. İzmir'de oturuyorum ancak internetten güzel yorumları görünce ameliyat için Ankara hacettepe hastanesine gittim. İyi ki de gitmişim.

İlk olarak burun ameliyatımı anlatayım. Daha önceden başka bir doktorda burun ameliyatı geçirmiştim ancak başarısızdı. Asimetrikti, hala kemerli ve sağa doğru yamuk duruyordu. Ankara'ya muayene için gittiğimde doktor bey göz altlarımın çökük olduğundan, bütünlüğü sağlamak amacıyla yağ enjeksiyonu da yapabileceğinden bahsetti. Çok sevinmiştim çünkü gerçekten göz altlarım aşırı çökük duruyordu ve zaten yaptırmayı düşünüyordum. Muayeneden memnun ayrıldım ve hemen ameliyat olmak istedim. Çünkü gerçekten ilgili, mantıklı açıklamalar yapan, sempatik bir doktor. İnsanın aklında soru işaretleri bırakmıyor. En önemlisi önceden ameliyat geçirmiş biri olarak, doktorun ilgili olması çok önemliydi benim için. Ameliyat çok başarılıydı. Benim cildim fazla ödem tuttuğundan şişkinliklerim fazlaydı. Ama bir kaç gün içinde hemen iyileşmeye başladım. Şuan 1 ay oldu hala burnum şiş ama şiş halini bile o kadar çok seviyorum ki. Şekli çok hoşuma gitti ve nefes alış verişlerim çok iyi. Ayrıca doktor kesinlikle sizi diğer doktorlar gibi ameliyattan sonra yalnız bırakmıyor. Durumumu kontrol etmesi ve sürekli bilgi alması benim açımdan başarısının yanında çok büyük bir artı.

Yağ enjeksiyonu için göbeğimden yağ alındı ve o da çok güzel oldu. Öyle balon gibi şişmiş surat ve dudak değil; gerçekten doğal duran hatlarıyla çok güzel sonuçlar elde ettim. İlk günler yağ enjeksiyonu da şişlik yapıyor bir kaç gün içinde şeklini belli ediyor. Göz altlarım ve yanaklarım daha dolgun ve daha genç görünüyor. Dudaklarım eskiden ince ve şekilsizdi. sürekli dudak kalemi kullanırdım. Ama yağ enjeksiyonundan beri gerek duymuyorum. Şekli çok güzel oldu. Tabi dudak çok hareketli bir bölge olduğundan diğer bölgelere göre daha çabuk eriyor. Şuan % 30-40 civarı kaldı. Ama göz altlarım çok çok az eridi. Yağ enjeksiyonu yapılan bölgelerde cildim parlak ve pürüzsüz.

Kısacası aşırı memnun olduğum, her işleminden ayrı memnun kaldığım bir doktor. 1 ay sonra yurt dışına göç edeceğim ama dudaktaki yağ enjeksiyonunu tekrarlatmak için nerede olursam olayım gideceğim tek doktordur kendisi. Sadece burun ameliyatı değil; yağ enjeksiyonu düşünenler de gidebilir. Fotoğraf görmek isteyenler yazsın, özelden atacağım ve soruları olanlara yardımcı olurum.

Arkadasim cok gecmis olsun lutfen bana onceki ve sonraki resmini ozelden resim atarmisin rica etsem, birde bu islemleri ne kadara yaptirdin, lutfen ayri ayri yazarmisin benim burnumdan ciddi sorun var ve kilo alip vermekten cildimde yag erime sikintim olustu , dedigin islemlwri bende yaptiracagim benim icin maddi cok onemli lutfen ayrintili yazarmisin :)

Ben doktor arastirmasi yaparken her doktor bana ikinci ameliyat oldugu icin farkli fiyat vermisti. Cok yuksekti yani en düşüğü 11.000 liraydi. Hatta hacettepede baska bir doktor bana bu fiyati vermisti. Ben neden bukadar pahali diye sordugumda ikinci ameliyat oldugu icin demisti. Tevfik bey bana kendisinin para almadigini, sadece hastane ve ameliyathane malzemesi icin para odeyecegimi soyledi ve oyle oldu zaten. 1.500 hastaneye ve 6.000 malzemeye odedim. Yag enjeksiyonu icin ayri bir para alinmadi. Sadece ameliyat sirasinda izin vermen gerekiyor. Benim icin en uygun fiyatlisi tevfik beydi. Hem size sunu soyleyeyim basarisiz bir ameliyattan sonra her kuruşuna acıyorsunuz ama başarılı bir ameliyat gecirdiyseniz gercekten parayi daha az onemsiyorsunuz. Simdi ozelden atiyorum fotolari.

Merhaba, hacettepe devlet kadrosunda çalışan bir hocamı tevfik bey..Bende doktor arayışındayım özeldemi oldunuz acaba param kısıtlı devlet hastanesi arıyorum bir iki doktorla görüştüm sizin estetik amaçlımıydı ameliyatınız..

evet Tevfik bey hacettepede çalışan bir doktor. ilk başka bir doktorda olduğum ameliyatımı özelde olmuştum ve yıllar önceydi çok para harcamıştım bir de başarısızdı. bu yıl doktor ararken zaten özel doktorları aşırı uçuk fiyatlar verdi. benimki için revizyon diyorlar yani ikinci ve sonrası ameliyatlar için. revizyon ameliyatları daha pahalı oluyor diye biliyorum. ve estetik amaçlı oluyor. sizin ilk ameliyatınız olacaksa farklı olabilir. hacettepede başka bir doktorla görüştüğümde o daha yüksek fiyat vermişti. ben hem en düşük fiyatlı hem de daha çok içime sinen doktor Tevfik bey olduğu için onu seçtim ve çok memnunum. en azından ne istediğimi uzun uzun dinledi ona göre ameliyat etti ve sonrasında da sürekli gidişatımı takip etti.

Nasıl randevu almam gerekli - estetik olmak değil, hem nefes sorunum var sadece, ben gaziye gittim tıp fak. orda 1500 tl gibi bir fiyat verildi burnun sağ kısım kemikten temizlenecek, nefes problemi düzelecek, hem biraz kemiği üst kısımdan da törpülenmesini istiyorum ama emin değilim, neler yapıldı mesela sizin burununuza, kusura bakmayın sizi bir yoruyorum,
Ameliyat günü hemen veriliyormu

Nasıl randevu almam gerekli - estetik olmak değil, hem nefes sorunum var sadece, ben gaziye gittim tıp fak. orda 1500 tl gibi bir fiyat verildi burnun sağ kısım kemikten temizlenecek, nefes problemi düzelecek, hem biraz kemiği üst kısımdan da törpülenmesini istiyorum ama emin değilim, neler yapıldı mesela sizin burununuza, kusura bakmayın sizi bir yoruyorum,
ben sorularınızı cevaplarım çok iyi anlıyorum çünkü ben de aylarca sabah akşam araştırma yaptım. bir de başarısız ameliyat geçirdikten sonra okadar çok korkuyordum ki yine aynı şeyi yaşayacağım diye. benim burnum sağa doğru yamuktu ve ben de nefes alamıyordum çünkü sağolsun önceki doktor öyle güzel dağıtmış ki burnumun içini. tabii tevfik bey terimlerle de bana anlattı ama onun kadar size ayrıntı veremem. benim hem kemik düzeltildi, nefes problemim düzeltildi, hem de aşırı düşüktü burnum. estetik görüntü verildi. benim için en önemlisi o düşük görüntüsünün düzeltilmesiydi. çünkü burun kanatlarımdan biri aşağıda biri yukarıdaydı, burnumun ortası hepsinden aşağıdaydı. önden kesinlikle fotoğraf çekilmezdim. şimdi burnum önden bakınca hem kanatlar hem ortası düz bir görüntüde. size de fotoğrafları atıyorum birazdan. başka sorularınız varsa cevaplarım tabii.

ayrıca ben ankaralı değilim izmirde oturuyorum oyüzden ordaki doktorlardan hepsini bilmiyorum izmir istanbul ankara üzerine araştırma yapmıştım ama gazi hakkında bir bilgim olsa ona da yorum yapardım ama bilmiyorum. zaten tevfik bey ben muayene gittiğimde illa bende olucaksın diye konuşmuyorum istersen iyi olan diğer doktor isimlerini söylerim falan demişti. yani amacı diğer doktorlar gibi bikaç konuşup hemen bende ameliyat ol çabası yoktu. en azından gidip görüşebilirsiniz önemli olan sizin konuşmanız, konuşunca içinize sinecektir.

ay unutmuşum söylemeyi. ben hem mail'den yazmıştım hem instagramdan. instagramdan foto atarak yazmıştım ordan cevap gelmişti. hastanenin randevusuyla alamamıştım mailden ulaşmanız gerekecek demişti.

Tam aradığım kişisin bende 1 yıl önce burun ameliyatı geçirdim burnum hafif sola kaydı.revizyon için birini arıyorum aşırı uçuk fiyatlı olmayan.resim atabilir misin?

Bende izmirliyim canım :) Ankarada yaşıyorum tevfik beyden randevuyu nasıl aldın, kbb abd sekreterliği arıyorum açan yok nasıl ulaşcam bilmiyorum, ameliyat tarihi çok mu ileri bir tarihe veriliyor onu merak ettim.Masraflar nasıl aşağı yukarı.

Tam aradığım kişisin bende 1 yıl önce burun ameliyatı geçirdim burnum hafif sola kaydı.revizyon için birini arıyorum aşırı uçuk fiyatlı olmayan.resim atabilir misin?
size de özelden fotoğraf atacağım birazdan. sizin de revizyonsa araştırma sırasında göreceksiniz maalesef her yer revizyonu duyunca fiyatta uçacak. 20 bin lirayı duyunca şaşırmıyordum artık. hacettepede diğer doktor 11.000 dedi en ucuzu dediğim gibi tevfik beydi ve doktora değil sadece hastaneye ve medikal ürünlere para ödedim toplamda 7.500 tuttu. birazdan yorum yapan herkese öncesi sonrası fotoğraflarımı atacağım.

Tevfik beye ilk hoca ücreti ödeyip muayene mi oldunuz, çünkü bende gaziden doc.dr. hocaya ek muyane ücreti ödedim o şekilde muayene oldum.

Bende izmirliyim canım :) Ankarada yaşıyorum tevfik beyden randevuyu nasıl aldın, kbb abd sekreterliği arıyorum açan yok nasıl ulaşcam bilmiyorum, ameliyat tarihi çok mu ileri bir tarihe veriliyor onu merak ettim.Masraflar nasıl aşağı yukarı.
canım ben hastaneyi aradım tevfik beye özelden ulaşın dediler. mail adresi nette yazıyordu ordan mailden attım ve instagramından da mesaj attım. instagramdan daha erken cevap geldi. bir de ben yurtdışına gideceğim için özel durumumdan dolayı yanlış hatırlamıyorsam 2 ya da 3 hafta sonraya ameliyat günü verilmişti sanırım. orda bir tanıdığımda kaldım sargılar alındıktan bir kaç gün sonra da geri izmire geldim :) yurtdışına gitmeden bir kez daha kontrole günübirlik gideceğim ankaraya.

birazdan öncesi fotoğraflarımdan seçip yollayacağım size. genelde net foto çekilmezdim anlarsınız :) ya da hep aynı profil hangisi iyi çıkıyorsa :) ama fark rahat anlaşılır. şimdi daha 1 aylık olmasına rağmen foto çekilmeyi çok seviyorum. bir de daha çok ineceği ve güzelleşeceğini düşündükçe daha da mutlu oluyorum. umarım sizin de istediğiniz gibi olur.

X